Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
materiały prasowe
Newsy

Polka najlepszą pogodynką w Europie!

Weronika Diallo wstrząsnęła Starym Kontynentem

Cudze chwalicie, a swego nie znacie? Okazuje się, że pogodynka stacji TVN Meteo wzięła udział w wielkim międzynarodowym konkursie prezenterów pogody Wettergipfel 2012, gdzie zajęła wysokie drugie miejsce. Weronika Diallo musiała przygotować prezentację pogody w języku nimieckim. Razem z przedstawicielką TVN Meteo w konkursie wzięło udział ponad 20 reprezentantów z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Belgii i Czech. Weronika Daillo pokonała większość swoich rywali i otrzymała prestiżową "Żabę".

Był to pierwszy konkurs w którym wystartowała pogodynka stacji TVN Meteo. Relację z tego wydarzenia będziecie mogli zobaczyć już 23 czerwca o godzinie 21:05 w "Raporcie Meteo".

Wiele wskazuje, że przed Weroniką Daillo szansa by zostać gwiazdą, tak samo jak jej koleżanki z pracy: Dorota Gardias, Omena Mensach czy Agnieszka Cegielska.

AfterParty.pl gratuluje! :-)


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Omenaa chciała prowadzić program w TVP?
Podobno negocjowała już nawet warunki

Omenaa Mensah kojarzy się nam tylko z jednym - codziennymi zapowiedziami prognoz pogody w stacji TVN Meteo. Nic dziwnego, że prezenterka ma już dość tej funkcji i chciałaby w swojej karierze dokonać pewnych zmian. Nadzieją na nie była stacja TVP. Jak donosi "Fakt", Omenaa starała się o przyznanie jej roli gospodyni porannego programu "Kawa czy herbata?" na antenie TVP1. Podobno kiedy już pertraktowała warunki umowy, Telewizja Polska złożyła propozycję innej twarzy "TVN" - Klaudii Carlos . Prezenterka wiadomości sportowych okazała się być lepsza i Mensah musiała obejść się tylko smakiem wracając do pracy pogodynki. Gorycz Omeny jest o tyle wielka, że jako jedyna z pogodynek nie dostała jeszcze awansu. Lepsze od niej okazały się nawet Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska. Najwyraźniej TVN Meteo pokochał Omenę na stałe, czy to słońce, czy to deszcz... chimera

źródło: "Viva!" nr-4
Newsy
Agnieszka Cegielska w pięknej sesji modowej (FOTO)
Jak poradziła sobie w nowej roli?

Agnieszka Cegielska na co dzień przekazuje nam informacje pogodowe. Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć pogodynkę w zupełnie innej roli. Okazuje się bowiem,  że w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!" Cegielska wcieliła się w rolę modelki. W pięknej, kolorowej sesji prezenterka wygląda świetnie! Pogodynka stacji TVN Meteo zaprezentowała najnowszą kolekcję Deni Cler Milano. Agnieszka Cegielska w kobiecych strojach pochwaliła się swoją figurą i zaskoczyła nas tym, jak świetnie sobie poradziła przed obiektywem aparatu. Zobacz zdjęcia z sesji "Vivy!": Więcej informacji o gwiazdach znajdziecie w najnowszej "Vivie!". Już w kioskach! kb

Dorota Gardias o wychowaniu córki
ONS
Newsy
Gardias jest przykładną mamą, ale nie rezygnuje z pracy. Właśnie dostała nowy program
To kolejne zawodowe wyzwanie

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego gwiazdy często postanawiają coś zmienić w swoim wyglądzie. Poczyniła to między innymi pogodynka, Dorota Gardias , która swojej fryzurze dodała charakteru. Zobacz:  Wiosenna metamorfoza Doroty Gardias. Postawiła na grzywkę i nowy kolor Gwiazda znacznie więcej uwagi poświęca jednak swojej córeczce Hani i mocno skupia się na jej wychowaniu. Prezenterka jest mamą od półtora roku i z radością obserwuje jak jej córeczka dorasta i staje się coraz bardziej samodzielna. Gardias spędza sporo czasu z pociechą i wspólnie uczą się poprzez zabawę. W "Gwiazdach" pogodynka zdradziła jak rozwija się jej córka i jakie umiejętności już nabywa: Uczę Hanię nowych rzeczy przez zabawę. Dlatego, choć jest jeszcze malutka, uczymy się czytać. Zaczęła też mówić pierwsze słowa. Mimo tylu obowiązków pogodynka podjęła się kolejnego wyzwania zawodowego i poprowadzi nowy program w stacji TVN Meteo Active. Zaprezentuje się w nim jako mama, która przykłada dużą wagę do aktywności fizycznej.  Zobacz:  Opatulona Gardias pod studiem DDTVN. Tylko jej było tak zimno     Gardias na warsztatach kulinarnych:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner