To właśnie miłość - zdjęcia z planu świątecznego hitu
Materiały prasowe
Newsy

Na ten news czekaliśmy od lat! Powstanie druga część "To właśnie miłość"! Kiedy premiera?

Na ten news czekaliśmy od lat! Powstanie druga część "To właśnie miłość"! Kiedy premiera?
Listy do M., Holiday, To właśnie miłość - plakaty świątecznych filmów
Eastnews/plakaty filmowe
Newsy
"To właśnie miłość", "Listy do M.", "Holiday" - kochasz filmy świąteczne? Sprawdź się w naszym quizie! Pytanie nr. 3 tylko dla uważnych widzów!

"To właśnie miłość", "Listy do M.", "Holiday" to filmy, do których najlepiej wraca się w okresie świątecznym. Hugh Grant zachwyca w "To właśnie miłość", szalony Tomasz Karolak bawi jako św. Mikołaj w "Listach do M.", a Kate Winslet wzrusza w "Holiday". My tyle razy oglądaliśmy te filmy, że właściwie znamy je na pamięć. A Wy? Pamiętacie każdy szczegół?

 

Jak nazywa się książka Agnieszki Dygant? Na jakim instrumencie gra Maciej Zakościelny? Do jakiego miasta przeprowadza się Kate Winslet? Z kim romansuje Cameron Diaz? Zachęcamy do udziału w naszym quizie! Świetna zabawa - gwarantowana!

"To właśnie miłość", " Listy do M. ", "Holiday" to filmy, do których najlepiej wraca się w okresie świątecznym. Hugh Grant zachwyca w "To właśnie miłość", szalony Tomasz Karolak bawi jako św. Mikołaj w "Listach do M.", a Kate Winslet wzrusza w "Holiday". My tyle razy oglądaliśmy te filmy, że właściwie znamy je na pamięć. A Wy? Pamiętacie każdy szczegół?   Jak nazywa się książka Agnieszki Dygant? Na jakim instrumencie gra Maciej Zakościelny? Do jakiego miasta przeprowadza się Kate Winslet? Z kim romansuje  Cameron Diaz? Zachęcamy do udziału w naszym quizie! Świetna zabawa - gwarantowana!

Hugh Grant w białej koszuli
Newsy
"To właśnie miłość" to już świąteczny hit. Dzięki naszym ciekawostkom spojrzysz na ten film zupełnie inaczej!
"To właśnie miłość" to już świąteczny hit. Dzięki naszym ciekawostkom spojrzysz na ten film zupełnie inaczej!

  Tego nie wiedzieliście o filmie "To właśnie miłość"! Ten film to jeden z ulubionych filmów świątecznych na całym świecie. 10 historii porusza nieustannie serca ludzi i otwiera ich na miłość. Są jednak pewne rzeczy, których na pewno nie wiesz o filmie "To właśnie miłość"! Dotyczą one oczywiście pracy na planie filmu. Wiedzieliście, że pierwsza scena w filmie została nagrana z ukrytej kamery na lotnisku Heathrow w Londynie? Dopiero później producenci pytali o zgodę na wykorzystanie wizerunku przypadkowo nagranych ludzi. Hugh Grant nie chciał z kolei zagrać sceny tańca w gabinecie premiera, która jest jedną z ulubionych w tym filmie. Ostatecznie naburmuszony zdecydował się zgodzić. Co jeszcze? Zobaczcie nasze wideo!   Zobacz:  "To właśnie miłość", "Listy do M.", "Holiday" - kochasz filmy świąteczne? Sprawdź się w naszym quizie! Pytanie nr. 3 tylko dla uważnych widzów!​   Tego nie wiesz o filmie "To właśnie miłość"

Listy do M. 2 - powstaje 3 część
Newsy
Powstają "Listy do M. 3". Do obsady dołączył popularny aktor! Pokazał zdjęcie: "Nieprzytomność lekka..."
Praca na planie bywa ciężka!

Powstaje 3. część filmu "Listy do M."! Do obsady dołączy zaś... Borys Szyc! Na swoim Instagramie znany aktor pokazała zdjęcie z planu z centrum handlowego Arkadia w Warszawie. Praca chyba jest bardzo męcząca, bo Szyc napisał: Noc spędzona w Arkadii. Listy do M3. Nieprzytomność lekka.. Powstają "Listy do M. 3". Kto w obsadzie?   Dwie pierwsze części "Listów do M." odniosły spektakularny sukces w kinie! Nic więc dziwnego, że teraz wszyscy oczekują na premierę kolejnej, trzeciej. W obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Nikodema Rozbickiego, który zdradził nam jako pierwszy, że powstaje nowa część. Do zgranej ekipy dołączył zaś Borys Szyc. Kto jeszcze? Tego najpewniej dowiemy się już wkrótce! Czekamy z niecierpliwością!   Zobacz także:  Powstają "Listy do M. 3"! A czego jeszcze nie wiesz o poprzednich częściach?   Borys Szyc na planie Listów do M. 3.   Poprzednia była wielkim kinowym hitem!   Cieszycie się, że Borys dołączył do obsady?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner