Magda Gessler o filmie
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Powstaje film o Magdzie Gessler! Kto zagra główną rolę?

Drogę do wielkiej sławy, miłości, bolesne straty, wzloty i upadki Magda Gessler opisała w swojej biografii i zrobiła to tak dobrze, że materiałem zainteresowało się kilku reżyserów. Szykuje się nowy kinowy hit?

Nie ma w Polsce osoby, która nie zna Magdy Gessler! Ludzie kochają ją za szczerość, niespożytą energię  i charyzmę. Uratowała od upadku już ponad 300 biznesów i na tym nie poprzestanie, bo do „Kuchennych rewolucji” z prośbą o pomoc wciąż zgłaszają się kolejni restauratorzy. W wywiadzie z "Party" gwiazda TVN zdradziła, że jej "zakon smaku" nigdy się nie poddaje, dlatego zrobi wszystko, by zagrożone zamknięciem restauracje przetrwały. Ale nadchodzący rok zapowiada się dla niej jeszcze bardziej pracowicie. Okazuje się bowiem, że Gessler zaczęła prace nad kolejną częścią swojej biografii. Pierwsza część pod tytułem "Magda" okazała się takim hitem, że na jej podstawie powstanie film! Która aktorka zagra Magdę Gessler? Restauratorka ma już swoje typy!

Za co płacą właściciele restauracji? Magda Gessler zdradziła kulisy "Kuchennych rewolucji"!

Magda Gessler o walce z peselem

Życie Magdy Gessler to nieustający bieg i mało kto byłby stanie wytrzymać takie tempo. Ale gwiazda TVN nie tylko wymyśla nowe lokale, które trafiają na listę "Kuchennych rewolucji". Jej córka Lara ma rację: Magda jest wciąż w ruchu i nieustannie wyznacza sobie nowy „challenge”, którym zadziwia świat. Jakie wyzwania postawiła przed sobą w tym roku restauratorka? W wywiadzie z "Party" Magda przyznała, że mocno pracuje nad nowymi sposobami pokazania się na social mediach, które sama prowadzi.

Zaczynam trochę dilować z młodymi twórcami, co widać choćby na rolce poświęconej promocji mojej książki „Magda”, w której wykorzystałam utwór idolki młodego pokolenia Young Leosi. Nie wszystkim się to spodobało, a przecież to jest piosenka o mojej młodości, gdy byłam kompletnie szalona. Wiem, że nigdy nie będę stateczną kobietą z krótkimi włosami, która nosi garsonki. Zawsze będę szaloną Magdą bez wieku, która czerpie z życia garściami. I absolutnie nie jest to walka z PESEL-em, tylko walka o żywotność mózgu, chęć życia, które tak kocham, i radość – mówi Magda Gessler

Zobacz także: Romanse, związki i sekrety Magdy Gessler... Syn gwiazdy zdradził wszystko 

Choć Magda Gessler śmiało mogłaby odcinać kupony od popularności, nie zamierza zwolnić tempa. Przeciwnie, wciąż ma ochotę na więcej! Uwielbia słuchać artystów młodego pokolenia i jest z ich muzyką na bieżąco. Śmieje się, że łączy ich jedno:  wciąż mają głowy pełne pomysłów.

Ostatnio nawet moja córka Lara śmiała się, że jestem uzależniona od tego, żeby być aktywna i potrzebna. Ciągle muszę mieć coś do zrobienia i stale wynajduję sobie challenge. Ale nie działam na ślepo. (...) Zamiast gadać, wolę działać. (...) „Carpe diem”, czyli „chwytaj dzień” – to moje życiowe motto. Takie postrzeganie świata pozwala mi się cieszyć tym, co się dzieje tu i teraz, wyciskać z każdej minuty jak najwięcej dobrego - wyznała Magda Gessler.  

Magda Gessler na planie
X-NEWS/TVN/TOMASZ URBANEK

Kto zagra Magdę Gessler w jej biograficznym filmie?

Restauratorka w wywiadzie z "Party" zdradziła, że wspólnie z Dominikiem Linowskim rozpoczęli już prace nad druga częścią biografii „Magda”. O czym będzie? Tego jeszcze nie chciała zdradzić. Natomiast pewne jest, że na podstawie pierwszej części powstanie film!

Pierwsza część biografii była ogromnym sukcesem i została ciepło przyjęta przez ludzi, bo w mojej historii zobaczyli oni nie telewizyjną gwiazdę, ale prawdziwą Magdę, która wszystkie przykre doświadczenia przekuła w swoją siłę. Moje wspomnienia spisaliśmy wspólnie z Dominikiem Linowskim, poświęcając na to rok naszego życia. Chyba zrobiliśmy to naprawdę dobrze, bo ma powstać z tego film biograficzny – mówi Gessler.

Do rąk gwiazdy już trafiły pierwsze projekty scenariuszy, a wybór najlepszego wcale nie będzie łatwy. Podobnie jak znalezienie aktorki, która mogłaby zagrać młodą Magdę Gessler. Jakie nazwiska typuje restauratorka? Na razie nikt konkretny nie przychodzi jej do głowy, ale zwyciężczyni będzie musiała spełniać duże wymagania. Jakie?

Musi to być osoba, która ma w sobie tyle energii, radości i chęci do życia co ja. I tu nie chodzi o twarz, tylko o wewnętrzną moc. Zagranie mnie może być nie lada wyzwaniem, bo jak na razie wszyscy przy mnie są wykończeni  – śmieje się gwiazda

Magda Gessler rozpoczęła prace nad drugą częścią swojej biografii. Spisanie pierwszej zajęło jej i współautorowi Dominikowi Lisowskiemu ponad rok. Jak długo będzie trzeba czekać na kolejne wydanie? Gwiazda jest dobrej myśli. Wydanie kolejnej książki jest zaplanowane na początek przyszłego roku.

Zobacz także: Ceny świątecznych potraw Magdy Gessler znów szokują! 60 zł za bigos na wynos. Nie za dużo?

Kto zagra Magdę Gessler?
Artur Zawadzki/REPORTER

Cała rozmowa z Magdą Gessler w najnowszym "Party"!

Agnieszka Kaczorowska na okładce Party
Party.pl

Magda Gessler w białym płaszczu
Newsy
Jak Magda Gessler pomaga ratować restauracje w czasie pandemii koronawirusa? "Mają teraz kolejki"!
Magda Gessler radzi, jak ratować restauracje w trakcie koronawirusa i zdradza, jak wnuczka Nena zmieniła jej życie.

Niemal 300 odmienionych lokali, trwające przeszło dekadę „Kuchenne rewolucje”, a do tego jej własne, świetnie prosperujące restauracje. Magda Gessler od lat jest guru branży gastronomicznej. Nic więc dziwnego, że w trakcie pandemii to właśnie do niej z prośbą o pomoc zwracają się restauratorzy z całej Polski. Restauratorka zapewnia, że robi wszystko, by uratowane przez nią restauracje nie upadły. W wywiadzie z magazynem "Party" gwiazda TVN zdradziła, jak można ratować gastronomię w dobie koronawirusa. Opowiedziała też, jak czuje się w roli babci i czego pragnie dla małej Neny. Jak Magda Gessler ratuje restauracje? Nie da się ukryć, że pandemia rzeczywiście niemal uśmierciła branżę gastronomiczną. Niestety, nastał dla niej bardzo trudny czas. Wiele lokali, które dotąd świetnie prosperowały, zostało zamkniętych, choćby z powodu wysokich czynszów, których właściciele teraz nie byli w stanie zapłacić. Dlatego wielu restauratorów zgłasza się do Magdy Gessler z prośbą o pomoc. Podpowiadam im, jak tę sytuację przetrwać. Ostatnio w Lubiążu zrobiłam „Kuchenne rewolucje” w restauracji, którą prowadzi para młodych ludzi. On robił najlepsze hamburgery i najlepszą pizzę, jakie w życiu jadłam, ale nie potrafił tego sprzedać. Restauracje są zamknięte dla gości, więc otworzyliśmy tam pięknie wyeksponowane i, co najważniejsze, bezpieczne okienko Drive, do którego ludzie podjeżdżają samochodami. I mają tam teraz kolejki! – mówi "Party" Magda Gessler. Restauratorka ma nadzieję, że setki restauracji, które udało jej się uratować przetrwają ten trudny czas. W jaki sposób? Oczywiście! Jestem w kontakcie z wieloma właścicielami. Poleciłam im otwarcie okienek na wynos i ograniczenie menu do trzech, czterech dań do wyboru dziennie oraz...

Lara Gessler w drugim trymestrze ciąży
Instagram/Lara Gessler
Newsy
Lara Gessler zostanie mamą: "To drugi trymestr ciąży" Zdradziła nam, dlaczego tak długo ukrywała ciążę
Lara Gessler zostanie mamą: "To drugi trymestr ciąży" Zdradziła nam, dlaczego tak długo ukrywała ciążę

Przez kilka miesięcy udało jej się zachować tę informację w tajemnicy. Tuż przed majówką Lara Gessler (31) opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym charakterystycznym gestem podkreśliła zaokrąglony ciążowy brzuszek. „Wiosna”, podpisała krótko fotografię zrobioną przez jej partnera Piotra Szeląga. Pod postem w ciągu kilku minut pojawiła się lawina komentarzy. Ciąży przyszłym rodzicom pogratulowali m.in. Anna Lewandowska, Zofia Zborowska, siostry Bohosiewicz, Michał Piróg i Łukasz Jemioł. – Dziękujemy za wszystkie życzenia i gratulacje. To miłe i niezwykle budujące, że tyle osób trzyma za nas kciuki – mówi „Fleszowi” Lara Gessler. Dlaczego właśnie teraz zdecydowała się podzielić radosną nowiną z przyjaciółmi i swoimi fanami? – Wolałam nie zapeszać, bo różne rzeczy mogą się wydarzyć, dlatego o wszystkim wiedzieli tylko najbliżsi. Chciałam mieć pewność, że z dzieckiem wszystko jest OK. Zaczęłam drugi trymestr ciąży, a to bezpieczny czas. Mogę powiedzieć, że poza rosnącym brzuchem nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwości, więc jest to wymarzona ciąża – dodaje Lara. Na razie razem z Piotrem zaszyła się w domku na Mazurach, nieopodal Rucianego-Nidy. Jakie mają plany na najbliższe miesiące? Czy po porodzie Lara będzie mogła liczyć na pomoc mamy, Magdy Gessler? Z DALA OD MEDIÓW Decyzję o wyjeździe z Warszawy Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg pod- jęli na początku marca, zanim jeszcze rząd ogłosił wprowadzenie obostrzeń związanych z koronawirusem. – Spakowaliśmy najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszyliśmy na Mazury. Bez planu, jak długo tam zostaniemy. Dzień po naszym przyjeździe okazało się, że ze względu na epidemię spędzimy tu dłuższy czas, co, nie ukrywam,...

Magda Gessler w sukience w truskawki
Newsy
Magda Gessler wzięła ślub? Obrączka od Tiffany'ego na jej serdecznym palcu to nie przypadek!
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wzięli w Hiszpanii tajny ślub?

W styczniu Magda Gessler wróciła z dłuższego wypoczynku w Hiszpanii. Na Fuerteventurze spędzała czas z rodziną: córką Larą i jej mężem Piotrem Szelągiem oraz wnuczką Neną, synem Tadeuszem i swoim partnerem Waldemarem Kozerawskim . W rozmowie z "Party" restauratorka zdradziła, dlaczego zdecydowali się wyjechać z Polski i dlaczego po powrocie na jej serdecznym palcu pojawiła się obrączka od Tiffany'ego. Czyżby Magda, podobnie jak kilka miesięcy wcześniej jej córka Lara, wzięła ślub w tajemnicy przed mediami? Magda Gesssler i Waldemar Kozerawski wzięli ślub? Magda Gessler tłumaczy, że wyjechała do Hiszpanii, ponieważ było to jedyne rozwiązanie, które pozwalało spotkać się całej jej rodzinie w jednym miejscu. Ze swoim partnerem Waldkiem nie widziała się od kwietnia i dopiero na Fuerteventurze para mogła  spędzić ze sobą czas. Mimo ogromnej tęsknoty ich związek przetrwał i tę próbe czasu. Jak sobie radzili podczas rozłąki? Nam szczęśliwie się to udało, bo od lat jesteśmy zakochani. Miłość to coś niezwykłego. Pozwala zapomnieć o smutku, problemach i rozłące, która trwała miesiącami. Wystarczyła nam sekunda, abyśmy znowu poczuli się jak 18-latki (śmiech) – powiedziała w wywiadzie z "Party". Po powrocie do Polski Magda Gessler znów rzuciła się w wir pracy, m.in. na planie "Kuchennych rewolucji". Nie ukrywa jednak, że z utęsknieniem czeka na kolejny urlop i spotkanie ze swoim Waldkiem. Restauratorka przyznaje, że każdy dzień spędzony z ukochanym wnosi do ich związku coś nowego. Lubię, jak Waldek mnie zaskakuje. Lubię jego powagę i wyjątkowy humor. Lubię, jak się zmieniamy, jak dojrzewamy przy sobie. Wybraliśmy się lata temu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Mimo lat i doświadczenia nadal potrafimy na siebie patrzeć jak wtedy,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik