Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Mustache x Prosto
serwis prasowy Prosto.
Newsy

Polskie marki i modowa kolaboracja Flavius-Vistula-Varsavia

O co chodzi?
Lato w mieście! Silnie związane z aktywnością, czasem wolnym, upałem i relaksem. Z wodą, orzeźwieniem, życiem. W Warszawie i wielu polskich miastach to ostatnie koncentruje się właśnie nad Wisłą.

Od tego też rozpoczęła się kolaboracja Mustache i Prosto. Mini kolekcja, kryjąca się pod nazwą FLAVIUS-VISTULA-VARSAVIA. Weekendy, długie popołudnia i upalne wieczory. Mustache i Prosto. prezentują zestaw ubrań, dodatków i akcesoriów, które niczym rzeka wpływają na urbanistyczną tkankę i przenikają się z miejskim życiem.

Motywem przewodnim współpracy Mustache i Prosto. są wpływy marinistyczne. Kolekcja nawiązuje również do sgrafitto, malarskiej techniki dekoracyjnej, mocno kojarzonej z warszawskim Mariensztatem. Ilustracje inspirowane tą właśnie estetyką wykonał znany warszawski mistrz tatuażu Doman ze Stara Baba Tattoo.

Wróćmy do korzeni. Chodźmy nad Wisłę!
Mustache i Prosto.
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski na randce
Newsy
TO KONIEC! Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski ROZSTALI SIĘ! Co się stało?
Znamy powody!

Złe wieści dla tych, którzy kibicowali Marcelinie Zawadzkiej  i Mikołajowi Roznerskiemu! Związek pary właśnie przeszedł do historii. Dlaczego tak się stało? Jak się wydaje, oboje zauroczyli się sobą w niezbyt dobrym momencie, kiedy bardziej absorbowało ich robienie kariery niż wspólne życie.  Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się! Para nie chce mówić o przyczynach rozstania. Ich znajomi twierdzą jednak, że po prostu żadne z nich nie znalazło czasu na miłość. I trudno się temu dziwić. Marcelina jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd Telewizji Polskiej , a Mikołaj jest równie mocno zapracowany na planie nowego filmu. Jak miłosną porażkę znosi prezenterka? "Marcelina swoje sercowe niepowodzenia zawsze przeżywa tak, aby nie dać nic po sobie poznać otoczeniu. Nie chce się nad sobą użalać, dlatego postanowiła udać się w podróż i odreagować" – tłumaczy nam koleżanka Zawadzkiej. Żałujecie? My bardzo ;( Zobacz także:  Zakochana Marcelina Zawadzka pierwszy raz tak szczerze o Mikołaju Roznerskim. Co zdradziła? Marcelina i Mikołaj byli w sobie bardzo zakochani!  Więcej - w nowym Fleszu!

Joanna Racewicz odchodzi z TVP!
Newsy
Joanna Racewicz odchodzi z TVP po 20 latach! Wydała OŚWIADCZENIE w sprawie zawieszenia w TVP!
Zaskakujące kulisy!

  A jednak! Joanna Racewicz odchodzi z TVP! Taką decyzję podjęła sama, kiedy to władze zawiesiły ją po tym, jak pochwaliła się na Instagramie efektami diety, dzięki której schudła. Szefostwo stacji uznało, że to lokowanie produktu, niezgodne z etyką dziennikarską:   Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program „Pytanie na śniadanie”. Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki „Pytanie na śniadanie” do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej - czytamy na stronie centruminformacji.tvp.pl.   Okoliczności zawieszania Joanny Racewicz były jednak niejasne . Dla niej również. Dlatego też dziennikarka wydała oświadczenie w tej sprawie. Gwiazda postanowiła odejść z telewizji na własnych zasadach. Na początku podziękowała widzom:   OŚWIADCZENIE Kiedy 6 marca wychodziłam ze studia „Pytania na śniadanie” nie wiedziałam, że będzie to mój ostatni program. Nie miałam więc szansy pożegnać się z Państwem i podziękować za półtora roku serdecznej uwagi i fantastycznej przygody. Czynię to więc teraz, właśnie tutaj. Dziękuję za wszystkie dobre słowa i dowody Państwa sympatii. Jestem też wdzięczna za każdą krytykę, bo właśnie ona motywowała mnie do zmian, uśmiechu i pozbycia się sztywnego kostiumu „pani, która przyszła do śniadaniówki prosto z programu informacyjnego”. Teraz w moim życiu czas na kolejne zmiany.   Joanna Racewicz wyjaśnia, jak doszło do jej zawieszenia w TVP. Dowiedziała się o nim... z mediów. Sugeruje również, że nie chodzi o rzekome lokowanie...

Piotr Stramowski
East News/Instagram
Newsy
Sława uderzyła Piotrowi Stramowskiemu do głowy? Szczere wyznanie: "Trochę zaczynałem odlatywać! Kaśka trzaskała mnie w łeb!"
Sława uderzyła Piotrowi Stramowskiemu do głowy? Szczere wyznanie: "Trochę zaczynałem odlatywać! Kaśka trzaskała mnie w łeb!"

Piotr Stramowski po wielkim sukcesie filmu "Pitbull. Nowe porządki"  Patryka Vegi stał się wielką gwiazdą. Aktor szczerze przyznaje, że na początku z trudem sobie radził z wybuchem nagłej popularności. Jego  słowa mogą zaskoczyć fanów. Dzisiaj potrafię się do tego przyznać, że były momenty po „Pitbullu”, że trochę zaczynałem odlatywać. Ale wtedy pojawiała się Kaśka (Katarzyna Warnke red.) i trzaskała mnie w łeb - mówi w rozmowie z "Party" Kasia Warnke musiała interweniować! Dlaczego Kasia Warnke musiała interweniować? Coś mi się tam wydawało... To się dzieje bardzo spontanicznie. W ciągu jednego dnia stajesz się gwiazdą. Wchodzisz do kina i jesteś szarakiem, wychodzisz z niego i nagle wszyscy cię kochają. Można nabawić się schizofrenii, bo dostajesz nagle nadmiar akceptacji. Na początku nie byłem tego w stanie przetrawić. I właśnie w takich sytuacjach moja żona Kasia potrafiła mnie postawić do pionu. - dodaje w szczerej rozmowie z "Party". Cały wywiad przeczytacie w poniedziałkowym wydaniu "Party".

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner