Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
Newsy

Powstanie "Kogel Mogel 4"! Zdjęcia ruszają już w tym roku

Powstanie "Kogel Mogel 4"! Zdjęcia ruszają już w tym roku

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów "Kogel Mogel". Powstanie czwarta część kultowego filmu! Po rekordzie kasowym trzeciej części, nagranej prawie 30 lat po premierze "Galimatias", nie mogło być inaczej! "Kogel Mogel 3" okazał się jednym z najchętniej oglądanych polskich filmów w kinach w 2019 roku, więc produkcja postanowiła iść za ciosem i pokazać dalsze losy bohaterów! Kogo zobaczymy w produkcji?

Zobacz także: Oto najtrudniejszy QUIZ ze wszystkich części "Kogla Mogla"! Sprawdź się!

Będą mieli romans? Anna Mucha opowiada o gorącej scenie z Nikodemem Rozbickim i zdradza kulisy "Kogel-mogel 3"!

Powstanie Kogel Mogel 4

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" był jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów w 2019 roku. Widzowie ciekawi byli kontynuacji przygód Kasi Solskiej, jej rodziców oraz małżeństwa Wolańskich. Nowa część była pełna zwrotów akcji i rzuciła nowe światło na relacje pomiędzy panem Wolańskim a Kasią. Pojawiło się również wielu nowych bohaterów. Poznaliśmy nową rodzinę Piotrusia oraz jego młodszą siostrę, o której nie było mowy w poprzednich częściach. Teraz będzie okazja poznać ich jeszcze bardziej! Już niedługo będziemy mogli śledzić kolejne losy bohaterów w "Kogel Mogel 4". 

Plany są, pewnie, że są. Ale realizacja łatwa nie jest... - przyznała Ilona Łepkowska 

Super Express zapytał Katarzynę Łaniewską o to czy zdecydowałaby się zagrać w kolejnej kontynuacji przygód Solskich i Wolańskich, tym bardziej, że nie była zadowolona z efektów zeszłorocznej części: 

Wszystko zależy od tego, w jakiej będę formie i czy w ogóle będę żyła. Jeśli dam radę, to oczywiście chętnie wystąpię.

Katarzyna Łaniewska wciela się w rolę matki Katarzyny Solskiej (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska). Jest jedną z ważnych postaci, które zespajają pierwsze dwie części z tymi współczesnymi. Rok temu po premierze "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" aktorka skrytykowała film, m.in. zarzucając produkcji, że wycięła najważniejsze sceny, a scenariusz, który czytała przy podpisywaniu umowy bardzo różnił się od tego, który zobaczyła na ekranie. Jednak jeżeli dostanie propozycję z chęcią zagra w czwartej odsłonie: 

Pytanie tylko, czy mnie zaproszą, bo trochę skrytykowałam poprzednią część, ale tak już mam, że mówię prawdę, a tam sporo rzeczy mi się nie podobało. Jeśli jednak będzie okazja i możliwość, to zagram - powiedziała Katarzyna Łaniewska 

Jak podaje Super Express, zdjęcia do "Kogel Mogel 4" mają ruszyć jeszcze w tym roku! Jesteście ciekawi tego projektu? 

Zobacz także: Mija 30 lat od premiery 2. części "Kogla Mogla"! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was naprawdę trudny QUIZ!

Powstanie czwarta część kultowego filmu "Kogel Mogel"!

Quiz z drugiej części filmu Galimatias, czyli Kogel Mogel II

Czy na ekranie zobaczymy Katarzynę Łaniewską, grającą mamę Kasi Solskiej? Aktorka wyraziła chęć udziału w produkcji. 

Powstanie Kogel -mogel 4

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kogel Mogel 3
Instagram
Newsy
Ten bohater "Kogel-mogel 3" to duże zaskoczenie! Sprawi, że jeszcze bardziej nie będziecie mogli doczekać się premiery!
Ten bohater "Kogel-mogel 3" to duże zaskoczenie! Sprawi, że jeszcze bardziej nie będziecie mogli doczekać się premiery!

  „ Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 ” w reżyserii Kordiana Piwowarskiego na ekranach kin pojawi się na początku 2019 roku. To chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych. W trzeciej części kultowej komedii zobaczymy doskonale znanych wszystkim aktorów, jak: Grażyna Błęcka Kolska, Wiktor Zborowski czy Katarzyna Łaniewska . Obok nich pojawią się nowe postacie, które wcielą się w zaskakujące role. Jednym z nich jest Wojciech Solarz. Zobacz, w jaką rolę wcielił się aktor w filmie „Kogel-mogel 3”! Solarz zdradził nam, z jakimi zwierzętami lubi grać na planie! ;-)  Zobacz:  Mamy zdjęcia z filmu "Kogel Mogel 3"! Jak zmienili się główni bohaterowie i jak wyglądają nowi? ZOBACZ!   Trwa praca na planie "Kogel-mogel 3"!   "Kogel-mogel" to już klasyka! Któż nie pamięta docenta Mariana Wolańskiego i Kasi!

Kogel-mogel
Newsy
Wybieramy ulubionego bohatera z filmu "Kogel-mogel"! Masz swój typ? Zagłosuj
Wybieramy ulubionego bohatera z filmu "Kogel-mogel"! Masz swój typ? Zagłosuj

  Filmy " Kogel-mogel " i "Galimatias, czyli kogel-mogel II" znają i kochają chyba wszyscy! Perypetie Kasi Solskiej bawią nas już od 30 lat, a teksty z obu filmów stały się kultowe i weszły do codziennego użytku. Teraz najwyższa pora, żebyście wybrali swojego ulubionego bohatera! Czy będzie to Kasia Solska, a może słodki Piotruś? A może wolicie Barbarę Wolańską lub docenta Mariana Wolańskiego? Możecie też zagłosować na Wolańską, babcię Piotrusia, Zenona Solskiego, Solską, matkę Kasi czy Pawła Zawadę, Kasi męża.

Katarzyna Łaniewska w Kogel Mogel 4
Karina Szymczuk/MTL Maxfilm
Newsy
Ilona Łepkowska żegna Katarzynę Łaniewską. Czy zmarła aktorka pojawi się w 4. części "Kogla Mogla"?
Ilona Łepkowska w poruszającym wpisie pożegnała Katarzynę Łaniewską i zdradziła, czy aktorka pojawi się w najnowszej, czwartej części "Kogla Mogla".

Ilona Łepkowska w poruszającym wpisie pożegnała Katarzynę Łaniewską i zdradziła, czy aktorka pojawi się w najnowszej, czwartej części "Kogla Mogla". W miniony poniedziałek, 7 grudnia, media przekazały bardzo smutną informację o śmierci Katarzyny Łaniewskiej. 87-letnia aktorka zmarła w swoim rodzinnym domu, ale - jak informował portal tvp.info- kilka dni wcześniej przebywała w szpitalu. Teraz z pewnością wszyscy fani "Kogla Mogla" zastanawiają się, czy w najnowszej części kultowej produkcji zobaczymy Katarzynę Łaniewską. Ilona Łepkowska rozwiała wątpliwości w tej sprawie! Katarzyna Łaniewska w "Kogel Mogel 4" Katarzyna Łaniewska zdobyła ogromną popularność dzięki roli w kultowej już produkcji "Kogiel Mogel". Aktorka we wszystkich częściach hitu wcielała się w panią Solską, mamę głównej bohaterki. Dziś chyba wszyscy znają kultowe teksty filmowej Solskiej bez której nie wyobrażamy sobie "Kogla Mogla". Ale czy aktorka pojawi się w czwartej części produkcji? Zobaczcie, co napisała Ilona Łepkowska! Katarzyna Łaniewska nie żyje... A jeszcze latem kręciliśmy film "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 "... Babcia Solska... Ostatnia rola Pani Katarzyny... Bardzo, bardzo smutno...- napisała na Facebooku. Jak udało się nam dowiedzieć prace nad czwartą częścią kutowej produkcji zakończyły się już jakiś czas temu. Niestety, przez pandemię koronawirusa wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się premiera filmu. Zobacz także:   Pożegnała męża, ostatnie lata życia spędziła samotnie. Życie Katarzyny Łaniewskiej było pełne dramatów Ilona Łepkowska pożegnała Katarzynę Łaniewską.   Katarzyna Łaniewska nie żyje... A jeszcze latem kręciliśmy film "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 "... Babcia Solska......

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner