Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Pytanie na śniadanie będzie trwało dłużej
Newsy

Zmiana emisji "Pytania na śniadanie"! Czy to odpowiedź na ruch "Dzień Dobry TVN"?

"Pytanie na śniadanie" wydłuża swoją emisję. Program będzie się kończył o tej samej porze co "Dzień Dobry TVN".

"Pytanie na śniadanie" od poniedziałku 2 marca będzie emitowane o pół godziny dłużej. Oznacza to, że zarówno śniadaniówka TVP2 jak i "Dzień Dobry TVN", będą się kończyć o tej samej porze. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, jest to odpowiedź władz TVP na przesunięcie o 30 minut później pory emisji programu śniadaniowego w TVN.

Zobacz także: Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"!

Jak Ida Nowakowska poinformowała męża o ciąży? Jego reakcja wzrusza ją do teraz!

"Pytanie na śniadanie" będzie trwało dłużej o 30 minut

Niedawno stacja TVN podjęła decyzję o przesunięciu pory emisji swojego programu śniadaniowego z godziny 7:30 na 8:00. Od marca "Dzień Dobry TVN" kończy się również pół godziny później, czyli ok. godz. 11:30. Do programu dołączyli także nowi prowadzący - Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Jak już wiadomo od pewnego czasu, śniadaniówka TVN straciła pozycję lidera, a prym wiedzie konkurencja, czyli "Pytanie na śniadanie". Portal wirtualnemedia.pl zacytował słowa Edwarda Miszczaka, który przyznał, że od pewnego czasu "Dzień Dobry TVN" przeżywa kryzys. 

- Nie ukrywam, że „Dzień dobry TVN” w ostatnim czasie przeżywa turbulencje. Raz przegrywamy z konkurencją, a raz wygrywamy, zwłaszcza lepiej idą nam weekendy. Tak czasem bywa, że po ogromnych sukcesach przychodzą gorsze chwile, to normalna rzecz w telewizji że pasma rozwijają się sinusoidalnie - cytuje słowa Edwarda Miszczaka portal wirtualnemedia.pl

Władze telewizji publicznej postanowiły jednak zareagować na ruch stacji TVN i od 2 marca "Pytanie na śniadanie" będzie emitowane w godzinach 7:15 do ok. 11:30. Obydwa magazyny będą zatem kończyć się o tej samej porze. Czy takie działania nadawcy publicznego pozwolą mu utrzymać pozycję lidera? O tym przekonamy się zapewne już niebawem.

Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy
Instagram/ Pytanie na śniadanie TVP2

Od pewnego czasu "Dzień Dobry TVN" przeżywa dość duży kryzys. Czy decyzja władz TVP spowoduje, że śniadaniówce TVN nie uda się powrócić na pozycję lidera?

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
East News

 

East News
Newsy
Paulina Krupińska i Damian Michałowski o posadzie w "Dzień Dobry TVN". "Nikogo o to nie prosiliśmy"
Paulina Krupińska i Damian Michałowski o posadzie w "Dzień Dobry TVN". "Nikogo o to nie prosiliśmy"

We wtorek 25 lutego, podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji TVN została podana informacja, iż nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" zostali Paulina Krupińska i Damian Michałowski! Nowy duet prezenterów pojawi się na antenie już na początku marca. Czy ta para przypadnie do gustu widzom? Przekonamy się już niebawem.  Zobacz także:  Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Po zakończeniu prezentacji ramówki TVN udało nam się porozmawiać z Pauliną i Damianem. Zarówno piękna Miss  Polonia jak i dziennikarz już nie mogą się doczekać, kiedy w końcu będą mogli pojawić się w programie śniadaniowym w roli prowadzących. Widać, że ten duet został świetnie dobrany, a od tej sympatycznej dwójki płynie ogrom pozytywnej energii! W rozmowie z reporterką Party.pl, Paulina i Damian zdradzili jak udało im się dołączyć do grona prezenterów "Dzień Dobry TVN" ! Zobaczcie co wyjawili nam nowi gospodarze śniadaniówki TVN! 

Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi Dzień Dobry TVN!
ONS
Newsy
Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"!
Znamy nowych prowadzących program "Dzień dobry TVN"

We wtorek 25 lutego, podczas oficjalnej ramówki stacji TVN potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, dotyczące nowych prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Teraz już oficjalnie wiadomo, że nowymi twarzami śniadaniówki zostali... Paulina Krupińska i Damian Michałowski! Czy ten duet przypadnie do gustu widzom? Przekonamy się już wkrótce na antenie TVN!  Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Już od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje na temat nowych prowadzących program "Dzień Dobry TVN". Stacja jednak nie ujawniała szczegółów, aż do prezentacji wiosennej ramówki TVN, która odbyła się we wtorek 25 lutego. Wtedy też wszystko stało się jasne! Nowymi gospodarzami śniadaniówki będą Miss Polonia Paulina Krupińska oraz związany do tej pory ze stacją Polsat i Radiem Zet, dziennikarz Damian Michałowski. Zobacz także:  Plejada gwiazd na wiosennej ramówce TVN. Rozenek, Janachowska, Kożuchowska. Kto jeszcze zaskoczył kreacją? Od pewnego czasu "Dzień Dobry TVN" boryka się ze spadkiem oglądalności. Stacja zmieniła już porę emisji śniadaniówki, a teraz do grona prowadzących dołączyła dwie nowe osoby. Myślicie, że piękna Paulina Krupińska i Damian Michałowski stworzą duet, który przyciągnie widzów, a program wróci na pozycję lidera pod względem oglądalności? Tego zapewne dowiemy się już niebawem.  Paulina Krupińska została nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"! Piękna miss stworzy duet z dziennikarzem Damianem Michałowskim, który do tej pory był związany ze stacją Polsat i Radiem Zet. Michałowski był między innymi prowadzącym "Wyspę przetrwania".  

Agnieszka Jastrzębska odchodzi z "Dzień Dobry TVN"
Newsy
Zaskakujące odejście z "Dzień Dobry TVN"! Ta dziennikarka była kojarzona z programem od wielu lat! 
Agnieszka Jastrzębska odchodzi z "Dzień Dobry TVN! Powodem jej decyzji miały być wyzwania zawodowe i nowe projekty. Czym teraz będzie się zajmowała?

"Dzień Dobry TVN" przechodzi teraz wiele zmian! Do obsady dołączyli nowi gospodarze. Już w najbliższym czasie o poranku będą witać nas Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Niedawno stacja TVN zmieniła również godzinę emisji śniadaniówki z godz. 7:30 na 8:00, a od marca program kończy się również pół godziny później, czyli ok. godz. 11:30. Jak się okazuje to nie jedyne zmiany! Tym razem chodzi o odejście z pracy! Na antenie nie zobaczymy już znanej show-biznesowej dziennikarki, która związana była ze stacją aż 10 lat!  Zobacz także:  Zmiana emisji "Pytania na śniadanie"! Czy to odpowiedź na ruch "Dzień Dobry TVN"? Agnieszka Jastrzębska odchodzi z "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska odchodzi z "Dzień Dobry TVN" po 10 latach! Według informacji podanych przez "Fakt", dziennikarka poinformowała władze TVN-u o swojej decyzji już 3 marca. Powodem miały być chęci skupienia się na nowych wyzwaniach zawodowych i związanych z nimi projektach. Jednak nie znane są żadne inne szczegóły. Jak na razie doniesień tych nie skomentowała ani stacja ani sama Agnieszka Jastrzębska.  Agnieszka zajmowała się tematyką show-biznesową w "Dzień Dobry TVN" od 10 lat. Oprócz niej tym samym pasmem zajmują się także Anna Wendzikowska oraz Mateusz Hładki. Czy TVN zdecyduje się zatrudnić jeszcze jedną osobę na miejsce Agnieszki? A może jej odejście okaże się zwykłą plotką?  Zobacz także:  Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Agnieszka Jastrzębska odchodzi z "Dzień Dobry TVN!  Powodem odejścia mają być nowe wyzwania zawodowe. Dziennikarka nie skomentowała jeszcze informacji o swoim odejściu. Stacja TVN również nie zabrała głosu w tej...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner