Marek Bukowski i Anita Sokołowska w serialu "Przyjaciółki" Anita Sokołowska, Zuza Anita Sokołowska w sukni ślubnej Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska
Marek Bukowski i Anita Sokołowska w serialu "Przyjaciółki"
Mat. promocyjne
1/4
Marek Bukowski i Anita Sokołowska w serialu "Przyjaciółki"
Mat. promocyjne

Ślubu jednak nie będzie?! Przed nami drugi odcinek najnowszego sezonu "Przyjaciółek" który przyniesie nam sporą dawkę emocji! Okazuje się bowiem, że już w najbliższy czwartek, 13 września, będziemy mogli zobaczyć, jak Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) szykują się do ślubu. Jak informuje portal superseriale.se.pl para po namowach Stefy (Dorota Kolak) zdecyduje się przyśpieszyć swoje ślubne plany, a przyjaciółki Zuzy będą mocno zaskoczone gdy dowiedzą się, że ceremonia odbędzie się już następnego dnia...

Niestety para ostatecznie nie stanie na ślubnym kobiercu! Dlaczego? Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"! 

 

Zobacz także: Co zrobiła Wika? Gdzie wyjechały Inga, Anka, Zuza i Patrycja? Sprawdź, czy uważnie oglądałeś 1. odcinek "Przyjaciółek"!

2/4
Anita Sokołowska, Zuza
Instagram

Zuza i Janek odwołają swój ślub! Jak informuje portal superseriale.se.pl para przyjedzie pod kościół, jednak kiedy zobaczą inną parę, która właśnie ślubowała sobie miłość i wierność coś w nich pęknie... Do tej pory Zuza mówiła, że kocha Janka i wcale nie jest jej potrzebny papierek- na uroczystość zgodziła się ze względu na Stefę. 

Kiedy Zuza pojawi się przed kościołem w czerwonym garniturze zrozumie, że tak naprawdę chce być prawdziwą panną młodą! Zuza i Janek zdecydują się na ucieczkę sprzed kościoła, a ich goście będą w szoku! 

Co robicie? A ślub?- będzie krzyczeć Stefa.

 

No będzie, ale taki prawdziwy – odpowie Zuza. 

 

Zrobimy to po swojemu- przyzna Janek.

To jednak nie koniec wielkich emocji w "Przyjaciółkach"! 

 

Zobacz także: "Przyjaciółki" pobiły zabawny rekord! Nigdy nie zgadniesz, co zdradziła nam Anita Sokołowska

3/4
Anita Sokołowska w sukni ślubnej
Instagram

Będę miała ślub. W pięknej sukni, z muzyką, z kwiatami. Taki prawdziwy. Zamierzam to zrobić raz w życiu- przyzna szczęśliwa Zuza w rozmowie z przyjaciółkami.

Niestety, jak informuje portal SE szczęście Zuzy nie potrwa zbyt długo! Zuza już podczas przymiarki sukni ślubnej dowie się, że ma niepokojące znamie... Wkrótce bohaterka grana przez Anitę Sokołowską dowie się, że jest chora!

 

Zobacz także: Anita Sokołowska opowiedziała o chorobie swojej bohaterki w "Przyjaciółkach"!

 

4/4
Zuza, Przyjaciółki, Anita Sokołowska
Facebook

Będziecie oglądać nowe odcinki "Przyjaciółek"? My z pewnością! 

Więcej na temat Przyjaciółki