Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na randce
Instagram

Robert Lewandowski w ostatnim czasie nie przestaje zaskakiwać! Piłkarz razem ze swoim klubem zdobył Puchar Niemiec i pokazał, że jest w doskonałej formie. Wielokrotnie podkreślał, że wszystko,co udało mu się osiągnąć zawdzięcza sobie. Razem ze swoją żoną, tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie.

Okazuje się jednak, że równie popularni są w Niemczech, gdzie piłkarz gra w klubie Bayern Monachium. Ostatnio para wzięła udział w sesji okładkowej dla niemieckiego magazynu „Gala”, a Anna Lewandowska pochwaliła się jej efektami. Jedno ze zdjęć jest naprawdę odważne! Tylko spójrzcie!

Zobacz takżeRobert Lewandowski prawie rozebrał się na boisku! Zaczął od ściągania koszulki, a potem... Zobacz!

1/3
Robert Lewandowski ściąga spodenki na boisku
East News

Robert Lewandowski to niedawna uchodził za jednego z najskromniejszych polskich piłkarzy, który nie lubi się wyróżniać niczym poza sportowymi osiągnięciami. Jednak ostatnio napastnik Bayernu pozwala sobie na coraz odważniejsze gesty. Jednym z nich była popularna w świecie piłkarskim "cieszynka". Kiedy Lewandowski strzelił gola z radości zdjął koszulkę, odrzucił ją na boisko i sięgnął do spodenek, omal ich nie zdejmując! 

Po meczu wytłumaczył się z tej sytuacji i powiedział:

To było zupełnie spontaniczne. Ale powody do radości były, skoro w ten sposób zakończyliśmy sezon - wyznał Robert Lewandowski.

2/3

Teraz para pojawiła się razem w sesji okładkowej dla niemieckiego wydania magazynu "Gala". Oprócz obszernego wywiadu, w którym podzielili się informacjami na temat swojej córeczki, opowiedzieli o planach i zdradzili, jak udaje im się w natłoku obowiązków znaleźć czas dla siebie, wzięli udział w pełnej czułości sesji zdjęciowej. Zdjęciami na Instagramie pochwaliła się Anna Lewandowska.  

3/3

Pierwsze zdjęcie bardzo spodobało się fanom trenerki, na tyle, że zdecydowała się opublikować jeszcze jedno – tym razem odważniejsze!  Widzimy na nim, jak Robert Lewandowski przytula żonę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że piłkarz jest półnagi. Trzeba przyznać, że do tej pory para raczej rzadko publikowała takie zdjęcia. Sądząc po ilości polubień i komentarzy może się to zmienić!