Pod koniec marca Rafał Maślak i jego żona Kamila po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie swojego synka Maksymiliana. Od tego momentu młodzi rodzice zwariowali na jego punkcie i nie ukrywają, że rodzicielstwo to najpiękniejsza rzecz, jaka ich w życiu spotkała

Reklama

Rafał i Kamila chętnie chwalą się zdjęciami swojego synka, ale dopiero teraz model zdecydował się pokazać jego twarz! Tym samym Rafał nie poszedł w ślady wielu gwiazd, które przez lata nie chcą upubliczniać wizerunku swoich dzieci. Zobaczcie poniżej, po kim mały Maksymilian odziedziczył urodę!

Rafał Maślak pokazał twarz synka

Rafał Maślak nie ukrywa, że spełnia się w nowej roli. O tym, że zostanie tatą, poinformował w święta Bożego Narodzenia. Z kolei w dniu swoich 30. urodzin zdradził, że spodziewa się narodzin syna. Nigdy nie ukrywał swojego szczęścia i przyznawał, że już nie może się doczekać, kiedy zobaczy swojego synka. Teraz Maksymilian jest oczkiem w głowie taty!

Okazuje się, że chłopiec jest również... prawdziwą kopią ojca! Teraz Rafał Maślak po raz pierwszy pokazał twarz synka i wyszło na jaw, po kim mały Maks odziedziczył geny. Podobnego zdania jest również Paulina Sykut, która skomentowała zdjęcie słowami:

Copy-Paste???? (pol. kopiuj-wklej)

Fani też tak sądzą:

Zobacz także

Ale podobny do taty????????????

Ale podobny do Ciebie

Oo jaki podobny do taty ❤️

Jaki słodziak z Maksymiliana ???? podobny do taty ????????- piszą

A wy co sądzicie? Do kogo podobny jest Maks?

Instagram

Rafał Maślak uwielbia spędzać czas ze swoim synem

Instagram

Rafał Maślak i jego żona zostali rodzicami 30 marca

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama