Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Lavish Reynolds nadaje na żywo śmiertlene postrzelenie swojego chłopaka

Szokująca historia! Policja śmiertelnie postrzeliła chłopaka, a jego dziewczyna to nagrała! Uwaga - drastyczne WIDEO

Lavish Reynolds nadaje na żywo śmiertlene postrzelenie swojego chłopaka

W Ameryce podczas kontroli na drodze, czarnoskóry mężczyzna został śmiertelnie postrzelony przez policjanta. W samochodzie była też dziewczyna kierowcy, Lavish Reynolds i ich 4-letnia córka. Kobieta po po strzałach uruchomiła relację na żywo w komórce w Internecie i opowiedziała szybko co się stało. Wszystko wydarzyło się w środę wieczorem na przedmieściach miasta Falcon Heights w amerykańskim stanie Minnesota.

Rodzina została zatrzymana przez policję, bo jedna z lamp w ich samochodzie nie działała. Kiedy policja podeszła do auta, kierowca poinformował ich, że ma broń i usłyszał, że ma się nie ruszać. Ale mężczyzna chciał wyjąć dokumenty i kiedy po nie sięgnął, padły strzały. Wtedy dziewczyna zaczęła filmować i robić relację na Facebooku.

Oni zabili mojego chłopaka - powiedziała rozpoczynając nagranie.

Kiedy sięgał do tyłu po swój portfel funkcjonariusz postrzelił go w ramię cztery lub pięć razy - powiedziała jego dziewczyna.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna się wykrwawia. Można by się zastanawiać, co powinna zrobić jego dziewczyna - tamować krew, wzywać karetkę? Potem i jej kazano wyjść z wozu i tak zakończyło się nagranie. Jej chłopak zmarł w szpitalu, a społeczeństwo jest oburzone całym zajściem.

 

UWAGA  - BARDZO DRASTYCZNE WIDEO

 

Czarnoskórzy Amerykanie już protestują, że to kolejne bezprawne zabicie Afroamerykanina.

Ameryka protestuje

 

Protesty na ulicach.

Ameryka protestuje

Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18