Party Stories
Milionerzy - padła główna wygrana
Newsy

"Milionerzy" przegrywają z serialowymi gigantami! Czy powstanie kolejna edycja? Stacja TVN podjęła już decyzję

 

Ile osób oglądało wiosenną edycję "Milionerów"? Czy kultowy teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego wciąż jest jednym z największych hitów TVN, i co najważniejsze, czy "Milionerzy" wygrywają z konkurencją? Niestety, jak informuje portal wirtualnemedia.pl  w porównaniu do wyników z poprzedniego roku program stracił 360 tysięcy widzów. Okazuje się, że w czasie nadawania teleturnieju TVN zajmował drugie miejsce na rynku telewizyjnym. Stacja przegrała z Telewizyjną Dwojką, która w poniedziałki i wtorki pokazywała "M jak miłość", oraz z serialem "Na dobre i na złe" emitowanym w środy. 

 

Zobacz także: Kim jest Maria Romanek, która wygrała główną nagrodę w Milionerach?

 

W "Milionerach" znów padnie główna wygrana! Kto zgarnie milion?!

Powstanie kolejna edycja "Milionerów"?

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl wiosenną edycję teleturnieju oglądało średnio 1,99 mln widzów. Najwięcej osób obejrzało "Milionerów" 15 marca, w czwartek - program wybrało wówczas 2,67 mln osób. Co więcej, okazuje się, że trzy odcinki z najwyższą oglądalnością były pokazywane właśnie w czwartki. Portal zauważa, że w te dni stacja TVP2 nie pokazywała swoich hitowych seriali: "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". 

Mamy również nieco lepsze wiadomości dla fanów "Milionerów". Okazuje się, że kolejna edycja teleturnieju pojawi się w jesiennej ramówce TVN! Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Rewolucja w "Milionerach"! Będzie czwarte koło ratunkowe! Jakie?

 

Wiosenna edycja "Milionerów" przyciągała średnio 1,99 mln widzów. 

Milionerzy - oglądalność odcinka

Jesienią pojawią się nowe odcinki teleturnieju.

Milionerzy - wpadka na 1 pytaniu

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hubert Urbański na planie show Milionerzy
Eastnews
TV-Show
Klapa czy hit? Znamy wyniki oglądalności "Milionerów" i wiemy czy powstanie kolejna edycja!
Jaki wynik?

Powstanie kolejna edycja "Milionerów" ! Okazuje się, że program prowadzony przez Huberta Urbańskiego był prawdziwym hitem wiosennej ramówki TVN. Przedstawiciele stacji w rozmowie z portalem Wirtualnemedia zapowiedzieli już, że program z pewnością pojawi się również w jesiennej ramówce.  Zobacz także:  Takiego pytania w "Milionerach" jeszcze nie było! Hubert Urbański... aż się zawstydził „Milionerzy” byli „czarnym koniem” wiosennej ramówki, w bardzo trudnym paśmie osiągali znakomite wyniki. Jesienią powrócą w tej samej formule - czterech półgodzinnych odcinków w tygodniu. Zapewne wrócimy również do specjalnych odcinków z gwiazdami, choć nie zdecydowaliśmy jeszcze ile ich będzie i kto w nich wystąpi- przyznał zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja.  Ile osób oglądało wiosenną edycję "Milionerów"? Okazuje się, że podczas emisji ostatniej edycji "Milionerów" program oglądało średnio 2,35 mln osób.  Według informacji portalu Wirtualne media,  w porównaniu do jesiennych wyników oglądalności tego pasma w TVN (stacja pokazywała wówczas drugi sezon serialu "Singielka") stacja zyskała aż 1,55 mln widzów!  Największą widownię zgromadził specjalny, wielkanocny odcinek "Milionerów". Teleturniej z udziałem gwiazd oglądało wówczas średnio 4,04 mln osób. W czasie nadawania wiosennej edycji "Milionerów" TVN był wiceliderem na rynku telewizyjnym. Stacja przegrała jedynie z TVP2, która w tym czasie pokazywała swoje serialowe hity: "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe".  Teleturniej emitowany był od poniedziałku do czwartku, w najlepszym czasie antenowym. TVN świetnie wypadł na tle innych stacji, a muszę przyznać że konkurencja w godzinach emisji „Milionerów” była naprawdę silna-  przyznał Jan Kępiński z Jake Vision. Z jednej strony wielka popularność i pozytywny odbiór „Milionerów” nie były dla...

Hubert Urbański
x-news
TV-Show
Są wyniki oglądalności "Milionerów"! Podano też wpływy z reklam. Jest zaskoczenie?

Program "Milionerzy" był jedną z najciekawszych pozycji w jesiennej ramówce stacji TVN. Nowe odcinki popularnego teleturnieju przyniosły widzom ogromne emocje, a uczestnikom - nierzadko wielkie pieniądze. A wszystko za sprawą charyzmatycznego prowadzącego Huberta Urbańskiego oraz niebanalnych pytań, które nierzadko dotyczyły np. świata show-biznesu. Czy to wszystko przełożyło się na wyniki oglądalności "Milionerów" oraz wpływy z reklam, emitowanych w czasie show? My już wiemy!   Zobacz też:  Quiz z pytań o gwiazdy w "Milionerach"! Jak dużo wiesz o Rozenek i Dodzie? Sprawdź się!   Oglądalność "Milionerów"   Nowe odcinki "Milionerów", które były pokazywane na antenie TVN od 5 września do 7 grudnia 2017 roku, oglądało średnio 2,08 mln widzów, informuje portal Wirtualnemedia.pl. Choć to o 270 tys. mniej niż odcinki emitowane w wiosennej ramówce TVN, to i tak teleturniej zajął drugie miejsce w rynku telewizyjnym (13,45 %). TVN wyprzedziło jedynie TVP2, które w tym samym czasie antenowym pokazywało popularne seriale: "M jak miłość" oraz "Na dobre i na złe". Najchętniej oglądanym odcinkiem "Milionerów" był odcinek specjalny z udziałem gwiazd filmu "Listy do M. 3", który został pokazany 7 grudnia. Oglądało go 2,95 mln osób. Wpływy reklamowe z emisji "Milionerów" wyniosły 56,17 mln zł.   Polecamy:  Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show   "Milionerzy" są prawdziwym hitem stacji TVN. Hubert Urbański potrafi zaskoczyć uczestników niebanalnymi pytaniami.

Kolejny uczestnik programu "Milionerzy" wygra milion złotych?
East News
TV-Show
Ile osób oglądało "Milionerów"? Czy teleturniej wróci po wakacjach? Jest decyzja TVN

Program "Milionerzy" był hitem czy klapą wiosennej ramówki TVN? Za nami ostatni odcinek teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Najnowsza odsłona "Milionerów" była emitowana na antenie TVN od 25 lutego do 30 maja br. W tym czasie widzowie byli świadkami m.in. wielkiego sukcesu Katarzyny Kant-Wysockiej, której udało się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wygrać milion złotych. Teraz fani teleturnieju z pewnością zadają sobie pytanie, czy po wakacjach "Milionerzy" wrócą na antenę TVN... Stacja podjęła już decyzję! Co dalej z programem "Milionerzy"? Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl ostatnią, wiosenną edycję "Milionerów" ogłądało średnio 1,98 mln widzów, dzięki czemu stacja TVN w czasie nadawania teleturnieju była na drugim miejscu na rynku telewizyjnym. Pozycja lidera należała do TVP 2, która w czasie emisji "Milionerów" pokazywała m.in. seriale "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".  Najwięcej osób obejrzało odcinek wyemitowany 16 maja - program "Milionerzy" obejrzało wówczas 2,64 mln widzów! Czy teleturniej wróci na antenę po wakacjach? Tak! Portal wirtualnemedia.pl informuje, że władze TVN podjęły decyzję o kontynuowaniu teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Nowe odcinki "Milionerów" pojawią się w jesiennej ramówce stacji.  Będziecie oglądać kolejny sezon "Milionerów"? A może planujecie sami zgłosić się do programu? Ostatni sezon "Milionerów" oglądało średnio 1,98 mln widzów. Teleturniej wróci na antenę jesienią.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner