Nowy teledysk Poli. Pola w nowym teledysku
youtube
Newsy

Mocny powrót Poli. Pokazała w klipie POGRZEB [WIDEO]

Kuzynka Pospieszalskiego szokuje


Jeśli ktoś kojarzy Polę z wcześniejszych nagrań to może być lekko zaskoczony tym co wokalistka zaprezentowała w nowym utworze "Paper Ships". Jeszcze bardziej zaskakuje teledysk. Akcja klipu rozgrywa się bowiem... podczas pogrzebu. Pola wcieliła się w rolę zmarłej dziewczyny. Pod wpływem czarnej magii, zmartwychwstaje, a jej twarz zaczyna przeplatać się z figurą Matki Boskiej.

Tak zaskakującego klipu w naszym kraju już dawno nie było. Musimy przyznać, że młoda gwiazda wykazała się dobrym smakiem. Klip ogląda się z przyjemnością i zaciekawieniem, utwór natomiast sam w sobie też jest dobry.

Ostatni teledysk wokalistki wzbudził ogromne zainteresowanie na całym świecie i został uznany przez stowarzyszenie fanów festiwalu Eurowizji, czyli OGAE za najlepszy klip w Europie. W Polsce było o nim głośno ze względu na wątek gejowski i fakt, że Pola to bratanica jednego z największych przeciwników homoseksualizmu, Jana Pospieszalskiego.

Czy nowy klip też odniesie sukces?

Zobacz: Polski klip najlepszy w Europie
 

Pola Pospieszalska podbija świat:

za: facebook.com/polasinger
Newsy
Polski klip najlepszy w Europie!
Drugi raz z rzędu

Co roku stowarzyszenia fanów festiwalu Eurowizji z różnych krajów, tzw. OGAE, organizują plebiscyt na najlepszy teledysk. W zeszłym roku w głosowaniu członków stowarzyszenia z całej Europy zwyciężyła Justyna Steczkowska i jej klip "Kim tu jestem" w reżyserii Macieja Michalskiego. Polskie OGAE w tym roku wystawiło do konkursu teledysk "You Dissapear" Poli Pospieszalskiej (czytaj: Polski teledysk najlepszy w Europie? ), również w reżyserii Macieja Michalskiego . I znów pierwsze miejsce w głosowaniu internautów (a czwarte w ocenie europejskich klubów)! Zapytaliśmy piosenkarkę jak się czuje z wygraną: - Razem z Maćkiem jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ ten teledysk, to w pełni autorski i niezależny projekt - stworzony bez udziału i ingerencji wytwórni i wielkich pieniędzy, przez ludzi którzy mają podobne poczucie estetyki i są szczerzy w tym co robią - mówi Pola Pospieszalska w rozmowie z Afterparty.pl Klip do piosenki Poli ukazał się w zeszłym roku i promuje płytę " Wbrew ". Zobaczcie najlepszy teledysk w Europie: tarkan

Justyna Steczkowska "Tatuuj mnie"
Newsy
Mroczna Steczkowska na pustyni
Zobacz najnowszy klip wokalistki do singla "Tatuuj mnie"

W zeszłym roku Justyna Steczkowska wydała płytę "XV", która jest zbiorem nowych aranżacji jej największych przebojów. Album do tej pory promowały cztery niezwykle artystyczne teledyski. W sieci pojawił się właśnie piąty klip do piosenki "Tatuuj mnie" . Przypomnijmy, że teledysk artystki do utworu "Sanktuarium" został w tym roku uznany za jeden z najlepszych klipów muzycznych. Zobacz: Teledysk Steczkowskiej (prawie) najlepszy w Europie  

Nowy teledysk Dawida Podsiadło
YouTube
Newsy
Klip Dawida Podsiadło "Trójkąty i kwadraty" - pierwsza taka produkcja w Polsce
Będzie przebój?

Dawid Podsiadło długo milczał po wygranej w drugiej edycji "X-Factora", ale wszystko wskazuje na to, że warto było czekać. Wydał album chwalony przez krytyków i obiecał teledysk zrealizowany pionierską metodą. Przypomnijmy: Podsiadło nagrał teledysk na światowym poziomie Dziś na oficjalnym kanale YouTube swoją premierę miał klip do singla "Trójkąty i kwadraty" i trzeba przyznać, że Dawid stanął na wysokości zadania - teledysk jest dynamiczny, stworzony ciekawą i niespotykaną w Polsce techniką, a sam utwór szybko wpada w ucho. Reżyserem obrazu jest Jacek Kościuszko, a zgodnie z zapowiedziami samego Podsiadło, już niebawem w internecie powinna pojawić się interaktywna wersja klipu, w której to oglądający będzie mógł sterować kamerą. Zapowiada się interesująco! Poniżej teledysk Dawida Podsiadło do "Trójkątów i kwadratów". Osiągnie taki sukces, jak choćby Monika Brodka? Zobacz też galerię zdjęć Dawida ze studia nagraniowego:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner