Pytanie na śniadanie będzie trwało dłużej

Zmiana emisji "Pytania na śniadanie"! Czy to odpowiedź na ruch "Dzień Dobry TVN"?

Pytanie na śniadanie będzie trwało dłużej

"Pytanie na śniadanie" od poniedziałku 2 marca będzie emitowane o pół godziny dłużej. Oznacza to, że zarówno śniadaniówka TVP2 jak i "Dzień Dobry TVN", będą się kończyć o tej samej porze. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, jest to odpowiedź władz TVP na przesunięcie o 30 minut później pory emisji programu śniadaniowego w TVN.

Zobacz także: Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"!

"Pytanie na śniadanie" będzie trwało dłużej o 30 minut

Niedawno stacja TVN podjęła decyzję o przesunięciu pory emisji swojego programu śniadaniowego z godziny 7:30 na 8:00. Od marca "Dzień Dobry TVN" kończy się również pół godziny później, czyli ok. godz. 11:30. Do programu dołączyli także nowi prowadzący - Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Jak już wiadomo od pewnego czasu, śniadaniówka TVN straciła pozycję lidera, a prym wiedzie konkurencja, czyli "Pytanie na śniadanie". Portal wirtualnemedia.pl zacytował słowa Edwarda Miszczaka, który przyznał, że od pewnego czasu "Dzień Dobry TVN" przeżywa kryzys. 

- Nie ukrywam, że „Dzień dobry TVN” w ostatnim czasie przeżywa turbulencje. Raz przegrywamy z konkurencją, a raz wygrywamy, zwłaszcza lepiej idą nam weekendy. Tak czasem bywa, że po ogromnych sukcesach przychodzą gorsze chwile, to normalna rzecz w telewizji że pasma rozwijają się sinusoidalnie - cytuje słowa Edwarda Miszczaka portal wirtualnemedia.pl

Władze telewizji publicznej postanowiły jednak zareagować na ruch stacji TVN i od 2 marca "Pytanie na śniadanie" będzie emitowane w godzinach 7:15 do ok. 11:30. Obydwa magazyny będą zatem kończyć się o tej samej porze. Czy takie działania nadawcy publicznego pozwolą mu utrzymać pozycję lidera? O tym przekonamy się zapewne już niebawem.

Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy
Instagram/ Pytanie na śniadanie TVP2

Od pewnego czasu "Dzień Dobry TVN" przeżywa dość duży kryzys. Czy decyzja władz TVP spowoduje, że śniadaniówce TVN nie uda się powrócić na pozycję lidera?

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
East News

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22