Robert Lewandowski o Złotej Piłce dla Cristiano Ronaldo
ONS

Niemcy oburzeni zachowaniem Lewandowskiego. Robert: Nie zamierzam przepraszać

Robert Lewandowski o Złotej Piłce dla Cristiano Ronaldo
ONS

Wczoraj poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów futbolowych. "Złota Piłka" wręczana jest najlepszemu piłkarzowi, którego wybiera się poprzez głosowanie. W tym roku wyróżnienie powędrowało do Cristiano Ronaldo. Seksowny piłkarz po raz drugi miał okazję zdobyć tę nagrodę, a w sporcie zawrzało. Zobacz: Vogue wybrał najseksowniejszych piłkarzy świata. Niektórzy lubią się rozbierać

Po rozstrzygnięciu plebiscytu zawsze duże emocje wzbudza szczegółowe głosowanie, w którym udział biorą selekcjonerzy, kapitanowie narodowych reprezentacji i dziennikarze. W związku z tym prawo głosu miał rówież Robert Lewandowski, który niedawno przejął od Jakuba Błaszczykowskiego opaskę kapitana polskiej drużyny. Sportowiec ujawnił, że zagłosował na zawodnika Realu Madryt pomimo, że w konkursie brał udział również jego klubowy kolega, Manuel Neuer. 

Wzbudziło to ogromne zamieszanie, a polskie i zagraniczne media doszukiwały się powodów takiej decyzji. Przyczyniła się do tego niejako wypowiedzić Polaka w rozmowie z niemieckim magazynem Kicker, gdzie wyznał, że rzeczywiście mógł inaczej zagłosować. Jednak wczoraj na Twitterze skomentował całą sprawę:

Jestem świadomy na kogo głosowałem i nie zamierzam za to przepraszać! Kopiuj, wklej i tak się rodzi plotka.

Dobrze zagłosował?

Zobacz: HOT! Cristiano Ronaldo NAGO z ukochaną na okładce Vogue''''a
 

Robert Lewandowski na meczu Polska-Szkocja na Stadionie Narodowym 

Romantyczna sesja Lewandowskich:

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58