Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów "Kogel Mogel". Powstanie czwarta część kultowego filmu! Po rekordzie kasowym trzeciej części, nagranej prawie 30 lat po premierze "Galimatias", nie mogło być inaczej! "Kogel Mogel 3" okazał się jednym z najchętniej oglądanych polskich filmów w kinach w 2019 roku, więc produkcja postanowiła iść za ciosem i pokazać dalsze losy bohaterów! Kogo zobaczymy w produkcji?

Reklama

Zobacz także: Oto najtrudniejszy QUIZ ze wszystkich części "Kogla Mogla"! Sprawdź się!

Powstanie Kogel Mogel 4

"Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" był jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów w 2019 roku. Widzowie ciekawi byli kontynuacji przygód Kasi Solskiej, jej rodziców oraz małżeństwa Wolańskich. Nowa część była pełna zwrotów akcji i rzuciła nowe światło na relacje pomiędzy panem Wolańskim a Kasią. Pojawiło się również wielu nowych bohaterów. Poznaliśmy nową rodzinę Piotrusia oraz jego młodszą siostrę, o której nie było mowy w poprzednich częściach. Teraz będzie okazja poznać ich jeszcze bardziej! Już niedługo będziemy mogli śledzić kolejne losy bohaterów w "Kogel Mogel 4".

Plany są, pewnie, że są. Ale realizacja łatwa nie jest... - przyznała Ilona Łepkowska

Super Express zapytał Katarzynę Łaniewską o to czy zdecydowałaby się zagrać w kolejnej kontynuacji przygód Solskich i Wolańskich, tym bardziej, że nie była zadowolona z efektów zeszłorocznej części:

Wszystko zależy od tego, w jakiej będę formie i czy w ogóle będę żyła. Jeśli dam radę, to oczywiście chętnie wystąpię.

Katarzyna Łaniewska wciela się w rolę matki Katarzyny Solskiej (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska). Jest jedną z ważnych postaci, które zespajają pierwsze dwie części z tymi współczesnymi. Rok temu po premierze "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" aktorka skrytykowała film, m.in. zarzucając produkcji, że wycięła najważniejsze sceny, a scenariusz, który czytała przy podpisywaniu umowy bardzo różnił się od tego, który zobaczyła na ekranie. Jednak jeżeli dostanie propozycję z chęcią zagra w czwartej odsłonie:

Pytanie tylko, czy mnie zaproszą, bo trochę skrytykowałam poprzednią część, ale tak już mam, że mówię prawdę, a tam sporo rzeczy mi się nie podobało. Jeśli jednak będzie okazja i możliwość, to zagram - powiedziała Katarzyna Łaniewska

Jak podaje Super Express, zdjęcia do "Kogel Mogel 4" mają ruszyć jeszcze w tym roku! Jesteście ciekawi tego projektu?

Zobacz także: Mija 30 lat od premiery 2. części "Kogla Mogla"! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was naprawdę trudny QUIZ!

Powstanie czwarta część kultowego filmu "Kogel Mogel"!

Czy na ekranie zobaczymy Katarzynę Łaniewską, grającą mamę Kasi Solskiej? Aktorka wyraziła chęć udziału w produkcji.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama