Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Radek vs Radek

Radosław Majdan pokazał się ostatnio z brodą. W której wersji podoba się Wam bardziej - z brodą czy bez niej? Zdecydujcie!
 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szanse Donatana i Cleo na Eurowizji
ONS
Newsy
Show Donatana i Cleo z Eurowizji podbija zagraniczny rynek. Tam się ich nie spodziewaliśmy
Pokonaliśmy "Kobietę z brodą"?

Od finału Eurowizji minęło już kilka dni w związku z czym powoli milkną już echa wydarzeń, które odbyły się w Kopenhadze. Nie wszyscy jednak mogą pogodzić się ze zwycięstwem Conchity Wurst w kierunku której wysyłają obraźliwe określenia. Wokalistka na szczęście się tym nie przejmuje i potrafi wykorzystać swoje "pięć minut" sławy. Jeśli potwierdzą się spekulacje specjalistów, to na konto zwyciężczyni w ciągu roku trafi ogromna suma. Przypomnijmy: Conchita Wurst na Eurowizji zarobi miliony. Producenci o nią walczą Jednym z barwniejszych elementów Eurowizji było pojawienie się na scenie pochodzącej z Australii, Jessici Mauboy . Nie wszyscy wiedzą, że zmagania wokalistów z Europy są od 30 lat chętnie oglądane również przez Australijczyków. W tym roku mieszkańcy najmniejszego kontynentu wybrali swojego zwycięzcę głosując online, przyznając trzem piosenkom 8,10 oraz 12 punktów. Wyniki ich głosowania zazwyczaj pokrywają się z oficjalnymi – wyjątkiem był rok 2011, gdy Azerbejdżan uplasował się tam na ostatnim miejscu. W tym roku również odbyło się bez niespodzianek - pierwsze miejsce zajęła wspomniana wcześniej Conchita, Polska z utworem "My Słowianie - We Are Slavic" uplasowała się na bardzo wysokim, szóstym miejscu. Gdyby wziąć pod uwagę oficjalne wyniki głosowania widzów z Europy, to również w tym przypadku Australia nie pomyliłaby się. Jak widać piękno naszych tancerek dostrzegli również mieszkańcy innego kontynentu. Brawo. Zobacz: Magda Tul naraziła się fanom Conchity. Jak się tłumaczy?   Tak wyglądał finał Eurowizji:

Newsy
Radek vs Radek
Radosław Majdan w sportowej elegancji czy w garniturze? Zdecyduj, jak lepiej!

  

Paulina Sykut z brodą w Must Be The Music
Akpa
Newsy
Sykut zaskoczyła widzów. Wystylizowała się na Conchitę z Eurowizji
Zobaczcie jak wygląda z brodą

Wczoraj wieczorem odbył się trzeci półfinał na żywo siódmej edycji Must Be The Music . Była to już przedostatnia okazja dla muzyków i wokalistów, aby powalczyć o wielki finał programu. Podczas transmisji nie zabrakło nawiązań do Conchity Wurst , która niespełna 24 godziny wcześniej wygrała Eurowizję 2014 , wzbudzając przy tym ogromną sensację w całej Europie. Przypomnijmy: Trzeci półfinał "MBTM" za nami. Kobieta z brodą zdominowała show Postać Conchity przewijała się nie tylko w wypowiedziach jurorów, ale jedna z gwiazd programu postanowiła iść na całość. Mowa o Paulinie Sykut , która rozpoczęła program prezentując widzom pokaźną brodę. W odróżnieniu jednak od oryginału, broda Pauliny była sztuczna, choć trzeba przyznać, że taki widok już na start show mógł nieźle zaskoczyć widzów. Może teraz stanie się to nowym trendem? W końcu Sykut nawet z doczepionym zarostem prezentowała się całkiem sympatycznie. Tak Paulina Sykut wygląda z brodą. Powinna zapuścić własną ? ;) Zobacz: Sykut szaleje za kulisami MBTM. Zaśpiewała hit disco-polo Gwiazdy w drugim półfinale Must Be The Music:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner