Julia Wróblewska pozuje na plaży
Instagram
Newsy

Julia Wróblewska nie zagra w "Listach do M. 4"? Wszystko przez jej chorobę?

Czy szczere wyznania nie zaszkodzą Julii Wróblewskiej w karierze aktorskiej?

Przyznała, że cierpi na zaburzenia osobowości. Julia Wróblewska, młodziutka, zaledwie 21-letnia aktorka, zamieściła na Instagramie odważny wpis o lekach, które przyjmuje.

- Masz depresję czy nerwicę? - dopytywali fani.
- Ani to, ani to. Zmagam się z jednym z zaburzeń osobowości. Nie mówię póki co którym, jak będę na to gotowa, to o tym opowiem - odpowiedziała Julia Wróblewska.

Julia Wróblewska dodała, że chodzi na terapię, a leki okazały się niezbędne.

Zostały przepisane po bardzo drastycznej sytuacji, gdy całkowicie straciłam kontrolę - przyznała.

Nie tylko Blanka i Baron! Czyj związek zakończył się w ostatnim czasie?

Czy Julia Wróblewska zagra w "Listach do M. 4"?

Gwiazda gra od siódmego roku życia. Czy Julia nie obawia się, że to wyznanie zaszkodzi jej karierze? Magazyn „Flesz” zadał młodej gwieździe to pytanie!

Nie myślałam w tych kategoriach. Moja choroba nie ma wpływu na pracę, natomiast mówienie o niej pomogło już co najmniej kilku osobom przełamać wstyd i poprosić o pomoc psychologa czy psychiatrę. Jeśli choć jedną osobę uda mi się nakłonić do leczenia, to warto było o tym opowiedzieć - powiedziała Julia "Fleszowi".

Co z pracą? Julia Wróblewska nadal jest w obsadzie „M jak miłość”. Jak dowiedział się „Flesz”, zagra też w czwartej części „Listów do M”. Tym razem jej rola będzie niewielka, ale aktorka już cieszy się na pracę na planie.

Trzymamy za nią kciuki!

Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi

Więcej przeczytacie w najnowszym numerze "Flesza"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce
Party.pl

Julia Wróblewska w kucyku
Newsy
Julia Wróblewska przeszła załamanie nerwowe? Wiemy!
Julia Wróblewska przeszła załamanie nerwowe? Wiemy!

Julia Wróblewska otwarcie mówi o hejcie, z jakim spotyka się w Internecie. Krytyczne komentarze wpływają na jej pewność siebie, dlatego zdecydowała się, aby zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. W rozmowie z Party.pl gwiazda zdradziła, co dał jej ten czas, jak go wykorzystała i dlaczego warto czasem zrobić sobie detoks od Internetu. Aktora już od dłuższego czasu stara się walczyć z hejtem w sieci. To bardzo ważne, że coraz więcej znanych osób szczerze mówi o tym, jak bardzo obraźliwe komentarze mogą wpłynąć na człowieka.   Julia Wróblewska Zobacz także :  Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"

Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi
Newsy
Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi! Jak je tłumaczy?
Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi! Jak je tłumaczy?

W weekend Julia Wróblewska pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN". Gwiazda "M jak miłość" wystąpiła w kusej beżowej sukience, która odsłoniła jej nogi. I właśnie o to rozpętała się niemała aferka w sieci, bowiem łatwo zauważyć, że na jej nogach jest sporo zadrapań i siniaków. O co chodzi? Skąd je ma? Aktorka wytłumaczyła to na swoim Instagramie! Zobacz także:  Julia Wróblewska i Julia Wieniawa w krótkich szortach. Która gwiazda wyglądała lepiej? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

Julia Wróblewska szczerze o swojej chorobie psychicznej
Instagram
Newsy
Poruszające wyznanie Julii Wróblewskiej: "Myślałam, że nie istnieję, traciłam pamięć, wychodziłam z siebie"
Poruszające wyznanie Julii Wróblewskiej: "Myślałam, że nie istnieję, traciłam pamięć, wychodziłam z siebie"

Julia Wróblewska wyznała, że cierpi na zaburzenia osobowości. Właśnie zamieściła poruszający wpis, w którym opowiedziała o dolegliwościach, z którymi musi się zmagać. Młoda aktorka przyznała, że cierpi na rodzaj dysocjacji (zaburzenia derealizacyjne/depersonalizacyjne). Jej historia jest naprawdę wstrząsająca.  Zobacz także:  Julia Wróblewska przez problemy ze zdrowiem ważyła 36 kilogramów! Szokujące wyznanie gwiazdy "M jak miłość" Julia Wróblewska szczerze o zaburzeniach osobowości. Na co cierpi?  Julia Wróblewska postanowiła głośno mówić o swoich problemach z zaburzeniami osobowości. Młoda aktorka przyznała, że ma świadomość, iż problem chorób psychicznych wciąż jest słabo rozumiany i źle odbierany w społeczeństwie. Swoim wyznaniem chciałaby dodać odwagi ludziom, którzy zmagają się z podobnymi problemami.  Po raz pierwszy, odkąd przyznała się do choroby, opowiedziała o konkretnych zaburzeniach. Julia Wróblewska wyznała, że cierpi na rodzaj dysocjacji czyli zaburzeń derealizacyjnych (zaburzenie psychiczne określające różnego rodzaju odczuwanie zmian otaczającego świata) i depersonalizacyjne (polega na zmienionym postrzeganiu doświadczania siebie samego lub własnych przeżyć).  Julia Wróblewska szczegółowo opisała, jakie objawy wywoływała w niej depersonalizacja:  Moje pierwsze doświadczenia z nią były przerażające. Do dziś pamiętam gdy wracałam ze szkoły i stałam na stacji metra. Dostałam wiadomość, która niestety zawierała „trigger” czyli tzw zapalnik, przez który pojawia się u mnie ogromny stres i lęk. W pewnym momencie zaczęło kręcić mi się w głowie. Moje nogi były jak z waty. Świat zaczęłam widzieć jak przez VR, przyglądałam się swoim dłoniom, nie...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner