Milionerzy - padła główna wygrana

"Milionerzy" przegrywają z serialowymi gigantami! Czy powstanie kolejna edycja? Stacja TVN podjęła już decyzję

Milionerzy - padła główna wygrana

 

Ile osób oglądało wiosenną edycję "Milionerów"? Czy kultowy teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego wciąż jest jednym z największych hitów TVN, i co najważniejsze, czy "Milionerzy" wygrywają z konkurencją? Niestety, jak informuje portal wirtualnemedia.pl  w porównaniu do wyników z poprzedniego roku program stracił 360 tysięcy widzów. Okazuje się, że w czasie nadawania teleturnieju TVN zajmował drugie miejsce na rynku telewizyjnym. Stacja przegrała z Telewizyjną Dwojką, która w poniedziałki i wtorki pokazywała "M jak miłość", oraz z serialem "Na dobre i na złe" emitowanym w środy. 

 

Zobacz także: Kim jest Maria Romanek, która wygrała główną nagrodę w Milionerach?

 

Powstanie kolejna edycja "Milionerów"?

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl wiosenną edycję teleturnieju oglądało średnio 1,99 mln widzów. Najwięcej osób obejrzało "Milionerów" 15 marca, w czwartek - program wybrało wówczas 2,67 mln osób. Co więcej, okazuje się, że trzy odcinki z najwyższą oglądalnością były pokazywane właśnie w czwartki. Portal zauważa, że w te dni stacja TVP2 nie pokazywała swoich hitowych seriali: "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". 

Mamy również nieco lepsze wiadomości dla fanów "Milionerów". Okazuje się, że kolejna edycja teleturnieju pojawi się w jesiennej ramówce TVN! Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Rewolucja w "Milionerach"! Będzie czwarte koło ratunkowe! Jakie?

 

Wiosenna edycja "Milionerów" przyciągała średnio 1,99 mln widzów. 

Milionerzy - oglądalność odcinka

Jesienią pojawią się nowe odcinki teleturnieju.

Milionerzy - wpadka na 1 pytaniu

Więcej na temat Hubert Urbański Milionerzy
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33