Anna Mucha zagra w czwartej części filmu "Kogel Mogel". Z tej okazji gwiazda musi trochę schudnąć, bo jak przyznała w rozmowie z "Fleszem", podczas kwarantanny pozwoliła sobie na zbyt wiele! Jaką dietę stosuje? Znamy szczegóły!

Reklama

Pobierz oferowany przez Auchan Direct kod i spraw sobie nowy sprzęt do ćwiczeń, dzięki któremu schudniesz i wrócisz do formy!

Anna Mucha przeszła na dietę! Jaką?

Przygotowania do zdjęć Anna zaczęła już kilku tygodni temu. Specjalnie do roli postanowiła zrzucić kilka kilo.

– Nie ma co ukrywać, kwarantannę przeżyłam hedonistycznie. Jak wiadomo, lubię dobrze zjeść, więc to była rozkosz dla podniebienia. A że nigdzie nie wychodziłam, moja aktywność ograniczała się do poruszania między salonem, kuchnią, sypialnią a łazienką – mówi „Fleszowi” Mucha. – Co tu dużo mówić, potwornie się skaszalociłam, więc teraz muszę nad sobą popracować – dodaje ze śmiechem.

Aktorka przyznaje, że nie jest na żadnej drakońskiej diecie. Z menu wykluczyła słodycze, każdego dnia stara się jeść pięć zbilansowanych posiłków, opartych głównie na warzywach. Nie pije słodkich i gazowanych napojów, tylko wodę, minimum 2–3 litry dziennie. Stara się też nie jeść po godzinie 20. Rezultaty widać gołym okiem! Ile już schudła?

– Nie wiem, bo ciągle nie mam wagi. Ludzie już widzą pierwsze efekty, komplementują, a to mnie nakręca i motywuje, by się nie poddawać. Ale jestem w tym odchudzaniu rozsądna. Praca wymusza na mnie dyscyplinę, lecz nie będę się katować. Rygorystyczna dieta i katorżnicze ćwiczenia nie są dla mnie – tłumaczy Mucha.

Więcej - w nowym "Fleszu" (od dziś w sprzedaży)

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama