Wypadek. Autobus spadł z mostu Grota w Warszawie. Spadł na Wisłostradę
EastNews

Przerażający wypadek w Warszawie! Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. 1 osoba nie żyje, 4 w stanie ciężkim

Wypadek. Autobus spadł z mostu Grota w Warszawie. Spadł na Wisłostradę
EastNews

Media przekazały dramatyczną wiadomość- w Warszawie doszło do poważnego wypadku z udziałem autobusu miejskiego. Autobus z podróżującymi spadł z wiaduktu na trasie S8 na Wisłostradę. Nie wiadomo, ile dokładnie osób jechało autobusem. Na miejscu są już służby: policja, straż i pogotowie. 

Niestety, te pierwsze informacje są bardzo niepokojące. Mamy do czynienia z wypadkiem w którym uczestniczy bardzo wiele osób- mówił reporter tvnwarszawa.pl. Na miejscu tra akcja ratunkowa. 

Według medialnych doniesień na miejsce został wezwany również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego-śmigłowiec zabrał do szpitala poszkodowane w wypadku dziecko.

NOWE WIADOMOŚCI ws. wypadku: Autobus spadł z mostu na Wisłostradę: ofiary, kierowca, akcja ratunkowa

Niestety, według najnowszych informacji wynika, że jedna osoba zginęła, a dwadzieścia zostało rannych- sześć osób jest w ciężkim stanie- na antenie TVN24 przekazał Karol Kierzkowski ze Straży Pożarnej. 

W autobusie podróżowało ok. 30 osób. Do wypadku doszło przy moście Grota-Roweckiego na trasie S8. Część autobusu spadła z wiaduktu, a pozostała część pojazdu znajduje się na trasie. Straż próbuje jak najszybciej dotrzeć do osób, które wciąż mogą być uwięzione w autobusie. Na miejscu został rozstawiony szpital polowy. 

Rzecznik ZTM w rozmowie z dziennikarką TVN24 poinformował, że w wypadku wziął udział autobus linii 186. 

W Warszawie doszło do tragicznego wypadku.

Warszawa. Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. Znamy nowe szczegóły tragicznego wypadku: kierowca, ofiary, akcja ratunkowa
EastNews

Czekamy na szczegóły.

Wypadek autobusu miejskiego w Warszawie
East News

Według pierwszych informacji autobusem podróżowało ok. 30 osób.

Wypadek autobusu miejskiego w Warszawie
East News

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Według doniesień medialnych na miejscu zostały rozstawione namioty, aby pomóc poszkodowanym.

Więcej na temat wypadek
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05