królowa Elżbieta II
East News

Wielki dramat królowej Elżbiety II! Straciła bardzo bliską osobę

królowa Elżbieta II
East News

 

Królowa Elżbieta II jest w rozpaczy! W wypadku samochodowym zginął jej prywatny lekarz,  Peter Fisher. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w centrum Londynu. Lekarz królowej Elżbiety II został śmiertelnie potrącony na rowerze przez ciężarówkę tuż obok szpitala, w którym pracował przez ostatnie 35 lat. Okoliczności jednak nie są znane:

 

Policja została wezwana około 09:30 w środę, 15 sierpnia, do wypadu pomiędzy ciężarówką i rowerzystą na High Holborn. Policjanci i London Ambulance Service udali się na miejsce. Rowerzystą był mężczyzna w wieku 67 lat. Zmarł na miejscu - czytamy. 

 

Zobacz: Czy homeopatia działa? Plusy i minusy homeopatii 

 

Królowa Elżbieta II otrzymała wiadomość o jego śmierci - potwierdził pałac. Fisher leczył monarchinię przez ostatnie 17 lat. Był ekspertem w dziedzinie homeopatii. 

 

Greg White, dyrektor naczelny Wydziału Homeopatii, w swoim oświadczeniu napisał:

Straciliśmy lidera, nie tylko dla wydziału, ale dla homeopatii w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Nie jest przesadą stwierdzenie, że Peter miał niezastąpiony talent.

Zobacz: Królowa Elżbieta II może za to znienawidzić Meghan! Przed żoną księcia Harry'ego naprawdę ciężkie dni

 

królowa Elżbieta II
East News

 

Królowa Elżbieta
East News

Więcej na temat królowa Elżbieta II
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13