Szczegóły pogrzebu Peaches Geldof
ONS
Newsy

Znane są już szczegóły pogrzebu Peaches. To będzie wyjątkowa ceremonia

Rodzina wybrała ważne dla nich miejsce

Początek tygodnia przyniósł smutną informację o śmierci modelki i dziennikarki Peaches Geldof, córki znanego brytyjskiego muzyka. Początkowo sądzono, że przyczyną zgonu są narkotyki od których kiedyś była uzależniona. Z czasem jednak obalono te teorię i za najbardziej prawdopodobne wydaje się wyniszczenie organizmu na skutek niewłaściwej diety. Modelka powtórzyła los swojej matki, która również nagle odeszła w 2000 roku. Paula Yates zmarła na skutek przedawkowania zostawiając 11-letnią wtedy córkę i męża. Przypomnijmy: Przyczyną śmierci Peaches nie były narkotyki

Choć dokładne przyczyny śmierci Peaches nie są jeszcze znane, rodzina zaczyna powoli ustalać szczegóły dotyczące ceremonii pogrzebowej. Modelka zostanie najprawdopodobniej pożegnana w kościele św. Marii Magdaleny w Davington, gdzie czternaście lat temu odbył się pogrzeb jej matki. W tym samym kościele odbyły się śluby zarówno rodziców zmarłej modelki, jak i jej samej. To również w tym miejscu Peaches została ochrzczona.
 

Ten kościół przywołuje u rodziny Geldofów najbardziej słodko-gorzkie wspomnienia. Przeżywali swoje najlepsze i najgorsze chwile w tym miejscu - zdradza informator związany z rodziną.


Dziś odbędzie się sekcja zwłok Geldof, po której poznamy oficjalną przyczynę nagłej śmierci młodej dziennikarki i modelki.

Zobacz: Mąż Peaches pierwszy raz o śmierci swojej żony. Jest w szoku

Szczęśliwa Peaches z dziećmi:

Szczegóły pogrzebu Peaches Geldof
ONS
Newsy
Oficjalny raport w sprawie śmierci Peaches. Nie zmarła przez złą dietę
Co były przyczyną jej zgonu?

Początek kwietnia przyniósł informację o śmierci dziennikarki i modelki Peaches Geldof . Córka znanego rockmana została znaleziona martwa w swoim apartamencie 7 kwietnia. Policjanci początkowo mówili, że zgon zaliczany jest do "nagłych i niewyjaśnionych", kilka godzin po tym jak znaleziono ciało Geldof pojawiły się pierwsze spekulacje na temat możliwej przyczyny zgonu - żadna z nich nie została jednak oficjalnie potwierdzona. Przypomnijmy: To nie narkotyki zabiły Peaches?  Po prawie miesiącu od tych smutnych wydarzeń w sieci pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje na temat raportu o możliwej przyczynie nagłej śmierci modelki. "Times of London" powołując się na inspektora Paula Fotheringhama podał, że przyczyną zgonu 25-latki było przedawkowanie heroiny. Oficjalny komunikat w tej sprawie ma się ukazać w ciągu kilku najbliższych godzin - ogólnikowe informacje podawane przez media wyciekły jednak do prasy wcześniej. Jak podaje portal TMZ.com, nieznane jest źródło przecieku, ale przedstawiciele organów odpowiedzialnych za ich wcześniejszą obecność w mediach, są wściekli. Jeśli informacje faktycznie się potwierdzą to oznaczać to będzie, że Peaches powtórzyła los swojej matki, która również zmarła na skutek przedawkowania. Zobacz: Tak bliscy pożegnali Peaches Geldof   Rodzina i przyjaciele na pogrzebie Peaches:

Peaches Geldof była anorektyczką
ONS
Newsy
Peaches Geldof wiedziała, że może umrzeć. Pomimo to nie zrezygnowała z...
Znajomi mogli tylko się przyglądać

Wciąż nie gasną spekulacje na temat przyczyny śmierci 25-letniej modelki, córki znanego muzyka, Peaches Geldof . Jedną z wielu teorii było przedawkowanie przez nią narkotyków, szybko jednak z niej zrezygnowano, ponieważ w domu nie znaleziono żadnych używek. Teoria była bardzo prawdopodobna, ponieważ modelka podobnie jak jej tragicznie zmarła matka, była uzależniona. Dziś już wiemy, że śmierć modelki była wynikiem złej diety i niewłaściwego odżywiania. Przypomnijmy: To nie narkotyki zabiły Peaches Geldof Peaches do niedawna wyglądała jak normalna nastolatka. Wszystko zmieniło się w 2008 roku kiedy zaczęła stosować drakońskie diety i doprowadzać swój organizm do skrajnego wykończenia, ponieważ nie mogła zaakceptować tego jak wygląda. Najbliżsi przyjaciele próbowali jej pomóc, ale bezskutecznie. Jeden ze znajomych zauważył nawet, że Peaches zaczyna podążać śladem swojej matki i nosić wypełniacze w ustach, które miały maskować jej przeraźliwie szczupłą twarz . Nadzieja na zmianę przyszła wraz z ciążą Geldof. Niestety, nawet będąc w odmiennym stanie przestrzegała tego co je, a zaraz po porodzie wracała do ciężkich treningów i wykańczających diet.  Pogoń za perfekcją przepłaciła życiem, zostawiając dwóch synków i męża. Zobacz: Peaches Geldof przed śmiercią. Nic nie zapowiadało tragedii Peaches z dziećmi:

Ostatnie słowa Peaches przed śmiercią
ONS
Newsy
Ostatnie słowa Peaches przed śmiercią. Brzmią jak podsumowanie
Wzruszające słowa modelki

Nie gasną spekulacje na temat śmierci brytyjskiej modelki i dziennikarki 25-letniej Peaches Geldof . Za wstępną przyczynę zgonu uznaje się drakońską dietę i ogromne problemy z odżywianiem, które powoli wyniszczały jej organizm. Burzliwa przeszłość i trudne dzieciństwo związane ze śmiercią matki, sprawiły, że Peaches miała problemy z akceptacją samej siebie i za wszelką cenę chciała osiągnąć idealną jej zdaniem sylwetkę. W walce z chorobą nie pomógł nawet mąż u boku którego odnalazła szczęście. Przypomnijmy: Mąż Peaches Geldof pierwszy raz o śmierci żony. Jest w szoku Zmarła w poniedziałek modelka zajmowała się również dziennikarstwem. W magazynie "Mother & Baby" miała nawet swoją kolumnę. Jej ostatni artykuł w którym opowiada jak bardzo jest szczęśliwa w roli matki dwójki małych dzieci oraz jak wspomina okres ciąży i porodu, nie zwiastował tragedii do której doszło później. Celebrytka za najważniejsze na świecie uznawała właśnie to, że mogła urodzić tak wspaniałych synów.   Ten magiczny moment w którym wszystkie moje wątpliwości zniknęły. Wszystko pozostałe było niczym i to tylko... nieważne. Mam perfekcyjne życie - dwójkę pięknych dzieci, które kochają mnie najbardziej na świecie. To było i jest błogosławieństwo - pisała. W tym samym tekście dodała również, że... nigdy nie była tak szczęśliwa jak teraz. Los niestety okazał się dla niej okrutny. Dziś przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która oficjalnie potwierdzi, co przyczyniło się do śmierci Peaches. Zobacz: Peaches wiedziała, że może umrzeć. Pomimo to... Szczęśliwa Peaches z dziećmi:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner