Mulholland Life

Poznajcie Mulholland Life - polską markę, która robi zagraniczną karierę

Mulholland Life

Mulholland Life to kolejna marka na światowej mapie, która wywodzi się z Polski. Twórczyniami marki są dwie kreatywne kobiety: projektantka i fotografka. To właśnie z połączenia ich wspólnych pasji do mody i podróżowania powstała idea internacjonalnego brandu.

W przypadku Mulholland Life te idee nie są tylko pustym hasłem reklamowy, ale autentyczną filozofią marki. Pierwsza sesja zdjęciowa marki odbyła się w Nowym Jorku, gdzie duet nawiązał współpracę z fotograf Anną Izabelą Blodą. W jej wyniku powstał cykl zdjęć lifestylowych z miasta, które
nigdy nie śpi.

Po kilkumiesięcznym pobycie w Stanach projektantki przeniosły się na Majorkę gdzie szybko zdobyły popularność a ich ubrania trafiły na półki tamtejszych butików. Kolejnym punktem na mapie Mulholland była Ibiza i kampania reklamowa w klubach i na plaży.

A jakie są ubrania Mulholland Life? Trochę takie jak same projektantki, na luzie, pozbawione sztywnych form i spontaniczne. Dominuje biel przełamana kontrastującym wzorami w stylu DIY (do it yourself), oraz nierównomiernie farbowane szarości. Wizją marki jest tworzyć wygodne ubrania, które łatwo można wkomponować w dzienny look jak i założyć na imprezę.

Gratulujemy kolejnego sukcesu polskiej marki zagranicą - oby tak dalej!Więcej na temat projektanci Mullholland Life
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22