Robert Lewandowski z piwem
Newsy

Robert Lewandowski na Oktoberfest! Tym razem bawił się bez Ani. Zobaczcie tylko jego strój ZDJĘCIA

Robert Lewandowski na Oktoberfest! Tym razem bawił się bez Ani. Zobaczcie tylko jego strój ZDJĘCIA
Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek "W roli głównej"
Instagram
Newsy
Takiej Anny Lewandowskiej nie znaliście... "Modliłam się za osoby, które życzą mi źle"
Często chodzi do kościoła

Modlitwa pomaga Annie Lewandowskiej . Żona Roberta wystąpiła w programie Magdy Mołek "W roli głównej" w którym zdradziła, jak wygląda jej prywatne życie u boku słynnego piłkarza. Trenerka przyznała wprost, że najlepsze co ją spotkało w życiu to właśnie jej mąż. Niestety, Anna Lewandowska często płaci wysoką cenę za bycie żoną tak popularnego sportowca. Trenerka musi radzić sobie z ostrą krytyką - co jej wtedy pomaga?   Zobacz także: TYLKO U NAS! Czy Anna Lewandowska podjęła decyzję w sprawie hejterki! Mamy komentarz! Myślę, że mam bardzo mocną skórę. Pewnie mi też pomaga dużo modlitwa, jestem wierzącą osobą. Zawsze jak mam jakiś  problem idę do kościoła się pomodlić. Zawsze mówię, jak ktoś ma jakiś problem, to trzeba znaleźć swoją ciszę - może być to medytacja, dla mnie medytacją jest modlitwa. Myślę, że dojrzałam do tego i nawet modliłam się za osoby, które życzą mi źle, bo stwierdziłam, że tak trzeba. Jestem żoną Roberta, czasami mi się za to obrywa. Jedno jest pewne - po występie w programie Magdy Mołek, Anna Lewandowska nie musi się obawiać, że zaleje ją fala hejtu i krytycznych uwag - wręcz przeciwnie. Po zakończonym odcinku "W roli głównej" profil trenerki na Facebooku zalała fala... zachwytów!  Zobacz: Po występie Anny Lewandowskiej u Magdy Mołek zawrzało w sieci! "Zmieniłam zdanie na Pani temat"   Modlitwa pomaga żonie Roberta Lewandowskiego.   Anna Lewandowska wystąpiła w programie Magdy Mołek.

Anna Lewandowska, Magda Mołek
Facebook
Newsy
Po występie Anny Lewandowskiej u Magdy Mołek zawrzało w sieci! "Zmieniłam zdanie na Pani temat"
Wielbiciele pod wrażeniem

Anna Lewandowska w programie Magdy Mołek wypadła świetnie! Dziennikarka musiała namawiać trenerkę na tę rozmowę aż 3 lata. W czasie wywiadu pojawiły się takie tematy jak związek z Robertem, miłość do sportu, a także bolesne wspomnienia z okresu dzieciństwa. Po wczorajszej emisji talk-show na Facebooku Lewandowskiej zawrzało! Jednak tym razem wcale nie chodziło o hejt, którego ofiarą często pada żona Roberta Lewandowskiego. Przeciwnie - wielbiciele gwiazdy fitnessu są zachwyceni jej postawią w programie. Na jej internetowym profilu pojawiło się mnóstwo pozytywnych wpisów. Świetny wywiad. Zmieniłam zdanie na Pani temat.   Nie ma co ukrywać Lewandowska jesteś Boska ;-) Bardzo inteligentnie i mądrze :-) jesteś inspiracją dla każdego :-) BRAWO nie zmieniaj się nigdy!   Obejrzałam, wywiad był świetny :-) . Pani Ania okazała się pełną młodzieńczego uroku i temperamentu kobietą, przy tym mądrą i rozważną, bez wzdęcia, nadęcia i innych przywar, które media starają się przyszyć każdej osobie, która coś w życiu osiągnie. Anna Lewandowska jest zaskoczona tak dobrym obiorem wywiadu. Dziś z samego rana podziękowała fanom za miłe słowa. Dziękuję Kochani!!!! Chyba nigdy nie dostałam tylu ciepłych słów! Jestem wzruszona i jest mi ciepło na serduchu! Zawsze wiedziałam, że energia wraca! Dziękuję za takie wsparcie! - napisała na swoim Facebooku. A Wy oglądaliście?   Zobacz też: Anna Lewandowska u Magdy Mołek szczerze o swoim dzieciństwie... "Nie mieliśmy pieniędzy. Pomagał nam Caritas"   Anna Lewandowska podziękowała fanom za miłe słowa na Facebooku. Fani byli zachwyceni jej występem w programie "W roli głównej". Trenerka udzieliła obszernego wywiadu w programie Magdy Mołek. Fani są...

Robert Lewandowski
ONS
Newsy
Wiedzieliśmy, że Robert Lewandowski ma umięśnione nogi, ale te bicepsy! Wow! Zobaczcie ZDJĘCIE
Wiedzieliśmy, że Robert Lewandowski ma umięśnione nogi, ale te bicepsy! Wow! Zobaczcie ZDJĘCIE

Robert Lewandowski pokazał bicepsy! Nie od dziś wiadomo, że piłkarz ma umięśnione nogi i pięknie wyrzeźbioną klatkę piersiową. Ale te bicepsy! My jesteśmy w szoku! Na Instagramie Lewandowskiego pokazała się humorystyczna fotka, na której kapitan polskiej prezentacji z uśmiechem pręży okazałe muskuły.   Polecamy: Bicepsy – proste ćwiczenia na przyrost mięśni ramion   Fani piłkarza oczywiście są zachwyceni najnowszą fotką swojego idola. Pod postem pojawiło się mnóstwo pełnych zachwytów komentarzy w wielu językach świata. Nasza redakcja na widok tego zdjęcia również westchnęła z zachwytu. ;) Zresztą zobaczcie sami!   Zobacz też: TYLKO U NAS! Czy Anna Lewandowska podjęła decyzję w sprawie hejterki! Mamy komentarz!   Robert Lewandowski pochwalił się bicepsami! Piłkarz ma świetne ciało! Tylko spójrzcie!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner