Wpadka na Mundialu 2018 Prezydent Chorwacji mokła podczas finału Mundialu 2018 Prezydent Chorwacji mokła podczas finału Mundialu 2018 Prezydent Chorwacji mokła podczas finału Mundialu 2018 Prezydent Chorwacji mokła podczas finału Mundialu 2018
Wpadka na Mundialu 2018
Też to zauważyliście?
1/5
Wpadka na Mundialu 2018

 

Mundial 2018 za nami! Mistrzem świata została Francja, która w pięknym i emocjonującym meczu pokonała 4:2 również znakomitą Chorwację. Choć emocje związane z rozgrywkami powoli opadają, w sieci rozpętała się mała afera związana z ceremonią wręczenia medali i nagród zwycięzcom, podczas której wzięli udział prezydent Rosji, Władimir Putin oraz prezydencji Francji i Chorwacji - Emmanuel Macron i Kolinda Grabar-Kitarović. Kiedy zaczęło mocno padać, ochrona zadbała przede wszystkim o Putina. Co takiego zrobili? Zobaczcie na następnej stronie!

 

Zobacz także: Właśnie zostali mistrzami świata! Zobacz najseksowniejszych francuskich piłkarzy

 

2/5
Prezydent Chorwacji mokła podczas finału Mundialu 2018

 

Pogoda podczas ceremonii dekoracji nie rozpieszczała. Gdy się mocno rozpadało, ochroniarze natychmiast rozłożyli parasol nad prezydentem Rosji, Władimirem Putinem. Niestety, Macron i Grabar-Kitarović... mokli! O nieprofesjonalnym zachowaniu mówi teraz cały świat. A jak zareagowali prezydenci finałowych drużyn na brak parasola?

 

3/5
Prezydent Chorwacji mokła podczas finału Mundialu 2018

 

Na szczęście w ogóle im to nie przeszkadzało. Radość była tako ogromna, że uśmiech nie schodził z ust ani prezydentowi Francji ani prezydentowi Chorwacji. Kolinda Grabar-Kitarović była bardzo dumna ze swojego zespołu, a 2. miejsce w finale traktowała jako ogromny sukces. Dlatego też ubrana była w koszulkę w kolorach flagi kraju!

 

4/5
Prezydent Chorwacji mokła podczas finału Mundialu 2018

 

Prezydent Chorwacji z radością składała również gratulacje piłkarzom Francji! Wszystkich przytulała, każdemu z nich powiedziała kilka gorących słów. Francja wywalczyła mistrzostwo świata po 20 latach!

5/5
Prezydent Chorwacji mokła podczas finału Mundialu 2018

 

Putin wydawał nie przejmować się tym, że prezydent Chorwacji moknie... W końcu miał zapewniony parasol. Co o tym sądzicie?

 

Zobacz: Nie wszyscy mają dziewczyny… Poznaj piłkarzy z Mundialu, którzy są singlami!

 

Więcej na temat Mundial