Pola Pospieszalska w klipie sprzeciwia się wyścigom konnym
screen YouTube
Newsy

Polska piosenkarka wzbudza kontrowersje w Wielkiej Brytanii. Nagrała ostry filmik [WIDEO]

O Poli Pospieszalskiej znowu zrobiło się głośno

Kilka tygodni temu Pola Pospieszalska wywołała niemałe zamieszanie swoją piosenką o problemie emigrantów w Wielkiej Brytanii. Klip nakręcony przez Polkę pojawił się wówczas na na antenie telewizji BBC. Piosenkarka w rozmowie z TVN24 przyznała, że bez obywatelstwa brytyjskiego nie ma prawa głosu jednak jako piosenkarka może w ten sposób wyrazić swoją opinię na temat problemów emigrantów. Zobacz: Polska piosenkarka stanęła w obronie emigrantów w Wielkiej Brytanii. O co chodzi?

Okazuje się, że o Poli Pospieszalskiej znowu zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego filmiku który stworzyła razem z modelką Victorią. Klip ma zwrócić uwagę na dramat koni biorących udział w wyścigach konnych. Dochodzi do poważnych wypadków w których zwierzęta tracą zdrowie i życie. Piosenkarka chce zniechęcić do organizowania wyścigów konnych, które są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii.Zobaczcie jak Pola Pospieszalska sprzeciwia się wyścigom konnym:Pola Pospieszalska wspiera emigrantów w Wielkiej Brytanii
screen TVN24.pl
Newsy
Polska piosenkarka stanęła w obronie emigrantów w Wielkiej Brytanii. O co chodzi?
Nagrała piosenkę, która pojawiła się w stacji BBC

Paulina Pospieszalska występuje pod pseudonimem Pola . Swoją przygodę na rynku muzycznym piosenkarka rozpoczęła w 2009 roku wydając płytę "Wbrew". Pola ma na swoim koncie współpracę m.in. kompozytorem, który tworzył dla Amy Winehouse. Pola od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie jak się okazuje zrobiła wokół siebie dużo szumu. Jak donosi TVN24.pl Pospieszalska nagrała właśnie piosenkę " Dlaczego to się dzieje " dotyczącą problemu emigracji na Wyspach. Teledysk trafił nawet na antenę telewizyjną stacji BBC. Pola swoim utworem chce zwrócić uwagę na prawa emigrantów w kraju, gdzie już za kilka tygodni odbędą się wybory. Liderzy partii przekonują, że największym problemem są właśnie przyjeżdzający do Wielkiej Brytanii obcokrajowcy. - Zaczęliśmy zauważać nastroje antyimigrandzkie w nagłówkach gazet i wydaje mi się, że żyjemy w takich czasach, że ludźmi jest bardzo łatwo manipulować poprzez nagłówki, poprzez media. My nie mamy prawa głosu ponieważ nie mamy obywatelstwa brytyjskiego. Nie mamy prawa głosu, ale jako piosenkarka ten głos mam - powiedziała piosenkarka. Zgadzacie się z Polą?

facebook.com/polasinger
Newsy
Polski teledysk najlepszy w Europie?
Mamy spore szanse! Zobacz który klip nas reprezentuje

Kolejny sukces Poli . Polska wokalistka, która na co dzień mieszka w Londynie, została wybrana na reprezentantkę Polski w konkursie Eurowizji - "OGAE Video Contest". Z teledyskiem " You Disappear " w reżyserii Macieja Michalskiego zaprezentuje Polskę podczas finałowej gali konkursu, która odbędzie się w Warszawie dzięki ubiegłorocznemu triumfowi Justyny Steczkowskiej w Moskwie. Teledysk Poli zmierzy się z propozycjami ze wszystkich pozostałych krajów Europy. Oczy internautów z całego Starego Kontynentu będą skierowane na mroczny klip Pospieszalskiej, który w ostatniej fazie zostanie poddany głosowaniu. Zważając na fakt, że Polka ma wielu fanów w Grecji, Szwecji czy Wielkiej Brytanii jej szanse na wygraną są bardzo realne! Czy Pola Pospieszalska powtórzy sukces Justyny Steczkowskiej sprzed roku? Trzymamy kciuki i kibicujemy z całych sił. Szanse gwiazdy możecie ocenić sami oglądając wideo, które Polskę reprezentuje. chimera

Nowy teledysk Poli. Pola w nowym teledysku
youtube
Newsy
Mocny powrót Poli. Pokazała w klipie POGRZEB [WIDEO]
Kuzynka Pospieszalskiego szokuje

Jeśli ktoś kojarzy Polę z wcześniejszych nagrań to może być lekko zaskoczony tym co wokalistka zaprezentowała w nowym utworze "Paper Ships". Jeszcze bardziej zaskakuje teledysk. Akcja klipu rozgrywa się bowiem... podczas pogrzebu. Pola wcieliła się w rolę zmarłej dziewczyny. Pod wpływem czarnej magii, zmartwychwstaje, a jej twarz zaczyna przeplatać się z figurą Matki Boskiej. Tak zaskakującego klipu w naszym kraju już dawno nie było. Musimy przyznać, że młoda gwiazda wykazała się dobrym smakiem. Klip ogląda się z przyjemnością i zaciekawieniem, utwór natomiast sam w sobie też jest dobry. Ostatni teledysk wokalistki wzbudził ogromne zainteresowanie na całym świecie i został uznany przez stowarzyszenie fanów festiwalu Eurowizji, czyli OGAE za najlepszy klip w Europie. W Polsce było o nim głośno ze względu na wątek gejowski i fakt, że Pola to bratanica jednego z największych przeciwników homoseksualizmu, Jana Pospieszalskiego. Czy nowy klip też odniesie sukces? Zobacz: Polski klip najlepszy w Europie   Pola Pospieszalska podbija świat:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner