Pomoc Mierzona Kilometrami
materiały prasowe

Polacy pokochali akcję T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami

Pomoc Mierzona Kilometrami
materiały prasowe

Sportowa pasja, mobilna technologia, smartfon oraz szczytny cel jako motywacja do aktywnego pokonywania kilometrów to elementy składowe drugiej edycji ogólnopolskiej akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

Od połowy czerwca ponad 500 tysięcy Polaków biegając, spacerując, jeżdżąc na rolkach, na rowerach, a także uprawiając sport na wózkach inwalidzkich, aktywnie pokonywało kolejne kilometrowe wyzwania T-Mobile. To wszystko aby 28 września świętować wspólny sukces – przekazanie 1 miliona złotych na podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam!

Pomoc Mierzona Kilometrami zgromadziła wokół wspólnej idei zbierania kilometrów dla niepełnosprawnych ruchowo dzieci ponad 500 tysięcy aktywnych osób!  Założenie było proste - biegając, spacerując, jeżdżąc na rolkach, na rowerach, a także uprawiając sport na wózkach inwalidzkich możesz dbać o swoją formę, ale i pomagać innym.


Od 14 czerwca do 28 września, co dwa tygodnie T-Mobile stawiało przed uczestnikami akcji nowe kilometrowe wyzwanie, którego osiągnięcie równało się przekazaniu określonego wsparcia finansowego na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Z końcem akcji udało się przebyć dystans blisko 80 milionów kilometrów, a tym samym przekazać 1 milion złotych na rehabilitację i protezy dla dzieci!

 „Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami to tysiące osób zaangażowanych w jedną ideę – pomoc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom! Myślę, że dziś, kiedy druga edycja akcji dobiegła końca, każda z ponad 500 tysięcy osób, które współtworzyły ogólnopolską drużynę aktywnie pomagających. Może czuć dumę i satysfakcję! Milion złotych, który zostały przekazany na rehabilitację i protezy dla najmłodszych to nasz wspólny sukces! Ze strony T-Mobile Polska dziękuję wszystkim za serce włożone akcję oraz dostarczenie tak pozytywnych i budujących emocji!

– mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji

Do pokonywania kolejnych kilometrowych wyzwań T-Mobile, zagrzewały Polaków gwiazdy świata sportu i ekranu. Ambasadorami akcji byli m.in.: Maja Włoszczowska, Aleksandra Goss, Anna Lewandowska, Beata Sadowska, Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska, Dorota Gardias, Agnieszka Maciąg, Monika Kuszyńska, a także Robert Korzeniowski, Mateusz Kusznierewicz, Rafał Wilk, Bartosz Nowicki, Przemek Cypryański oraz Robert Kupisz inspirowali Polaków do udziału w akcji. Całe przedsięwzięcie nie mogłoby również odbyć się bez wsparcia partnerów.

„Pomoc Mierzona Kilometrami to niezwykła akcja, będąca najlepszy przykładem jak w prosty sposób – tylko dzięki naszej aktywności fizycznej i wykorzystaniu mobilnej technologii możemy pomagać innym! Co ważne jest to akcja, której towarzyszą wyłącznie pozytywne emocje! Cieszę  się, że firma Sony  mogła współtworzyć ten wyjątkowy projekt, a nasz smartfon Sony Xperia Z2 towarzyszył uczestnikom akcji w pokonywaniu, tak ważnych dla dzieci kilometrów, i w słońce i w deszcz.” 

– dodaje Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland, Sony Mobile Communications.

Więcej na temat sesje
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04