Kora z suczką Ramoną
East News

Ponad miesiąc po śmierci Kory odszedł ukochany pies artystki. W sieci pojawił się wzruszający wpis!

Kora z suczką Ramoną
East News

28 lipca wszystkie media przekazały bardzo smutną wiadomość o śmierci Kory. Słynna wokalistka zmarła po długiej walce z chorobą. Kora odeszła w otoczeniu bliskich, w swoim domu na Roztoczu. Na pogrzebie wokalistki kultowego zespołu Maanam mąż, syn i przyjaciele nie potrafili ukryć smutku. W ostatniej drodze Korze towarzyszyła również jej ukochana suczka- zdjęcia Ramonki z pogrzebu poruszają do łez... Niestety, teraz okazuje się że Ramonka odeszła ponad miesiąc po swojej ukochanej pani. 

Zobacz także: Przejmujący widok na pogrzebie Kory. Artystkę pożegnała jej ukochana suczka Ramonka...

Odeszła ukochana suczka Kory

Bliscy Kory poinformowali fanów Kory, że odeszła ukochana suczka artystki. W sieci pojawił się wzruszający wpis.

Minęło 39 dni od śmierci naszej ukochanej Kory. Miesiąc i jeden dzień przeżyła Korę Ramonka. Dziękujemy niezliczonym ludziom za współczucie i miłość. Miłość do nich zawsze będzie w naszych sercach- czytamy na Facebooku. 

Jak na smutną wiadomość zareagowali internauci?

Pobiegła za swoją Panią ..

 

To teraz są razem. Kora i Ramonka

 

Widziałam jaki ten piesek był smutny na pogrzebie, serce pęka... Pies to największy przyjaciel człowieka, teraz będzie razem ze swoją Panią...- pisali internauci. 

Zobacz także: "To już miesiąc... Tęsknimy" Synowa Kory pokazała nowe NIEPUBLIKOWANE wcześniej zdjęcie artystki z wnukiem

Odeszła ukochana suczka Kory.

Odeszła Ramonka, ukochana suczka Kory
Facebook

Ramonka była ukochanym pieskiem artystki.

Kora z suczką Ramoną
East News

Więcej na temat Kora
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13