Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Powitanie Michała Pazdana na Zamku w Niepołomicach
East News
Newsy

Pazdan w Niepołomicach witany jak król! Z żoną Dominiką nie kryli wzruszenia! ZDJĘCIA

Pazdan w Niepołomicach witany jak król! Z żoną Dominiką nie kryli wzruszenia! ZDJĘCIA
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pazdan Boy party.pl
Newsy
Hit internetu! Pazdan Boy. Śpiewaj przed meczem z nami: "Chodź Krystyno, chodź! Nie bój się Pazdana"
Hit internetu! Pazdan Boy. Śpiewaj przed meczem z nami: "Chodź Krystyno, chodź! Nie bój się Pazdana"

Redakcja Party.pl zainspirowana twórczością Nieznanego Kibica stworzyła własną wersję Pazdan Boy . Teraz tuż przed meczem Polska - Portugalia przypominamy naszego hita i zachęcamy do śpiewania z nami! Bo Krystyna z naszym Michałem Pazdanem nie ma żadnych szans.   Słowa piosenki tutaj:   Niemiec powstrzymany, Szwajcar zatrzymany Grał, tak z dnia na dzień Mueller niewidoczny, Djourou zawstydzony On zepchnął ich w cień Zepchnął ich w cień   Tam gdzie hymn nasz polski grał Tam gdzie mecz rozgrywał się A gdy Glik u boku stał On bezbłędny był   Bum tarararara za oknami noc, Czego chcesz dziewczyno ja wiem Pazdana Bum badirarira chodź kochanie chodź, Nie bój nie bój się Pazdana O... x2   Polska w ćwierćfinale, nie pęknie tam wcale Wślizg i akcji stop Świetnie trzyma linię, nikt go nie ominie Mur, ten polski chłop Ten polski chłop   Tam gdzie hymn nasz polski grał Tam gdzie mecz rozgrywał się A gdy Glik u boku stał On bezbłędny był   Bum tarararara za oknami noc, Czego chcesz dziewczyno ja wiem Pazdana Bum badirarira chodź kochanie chodź, Nie bój nie bój się Pazdana O... x2   Tam gdzie hymn nasz polski grał Tam gdzie mecz rozgrywał się A gdy Glik u boku stał On bezbłędny był   Bum tarararara za oknami noc, Czego chcesz dziewczyno ja wiem Pazdana Bum badirarira chodź Krystyno chodź, Nie bój nie bój się Pazdana O... x4       Zobacz także: Będzie najmodniejsza fryzura lata? Polscy kibice chcą się ogolić "na Pazdana"!   Michał Pazdan...

Michał Pazdan
East News
Newsy
Michał Pazdan jednak nie odejdzie z Legii?! Prezes klubu: "Okienko transferowe zamyka się..."
Michał Pazdan jednak nie odejdzie z Legii?! Prezes klubu: "Okienko transferowe zamyka się..."

Michał Pazdan prawdopodobnie zostanie w Legii Warszawa. Po sukcesie polskiego piłkarza na Euro 2016, sporo pisało się o transferze piłkarza do zagranicznej drużyny. Pojawiały się informacje o przejściu Polaka do słynnej FC Barcelony lub do Bundesligi. Okazuje się jednak, że Michał Pazdan na razie pozostanie w polskim klubie. Nie ma na rynku wielu tak mobilnych i świetnie ustawiających się w obronie piłkarzy jak Michał. Jeżeli grasz ofensywną piłkę, to musisz mieć zawodnika o charakterystyce Pazdana. Z nikim jednak o jego transferze nie rozmawiamy. Ale okienko zamyka się ostatniego sierpnia. Naszym priorytetem są mecze pucharowe. I w nich Michał jest nam potrzebny - powiedział Bogusław Leśnodorski, prezes Legii Warszawa, w wywiadzie dla "Super Expressu". Michał Pazdan został dostrzeżony w czasie Mistrzostw Europy. Nazwisko skromnego, lecz genialnego na boisku obrońcy poznała cała Polska i nie tylko. (Zobacz też: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces ).  Polak znalazł się w zestawieniu UEFA jako jedno z objawień Euro 2016.   Zobacz też: Michał Pazdan pokazuje jak powstaje... jego słynna fryzura! "U mnie golenie zawsze za free".   Michał Pazdan jednak zostanie w Legii Warszawa. Piłkarz został ulubieńcem polskich kibiców w czasie Euro 2016. W kraju został powitany jak prawdziwy bohater!

Powitanie Michała Pazdana na Zamku w Niepołomicach
East News
Newsy
Polski piłkarz na liście objawień Euro 2016 wg UEFA! "Bohater narodowy"! O kogo chodzi? Zgadniecie?
Polski piłkarz na liście objawień Euro 2016 wg UEFA! "Bohater narodowy"! O kogo chodzi? Zgadniecie?

Michał Pazdan uznany za objawienie Euro 2016! Polski piłkarz znalazł się na liście obajwień turnieju, przygotowanej przez UEFA! To ogromne wyróżnienie dla Polaka. Michał Pazdan w czasie Mistrzostw Europy zachwycił formą i grą na wysokim poziomie. Polscy kibice go pokochali, a teraz okazuje się, że został również doceniony poza granicami naszego kraju. Kiedy Pazdan otrzymał pierwsze powołanie do reprezentacji Polski, portier w hotelu nie chciał uwierzyć, że jest członkiem drużyny. Skromny środkowy obrońca kończył Euro jako bohater narodowy po tym, jak pomógł drużynie zachować czyste konto w trzech meczach grupy C, przede wszystkim z Niemcami - napisano w uzasadnieniu. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Michała Pazdana oraz całej naszej reprezentacji! Zobacz też: Znane kluby walczą o Pazdana, ale jego żona stawia jeden warunek! "Transfer? Tylko nie do...".   Michał Pazdan uznany za objawienie Euro 2016 przez UEFA!   Gratulujemy! Brawo, Michał!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner