Poród Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Kożuchowska szykuje się już do porodu. Jest oficjalny komentarz

Poród Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Małgorzata Kożuchowska podczas ciąży była dość aktywna zawodowo. Aktorka odpowiedzialnie podzieliła swoje obowiązki tak, aby jednocześnie nie rezygnować ze swoich obowiązków, ale też nie narażać się na przemęczenie. Obecnie możemy oglądać ją w zabawnej reklamie jednego z operatorów sieci komórkowej. Przypomnijmy: Kożuchowska w zaawansowanej ciąży w reklamie. Jest już bardzo zaokrąglona

Od kilku tygodni jednak gwiazda nie pojawia się już publicznie, co jest zrozumiałe, bo jeśli wierzyć doniesieniom mediów, termin porodu zbliża się już naprawdę wielkimi krokami. W rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy", jej menadżerka  przyznaje, że Kożuchowska zakończyła właśnie wszystkie dotychczasowe aktywności zawodowe i skupia się na rodzinie. Małgorzata do pracy na planie "Rodzinki.pl" ma wrócić jeszcze przed końcem tego roku, a potem stopniowo angażować się w kolejne projekty.
 

Obecnie Małgosia skupiona jest wyłącznie na swojej rodzinie. Przygotowuje się do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Już pod koniec roku Małgosia wraca na plan „Rodzinki.pl”, gdzie wspólnie z aktorami, innymi twórcami serialu pracować będzie nad szóstą częścią, chwilę później będzie też wracać do swoich innych zobowiązań zawodowych - wyjaśnia w rozmowie z gazetą Gabriela Piekarniak.


Czekacie na jej powrót?

Zobacz: Kożuchowska w ciąży odstawiła szpilki. Pochwaliła się nowymi butami

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53