Robert Lewandowski

Polacy lubią przespać się z... Robertem Lewandowskim! O co chodzi?

Robert Lewandowski

Sukcesy polskiej reprezentacji w piłce nożnej przełożyły się na popularność piłkarzy oraz sprzedaż gadżetów z nimi związanych. Sklep polskiej kadry po eliminacjach do Mundialu i w okresie świątecznym przechodzi prawdziwe oblężenie.  A co sprzedaje się najlepiej?

ZOBACZ: Lewandowska promuje pierniczki bezglutenowe. A fanka pisze: "Szkoda mi twojego chłopa". I rozpętała się burza!

Sprzedaż gadżetów z Robertem Lewandowskim

Gadżety z Robertem Lewandowskim! Napastnik Bayernu Monachium i nasz najlepszy piłkarz "sprzedaje" wszystko. Największą popularnością cieszą się koszulki reprezentacji, które sprzedawane są "czyste", ale kibice proszą o dodanie do nich ulubionego nazwiska piłkarza. Jak podaje se.pl, ponad 80% kupujących koszulki wybiera właśnie nazwisko Lewandowskiego. A jak przedstawia się sytuacja z kubkami? Polacy kochają pić z "Lewym".  37% kupujących kubki z podobiznami piłkarzy wybiera właśnie Roberta. Na drugim miejscu znalazł się Kamil Grosicki (13%), trzeci był Arek Milik (12%), czwarty Błaszczykowski (11%), a piąty Glik (7%).

Okazuje się, że Polacy nie tylko ubierają się w koszulki z Robertem, piją z nim, a nawet śpią z Lewandowskim. W sklepie kadry można kupić pościel z poszczególnymi piłkarzami jak i również z całą drużyną „biało-czerwonych”. Największej fanów piłki kupuje oczywiście zestaw pościeli z Lewandowskim (45% kupujących wybiera zestaw z jego podobizną), drugie miejsce zajmuje cała drużyna (21%), trzeci jest Milik (10%).

Chcielibyście w nocy wtulać się w Roberta Lewandowskiego?

ZOBACZ: Anna i Robert Lewandowscy wsparli Szlachetną Paczkę! Padły wzruszające słowa o pomaganiu innym

 

Gadżety z Robertem Lewandowskim cieszą się sporą popularnością

Pościel z Robertem Lewandowskim
Mat. promocyjne

Chcielibyście mieć pościel albo kubek z Lewym?

Kubek z Robertem Lewandowskim
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32