Gwiazdy Halloween Aleksandra Kisio Monika Jarosińska Joanna Horodyńska Małgorzata Potocka
Gwiazdy Halloween
AKPA
Do ich kreacji dodaliśmy kilka smaczków
1/7
Gwiazdy Halloween
AKPA

Dzisiaj Halloween. Wzorem Stanów z tej okazji w naszym kraju odbędzie się wiele przebieranych imprez. Jeśli jeszcze nie wiesz jak się przebrać, albo brakuje ci pomysłu na dodanie do stylizacji "tego czegoś", przygotowaliśmy małą ściągę.

Wybraliśmy stylizacje gwiazd z czerwonych dywanów, którym zabrakło kilku drobnych (ale jakże ważnych!) detali. I tym oto sposobem nadaliśmy im nowego życia (czasami dosłownie).

Oto nasz ranking:

2/7
Aleksandra Kisio
AKPA

Aleksandra Kisio w swoim wielkim włochatym płaszczu mogłaby się śmiało przebrać za misia. Jeszcze tylko uszka, miodek, no i pszczółki. Efekt byłby taki:

3/7
Monika Jarosińska
AKPA

Monika Jarosińska ostatnio została fanką Bollywood. Przebranie w stylu gwiazdy indyjskiego kina jest dla niej skrojone na miarę. Dorzucamy do kompletu turban i węża takiego jak miała Britney Spears na gali MTV. No może trochę bardziej zażenowanego całą sytuację, ale... jest!

4/7
Joanna Horodyńska
AKPA

Joanna Horodyńska w swoim kombinezonie w panterkę na przebieranej imprezie mogłaby wystąpić w roli seksownego kociaka. Wąsiki, uszka, ogonem i... nitka. Wiadomo, podstawowy atrybut każdej (kociej) ikony stylu do zabawy w modę.

5/7
Małgorzata Potocka
AKPA

Ta stylizacja Małgorzaty Potockiej jest tak przesłodzona, że wystarczy do niej dołożyć różdżkę. Aż grzech dokładać wszelkich dodatkowych starań.

6/7
Iwona Węgrowska
AKPA

No dobra, może trochę odpłynęliśmy w nieznane i nierealne, albo pomyliliśmy święta, ale... karp jak ta lala. To znaczy, jak Iwona Węgrowska.

7/7
Anna Bałon
AKPA

Już wiemy co było nie tak w stylizacji Ani Bałon! Wybrała kopertówkę zamiast "foliówki". Od razu jakość obrazu o wiele lepsza w odbiorze.