Anna Budna w Randka z Rafałem Maślakiem
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Dzisiaj premiera programu Maślaka. Tak wygląda pierwsza bohaterka

Anna Budna w Randka z Rafałem Maślakiem
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Rafał Maślak zaistniał w mediach niecały rok temu, a jego kariera w szybkim tempie nabrała rumieńców. W krótkim czasie model wystąpił w "Tańcu z gwiazdami", wziął udział w kilku sesjach i kampaniach, a teraz dostał swój własny program. Mowa o "Randce z Maślakiem", która dzisiaj ma swoją premierę w Polsat Cafe.

Zobacz: Przystojny Maślak w zwiastunie swojego programu

W każdym odcinku Maślak będzie spełniał marzenia Polek, które dotychczas show-biznes znały tylko z telewizji, internetu i kolorowych gazet. Rafał zabierze swoje partnerki na duże bankiety, a także będzie towarzyszyć im w przełomowych dla ich życia chwilach. Pierwszą bohaterką została Ania Budna, uczennica trzeciej klasy IV Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu.

Na co dzień mieszka z siostrą i rodzicami w liczącej niespełna 300 osób wsi Brześć. Ania od dłuższego czasu szukała partnera na studniówkę. Niestety bezskutecznie, dlatego myślała nawet o tym, aby na nią nie iść. Kiedy jednak zobaczyła konkurs na profilu Rafała, w którym do wygrania było wspólne spotkanie - postanowiła spróbować.


- Wiadomość do Rafała pisałam dwa dni. Chcąc zmienić czcionkę, wiadomość się wysłała, no i tak poszło - wspomina z uśmiechem AniaJak Ania i Rafał bawili się na studniówce? Jak na widok Maślaka zareagują znajomi licealistki? Przekonamy się już dziś o godzinie 22:00 w Polsat Cafe. Co ciekawe, premierowy odcinek "Randki z Maślakiem" Rafał postanowił obejrzeć w towarzystwie swoich fanów, którzy wygrali konkurs na jego profilu na Facebooku. W spotkaniu, które odbędzie się już dziś w warszawskim hotelu Sound Garden, weźmie udział kilkadziesiąt osób.

Wy też dołączycie przed telewizory?

Anna Budna w Randka z Rafałem Maślakiem


Anna Budna w Randka z Rafałem Maślakiem


Anna Budna w Randka z Rafałem Maślakiem

Rafał Maślak z dziewczyną Kamilą Nicpoń:

Więcej na temat Rafał Maślak Ania Budna
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43