Party Stories
AFTERPARTY EXCLUSIVE/K MAG
Newsy

Poniedziałek o książce: Wykorzystali moją łatwowierność!

Tylko u nas premierowa okładka i sesja zdjęciowa aktora

Już w piątek w sprzedaży pojawi się lutowy numer miesięcznika "K MAG", którego motywem przewodnim jest film Sergio Leone "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie". Z tej okazji do rozmowy zaproszono Jacka Poniedziałka, który wystylizowany na kowboja udzielił obszernego wywiadu na temat swojej aktorskiej pasji i życia codziennego. AfterParty.pl jako pierwszy serwis publikuje fragmenty wywiadu z aktorem. Poniedziałek w rozmowie z Wiktorem Krajewskiem i Januszem Noniewiczem zdradził szczegóły dotyczące wydania jego kontrowersyjnej książki "Wyjście z cienia".

- Tworzenie tej książki było dla mnie wielotygodniowym seansem terapeutycznym. Dużo mi to dało, ale też muszę powiedzieć, że dużo odebrało.

Aktor zarzuca wydawcy niepoważne podejście do tematu. Twierdzi nawet, że celem wydawnictwa był rozgłos bazujący na wyciętych z kontekstu zdaniach, co odbiło się na propozycjach aktorskich.

- Książka była świadomie bardzo fałszywie promowana. Powiedziałem kilka słów, które wyjęte z kontekstu sprawiły, że w ogóle przestałem dostawać poważne role. Właściwie do dzisiaj nie dostałem żadnej poważnej telewizyjnej propozycji. Ta żenująca promocja książki była z góry wymyślona przez wydawców jako skandal.

Z wypowiedzi Poniedziałka można wywnioskować, że wydawca za jego plecami zaczął sprzedawać najbardziej pikantne fragmenty książki znajomym dziennikarzom jeszcze przed jej publikacją.

- Oni [wydawcy] swoje doświadczenie zdobywali w tabloidach. Mają tam wiele zaprzyjaźnionych osób. Zanim książka ujrzała światło dziennie, polecieli w newsach na całość. (...) Wykorzystali moją łatwowierność, naiwność i - niech to brzmi jak chce - czystość. Nie podejrzewałem, że ktoś kto chce zarobić za wszelką cenę, może mi zrobić krzywdę.

Zastanawiające jest, że dopiero teraz, po dwóch latach od momentu wydania "Wyjścia z cienia", aktor zdecydował się zdradzić szokujące szczegóły współpracy z wydawcą. Ciekawe jak ta sprawa potoczy się dalej.


Cały wywiad z Jackiem Poniedziałkiem znajdziesz w miesięczniku "K MAG". Od piątku w sprzedaży. 

chimera
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Prostytutka opisze noc z księciem Harrym. Będzie skandal?
Przeszłość księcia nie daje mu spokoju

Podczas kiedy książę William wiedzie już życie statecznego męża i ojca rodziny, jego młodszy brat nadal wywołuje skandale obyczajowe. Choć w ostatnim czasie książę Harry wydaje się wieść nieco spokojniejsze życie, to jego szalona przeszłość wciąż nie daje mu o sobie zapomnieć. Właśnie pojawiła się informacja, że prostytutka, z którą rzekomo książę Harry miał spędzić gorącą noc w Las Vegas w 2012 roku chce opisać ich intymne chwile. Zobacz też: Książę Harry znalazł nową dziewczynę. Z kim spotyka się tym razem? Carrie Reichert, bo tak nazywa się owa pani, ujawniła magazynowi "Hustler" swoje plany, tak je uzasadniając: Nie brakowało wyuzdanych zabaw i klapsów . Niektórzy z gości lubili klapsy, a nie zapominajmy, że Harry był gospodarzem imprezy. Fani rodziny królewskiej będą w szoku! – powiedziała. Kobieta zamierza napisać na ten temat książkę, w której chce zdradzić wszystkie kompromitujące księcia szczegóły ich wspólnej nocy. Podobno chodzi o tę samą imprezę, po której do mediów wyciekły nagie zdjęcia księcia Harry'ego. Wstęp tytuł publikacji brzmi „W oku królewskiego cyklonu”. Książka ma się pojawić w księgarniach w 2016 roku. Myślicie, że faktycznie dojdzie do wydania tej książki, czy sprawa zostanie wyciszona? Zobacz na Polki.pl: Niecodzienny widok: książę Harry i książę William razem

Dariusz Krupa kpi z wywiadu z Edytą Górniak dla Gali
ONS/Gala
Newsy
Krupa kpi z wyznań Górniak w "Gali": Jestem zaszczycony
Nie czuje się poniżony?

Jubileuszowy 500. numer magazynu Gala to przede wszystkim Edyta Górniak na dwóch okładkach i sensacyjny wywiad, w którym gwiazda nie szczędzi słów pod adresem swojego byłego męża, Dariusza Krupy . Przypomnijmy: "Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze" Na odpowiedź Krupy nie trzeba było długo czekać. Za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym, muzyk publicznie odniósł się z ironią do wywiadu Górniak: - Bardzo dziekuje GALI za poswiecenie mi znacznej czesci swojego piecsetnego , jubileuszowego wydania ! Jestem zaszczycony :-)) - napisał (pisownia oryginalna).  Wpis natychmiast wzbudził zainteresowanie wśród znajomych Krupy, a on sam chętnie kontynuował dyskusję w komentarzach. Odniósł się m.in. do ceny publikacji, sugerując, że tym razem jego była żona sprzedaje szczegóły z ich wspólnego życia za nieco więcej niż przy ostatniej okazji.  Jak Waszym zdaniem w takiej sytuacji powinien zachować się Dariusz Krupa? Spuścić zasłonę milczenia czy tak jak zazwyczaj odpowiedzieć Górniak na łamach tabloidów? Przeczytaj najmocniejsze wyznania Edyty w "Gali" >>> Zobacz inne ciekawe fragmenty wywiadu z Edytą dla "Gali":

Agata Duda
EastNews
Newsy
Piękny gest teściów Agaty Dudy. Pierwsza Dama musi być z nich dumna!

"Rodzice prezydenta" to książka w formie obszernego wywiadu, którego udzielili rodzice Andrzeja Dudy, Janina i Jan Dudowie . Książka jest obfita w szczegóły m.in. z życia prywatnego prezydenta i jego żony Agaty Dudy . Jak podaje "Rewia", pani Janina i pan Jan nie chcieli przyjąć za książkę ani złotówki! Długo namawiani przez wydawców, zdecydowali się w końcu na niewielką kwotę pokrywającą podatek, a resztę pieniędzy oddali jednej z organizacji zajmujących się niepełnosprawnymi oraz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia (...) - czytamy w "Rewii". Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia to fundacja wspierająca zdolnych uczniów, którzy pochodzą z mniejszych miast. Rodzice prezydenta sami są profesorami Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i z pewnością rozumieją, jak bardzo liczą się pieniądze, kiedy młody człowiek chce się kształcić.   Tym bardziej Pierwsza Dama musi być bardzo dumna z decyzji swoich teściów! Warto dodać, że książka z ich udziałem stała się hitem wydawniczym - otrzymała nagrodę Feniks 2016 Księga Życia.   Zobacz też: Dlaczego Agata Duda zniknęła z mediów?   Rodzice Andrzeja Dudy nie chcieli przyjąć wynagrodzenia za książkę.   Pani Janina i pan Jan pieniądze przekazali na fundację. Agata Duda, ich synowa, musi być z nich dumna!   Teściowie Agaty Dudy na premierze książki "Rodzice Prezydenta".

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner