Ale wiadomość! Ilona Łepkowska potwierdziła, że powstanie kolejna część "Kogla Mogla"! Okazuje się, że już wkrótce mogą ruszyć zdjęcia na planie czwartej odsłony kultowego filmu. Dlaczego Ilona Łepkowska zdecydowała się napisać scenariusz do "Kogla mogla 4" i czy w produkcji wystąpią aktorzy z poprzednich częsci hitu?

Reklama

Sprawdźcie, co zdradziła w najnowszym wywiadzie!

Ilona Łepkowska zapowiedziała ostatnią część filmu

Trzecia część "Kogla mogla" weszła do kin na początku 2019 roku - film po trzydziestu latach od premiery hitu "Galimatias" znów okazał się hitem! Najnowsza produkcja przyciągnęła tłumy fanów, którzy czekali na dalsze losy Kasi Solskiej i jej rodziny.

Jakiś czas temu pojawiły plotki, że wkrótce powstanie również czwarta część "Kogla Mogla". Teraz Ilona Łepkowska w rozmowie z portalem plejada.pl potwierdziła, że napisała już scenariusz filmu.

To oczywiste, że gdy film odnosi sukces, to chce się go kontynuować. A trzecia część "Kogla-mogla", której zrobienia podjęłam się po 30 latach przerwy, niezależnie od ocen, była w kinach najpopularniejszą polską produkcją zeszłego roku. No więc Tadeusz Lampka namawiał mnie, żebym napisała scenariusz czwartej części - zdradziła w rozmowie z plejada.pl.

Ilona Łepkowska przyznała, że będzie to ostatnia część "Kogla Mogla"! Zdjęcia na planie mają ruszyć już latem.

Zobacz także

Mam nadzieję, że będzie można rozpocząć zdjęcia latem - że pandemia będzie wtedy już za nami. Ale to oczywiście tylko nadzieja. Jasne, że trzeba brać pod uwagę także czarny scenariusz. Będzie mi przykro, ale przyjmę to ze spokojem - przyznała Ilona Łepkowska.

Czy w czwartej części hitu zobaczymy aktorów, którzy wystąpili w poprzednich częściach "Kogla Mogla"?

Właściwie tak, tylko akcenty będą trochę inaczej rozłożone – inni bohaterowie niż dotąd będą ważniejsi. Poza tym, do znanego już nam składu dołączą dwie ważne nowe postaci- zdradziła w rozmowie z plejada.pl.

Czekacie na czwartą część "Kogla Mogla"?

Zobacz także: Którym bohaterem z "Kogla Mogla" jesteś?! Kasią, Babcią Wolańską, a może Solskim? Rozwiąż nasz psychotest

Powstanie czwarta część "Kogla Mogla".

Mat. prasowe

Czy kolejna część będzie hitem?

Materiały prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama