Plakat promujący film Kevin sam w domu Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony Jury w programie The Voice Senior Zenek Martyniuk pod siedzibą TVP
Program TV na Boże Narodzenie 2019

Boże Narodzenie zapowiada się bardzo ciekawie, jeżeli chodzi o program telewizyjny. W naszej galerii znajdziecie szczegółową rozpiskę wszystkich filmów, koncertów, programów i sportu podczas nadchodzących świąt.  
Pojawi się między innymi świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony", gdzie dowiemy się jak potoczyły się losy uczestników 6. edycji. Nie zabraknie świątecznych wydań programów "Voice Senior", "Szansa na sukces", "Familiada" i "Koło Fortuny".
Świąteczna ramówka nie mogłaby się odbyć bez filmu "Kevin sam w domu", ale zobaczymy też między innymi: "To właśnie miłość", dwie części "Listów do M", "Opowieść Wigilijną", "Święta Last Minute" i "Express Polarny".  Obejrzymy Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich oraz wiele bożonarodzeniowych koncertów z kolędami. Nie zabranie także koncertu jubileuszowego Zenka Martyniuka. W galerii znajduje się rozpiska programowa na Wigilię oraz pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. 

1/5
Plakat promujący film Kevin sam w domu
East News

Co obejrzeć w Wigilię 2019? 

Filmy świąteczne:
Magiczne sanie - TVP1, godz. 12:00
Dzień bałwana - TV Puls, godz. 12:10
Dziewczynka z zapałkami - TV Puls, godz. 13:45
Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś: Gwiazdka superdetektywów - Puls 2, godz. 14:20
Piesek pod choinkę - TVP1, godz. 14:50
Królewskie święta - Puls 2, godz. 14:55
Barbie: Idealne Święta - Puls 2, godz. 15:10
Miłość na święta - TVP2, godz. 16:25
Renifer Niko ratuje brata - Puls, godz. 16:30
Świąteczna historia - TV Puls, godz. 16:40
Opowieść wigilijna - TV Puls, godz. 18:10
Magiczne święta - TVP2, godz. 18:30
Kevin sam w domu - Polsat, godz. 20:00
Listy do M - TVN, godz. 20:00
To właśnie miłość - TVN7, godz. 20:00
Święty interes - Puls 2, godz. 21:00

Filmy:
Marley i ja: Szczenięce lata - Polsat, godz. 8:25
Marley i ja - Polsat, godz. 10:20
Strażak sam i wielki pożar w Pontypandy - Puls 2, godz. 11:00
Asterix i Obelix kontra Cezar - TVP2, godz. 11:55
Vinci - TVN, godz. 15:30
Iniemamocni - Puls 2, godz. 17:30
Protektor - TV Puls, godz. 20:00
Legionista - TV Puls, godz. 21:50
Dlaczego on? - Polsat, godz. 22:15
Władcy umysłów - TVN, godz. 22:20
Listy do Julii - TVP2, godz. 20:10
W samym sercu morza - TVN7, godz. 22:45
Muzyka ciszy - TVP1, godz. 23:30
 

Koncerty świąteczne:
Kolędowanie z Fundacją Polsat - Polsat, godz. 12:00
Wielkie kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka 2018 - Polsat, godz. 13:45
Wielkie kolędowanie z Polsatem - Warszawa - Polsat, godz. 14:45
Hej, w dzień narodzenia... w Pelplinie - TVP2, godz. 15:25
Jasnogórskie kolędowanie z Polsatem - Polsat, godz. 15:45
Wielkie kolędowanie z Polsatem - Warszawa 2019 - Polsat, godz. 16:45
Kolędowanie z Fundacją Polsat 2019 - Polsat 2, godz. 17:00
Rodzinne kolędowanie na Jasnej Górze - TVP1, godz. 17:30
Najpiękniejsze kolędy - TVN, godz. 17:40
Jaka Wigilia, taki cały rok - TVP1, godz. 20:20

2/5

Co obejrzeć w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia? 

Filmy świąteczne:
Mikołaj i spółka - TVP2, godz. 7:15
Pewnego razu w czasie Wigilii - TVN 7, godz. 8:35
Magiczne święta - TVP2, godz. 9:05
Świąteczna gorączka - Polsat, godz. 10:20
Przyjaciel Świętego Mikołaja - TV Puls, godz. 11:55
Święty Mikołaj z 34. ulicy - Polsat, godz. 12:10
Grinch:  Świąt nie będzie - TVN, godz. 12:35
Miłość na gwiazdkę - TVP1, godz. 13:30
Świąteczna historia - TV Puls, godz. 13:45
Zawód Święty Mikołaj - Polsat, godz. 14:40
Kevin sam w domu - Polsat, godz. 16:30
Święta Last Minute - TVP2, godz. 18:25
Listy do M 2 - TVN, godz. 20:00

Filmy:
Happy Feet: Tupot małych stóp - TVN, godz. 8:40
Potop - TVN 7, godz. 10:15
Podróż do wnętrza Ziemi - TVN, godz. 10:45
Jack Frost - TVN 7, godz. 13:30
Ogniem i mieczem - TVP1, godz. 13:45
Gwiazdny pył - TVN, godz. 14:35
Był sobie pies - TVP1, godz. 15:10
Oz: Wielki i potężny - TV Puls, godz. 15:20
Siódmy syn - TVN7, godz. 15:40
Barbie w Wigilijnej Opowieści - Puls 2, godz. 15:50
Piękna i Bestia Zaczarowane Święta - Puls 2, godz. 17:15
Sahara - TV Puls, godz. 17:45
Pamiętnik Księżniczki - TVN7, godz. 17:45
Kopciuszek - TVN, godz. 18:00
Bez twarzy - TV Puls, godz. 20:00
Królewna Śnieżka - TVN7, godz. 20:00
Książę w Nowym Jorku - Polsat, godz. 20:10
Job, czyli ostatnia szara komórka - Puls 2, godz. 21:00
La La Land - TVP1, godz. 21:15
Głowa rodziny - TVP2, godz. 21:30
Ścigany - TVN, godz. 22:05
Dorwać smarta - TVN7, godz. 22:10
Teoria chaosu - TV Puls, godz. 22:30

3/5
Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Programy:
Familiada, odcinek specjalny - TVP2, godz. 14:00
Koło Fortuny, odcinek specjalny - TVP2, godz. 14:35
Szansa na sukces, odcinek specjalny - TVP2, godz. 15:15
Święta z Voice Senior - TVP2, godz. 16:15
Rolnik szuka żony, wydanie specjalne - TVP1, godz. 20:15

Koncerty świąteczne:
Najpiękniejsze kolędy - TVN, godz. 7:20
Rodzinne kolędowanie na Jasnej Górze - TVP1, godz. 10:00
20 lat kolędowania Arki Noego - TVP 1, godz. 12:45
Wielkie kolędowanie z Ostrej Bramy - TVP1, godz. 17:30
Robbie Williams Christmas Present. Gala piosenek świątecznych - TVP2, godz. 20:10

4/5
Jury w programie The Voice Senior
Natasza Młudzik / TVP

Co obejrzeć w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia? 

Filmy świąteczne:
Mickey - bardziej bajkowe święta - Polsat, godz. 6:30
Narodziny - TVN7, godz. 8:10
Miłość na święta - TVP2, godz. 8:40
Śnięty Mikołaj 3: Ucieczka Świętego Mikołaja, Polsat, godz. 10:20
Puppy Star: Boże Narodzenie - TV Puls, godz. 11:50
Express Polarny - TVN7, godz. 13:00
Dziadek do orzechów - TV Puls, godz. 13:40
W świecie baśni: 12 miesięcy - TV Puls, godz. 14:50
12 świątecznych randek - TV Puls, godz. 16:35
Śnięty Mikołaj - TV Puls, godz. 18:05
Święta Last Minute - TVP2, godz. 18:25
Mikołaj i spółka - TVP2, godz. 18:30
 

Filmy:
Happy Feet: Tupot małych stóp 2 - Polsat, godz. 8:25
Był sobie pies - TVP1, godz. 9:05
Podróż na tajemniczą wyspę - TVN, godz. 10:00
Zaczarowana - TVN, godz. 12:10
Asterix i Obelix: Osiedle Bogów - Polsat, godz. 12:20
Charlie i Fabryka Czekolady - TVN, godz. 14:10
Trzej Muszkieterowie, Polsat, godz. 14:15
Królewna Śnieżka i Łowca - TVN 7, godz. 15:10
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra - TVP2, godz. 16:05
Gwiazdne Wojny: Część 7 Przebudzenie Mocy - TVN, godz. 16:25
Percy Jackson:Morze Potworów - Polsat, godz. 16:35
Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny - TVN7, godz. 17:45
Po prostu przyjaźń - TVN, godz. 20:00
Pan i Pani Kiler - TV Puls, godz. 20:00
Everest - TVN7, godz. 20:00
Serce nie sługa - Polsat, godz. 20:05 
Moje Wielkie greckie wesele - TVP1, godz. 21:15
Wyścig szczurów- TV Puls, godz. 21:50
O północy w Paryżu - Polsat , godz. 22:10
Tożsamość zdrajcy - TVP2, godz. 22:30
Co z oczu to z serca - TVN7, godz. 22:30
Dziewczyna w czerwonej pelerynie - TVN, godz. 22:50

5/5
Zenek Martyniuk pod siedzibą TVP

Programy:
Rolnik szuka żony, wydanie specjalne (powtórka) - TVP1, godz. 12:55
Familiada, odcinek specjalny - TVP2, godz. 14:00
Koło Fortuny, odcinek specjalny - TVP2, godz. 14:35

Koncerty świąteczne:
Wielcy Artyści - Małym Pacjentom, Polsat, godz. 7:35
Jaka Wiligia, taki cały rok - TVP1, godz. 8:00
Świąteczny koncert w bazylice katedralnej w Pelpinie - TVP2, godz. 15:15
Wielkie kolędowanie z Ostrej Bramy - TVP1, godz. 17:30
Życie to są chwile - benefis Zenona Martyniuka z okazji 30-lecia pracy artystycznej - TVP2, godz. 20:05

Sport: 
Studio skoki narciarskie: Mistrzostwa Polski w Wiśle - TVP1, godz. 14:30
Skoki narciarskie: Mistrzostwa Polski w Wiśle - TVP1, godz. 14:45

Więcej na temat program telewizyjny