Łukasz Płoszajski w programie MY3

Łukasz Płoszajski gościem specjalnym programu „My3”. Odczyta myśli prowadzących?

Łukasz Płoszajski w programie MY3

W najbliższą sobotę gościem specjalnym odcinka programu „My3” będzie znany i lubiany bohater „Pierwszej Miłości” – Łukasz Płoszajski. Tym razem nie w roli aktora, a w roli mentalisty, bo właśnie odgadywanie myśli człowieka jest jego drugą obok aktorstwa, pasją. Gwiazdor zdradzi dziewczynom na czym polega czytanie w myślach ludziom i jak to robi:

„Cała zabawa polega na tym, żeby umieć odczytać to o czym myśli druga osoba, żeby umieć sterować zachowaniem drugiej osoby i możemy dzięki temu na przykład przepowiadać przyszłość. Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek odgadnąć o czym myśli druga osoba? … Jeżeli poznamy to w jaki sposób zachowuje się nasz głos, w jaki sposób zachowuje się nasze oczy, nasza twarz, wszystko to czym wyrażamy swoje emocje wówczas możemy zrozumieć kiedy ktoś mówi prawdę, a kiedy ktoś kłamie”.

Łukasz postara się również zaczarować Julkę, Natke i Gefi swoimi umiejętnościami i postanowi odczytać ich myśli. Czy mu się uda? O tym przekonamy się już w sobotę o 7:45 w Polsacie. Kolejny odcinek w niedzielę!

 

Zobacz: "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk w gorących scenach z Edytą Herbuś! Czy Radek zdradzi Jowitę?

Łukasz Płoszajski w programie MY3

Łukasz Płoszajski w programie MY3

Więcej na temat Łukasz Płoszajski
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32