Doda doskonale wie, co zrobić, aby jej występ został zapamiętany na długo. I niewątpliwie jej show, które dała podczas Koncertu Platynowego na Polsat SuperHit Festiwal 2023 będzie jeszcze wiele razy wspominane przez fanów. Zobaczcie zdjęcia z jej widowiskowego występu.

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Brawurowe show Dody na Koncercie Platynowym

W dniach 26-28 maja odbywa się tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Pierwszy dzień festiwalu rozpoczął Koncert Platynowy, podczas którego wystąpili artyści, których utwory były najchętniej grane przez stacje radiowe. W tym gronie znalazła się m.in. Doda. Gwiazda jeszcze przed swoim występem w Sopocie zapowiadała, że szykuje spektakularne show.

- Będę zlatywać niczym Twardowski z księżyca - mówiła w rozmowie z Pomponikiem, Doda.

I jak zapowiadała, tak też się stało.

Wojciech Strożyk/REPORTER

Zobacz także: Doda zaszalała z butami. Gwiazda znów zachwyciła swoją stylizacją ZDJĘCIA

Doda wykonała dwie piosenki, które w ostatnich miesiącach podbijały stacje radiowe - "Melodia Ta", oraz "Fake Love". Oczywiście podczas show piosenkarki nie zabrakło fantastycznego śpiewu, ale i świetnych efektów dodatkowych, w tym tańca. Doda - jak zawsze - dała czadu!

Zobacz także
Wojciech Strożyk/REPORTER

Zobacz także: Dodę ubiera ten sam projektant, co Beyoncé! Która wypadła lepiej w kreacji od Davida Komy? ZDJĘCIA

Reklama

Zobaczcie więcej zdjęć z występu Dody z Koncertu Platynowego podczas Polsat SuperHit Festiwal. Jak Wam się podobało jej show?

Wojciech Strożyk/REPORTER
AKPA KURNIKOWSKI
AKPA KURNIKOWSKI
Reklama
Reklama
Reklama