QCZAJ w Sopocie - trening
Mat. promocyjne
1/6
QCZAJ w Sopocie - trening
Mat. promocyjne

QCZAJ porwał Sopot razem z TIDAL! 

Za nami otwarty trening QCZAJ’a w ramach TIDAL X SUMMER. Fani jednego z najpopularniejszych trenerów fitness ćwiczyli w rytm wakacyjnych hitów w sopockiej Zatoce Sztuki. 

Miniony piątek upłynął w Sopocie pod hasłem aktywności fizycznej. Ponad kilkanaście osób z całej Polski rozpoczęło dzień od zdrowego śniadania, ze swoim sportowym mentorem – QCZAJ’em, w kultowej Zatoce Sztuki. Podczas porannego spotkania zebrane osoby mogły, w kameralnej atmosferze porozmawiać z trenerem personalnym o sporcie, pasji i rozwoju osobistym. Uczestnicy zostali wyłonieni w konkursie „stream 2 win” zorganizowanym przez serwis streamingowy TIDIAL. Aby wziąć udział w konkursie, należało odsłuchać specjalną playlistę, którą przygotował dla użytkowników TIDAL, QCZAJ. W trakcie odtwarzania playlisty, w aplikacji mobilnej TIDAL pojawiało się powiadomienie z przyciskiem „Biorę udział”. Po kliknięciu w przycisk, użytkownik był automatycznie przekierowywany do pytania konkursowego. Nagrodami w konkursie był strój sportowy ufundowany przez markę 4F oraz spotkanie z trenerem. 

O godzinie 11:00, w sali kryształowej Zatoki Sztuki z widokiem na piękne polskie morze, odbył się bezpłatny trening pod okiem instruktora. Ponad kilkadziesiąt osób wzięło udział w zajęciach fitness wzmacniających całe ciało. Po zakończonych ćwiczeniach była chwila na pamiątkowe zdjęcie i ostatnie porady udzielane przez prowadzącego. QCZAJ w znanym sobie stylu przypomniał wszystkim zebranym o tym, jak ważna jest wiara w siebie i swoje możliwości, a także aktywność fizyczna w codziennym życiu. 

2/6
QCZAJ w Sopocie - trening
Mat. promocyjne

Dzień z QCZAJ’em to ostatni punkt cyklu TIDAL X SUMMER - wakacyjnych aktywności odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. W ramach dwumiesięcznych aktywacji odbyły się koncerty wielu znanych artystów m.in. Krzysztofa Krawczyka, Smolastego czy międzynarodowej gwiazdy Buraka Yetera. 

3/6
QCZAJ w Sopocie - trening
Mat. promocyjne

QCZAJ jest obecnie jednym z najpopularniejszych motywatorów w Polsce. Na Instagramie śledzi go ponad 278 tysięcy obserwatorów, a jego treningi na Youtube cieszą się dużą popularnością. Swoim uśmiechem oraz pozytywnym podejściem do życia QCZAJ podbił serca tysięcy Polaków. 

4/6
QCZAJ w Sopocie - trening
Mat. promocyjne
5/6
QCZAJ w Sopocie - trening
Mat. promocyjne
6/6
QCZAJ w Sopocie - trening
Mat. promocyjne
Więcej na temat TIDAL