Doda zaprasza do łóżka Doda sprzedaje poduszki na Walentynki Doda wzięła udział w akcji charytatywnej Doda Doda pokazała, jak szykuje się na koncert dla WOŚP
Doda zaprasza do łóżka
1/5
Doda zaprasza do łóżka

Doda zaprasza do łóżka. Wszyscy Ci, którzy chcą przespać się z artystką, mogą kupić... poduszkę z jej podobizną. Jeśli nie świętujecie Walentynek i czujecie się samotni, to dla Was jedno z idealnych rozwiązań - przekonuje artystka!

 

Poduszki "Śpij z Dodą" na Walentynki

Doda od lat zaskakuje fanów pomysłami gadżetów w swoim sklepie internetowym. Teraz przeszła samą siebie i zaprojektowała... poduszkę "Śpij z Dodą":

Zapraszam do łóżka! Wychodząc naprzeciw tradycji święta „zakochanych”, której spora część z Was nie chce obchodzić – mam propozycję nie do odrzucenia!  Superwalentynkowa poduszka dla singla to jest to, co powinieneś mieć w swoim domu! Czujesz się samotnie? Śpij i śnij z Dodą! Zagwarantuj sobie świetnie przespane noce i poczucie pewności, że nikt nie zakłóci Twojego spokoju 😜 14 lutego cały świat myśli tylko o zakochanych, a ja pomyślę o singlach, w końcu sama jestem jednym z nich i czuję się z tym doskonale! Poduszki dostępne są już na shop.DodaQueen.com. W łóżku, którego z Was będzie mi najwygodniej? 😛 Czekam na fotki od Was - pisze Doda na Instagramie i zachęca do zakupu. 

Zobacz: Pomysł na Walentynki: jak spędzić oryginalnie

 

Ile kosztuje poduszka z Dodą? Odpowiedź w naszej galerii!

 

Zobacz: Doda gwiazdą polskich preselekcji na Eurowizję 2017, brak Michała Szpaka! Fani mocno zawiedzeni!

 

 

2/5
Doda sprzedaje poduszki na Walentynki

Poduszka z podobizną Dody kosztuje... 50 zł! 

3/5
Doda wzięła udział w akcji charytatywnej
ONS
4/5
Doda
Facebook
5/5
Doda pokazała, jak szykuje się na koncert dla WOŚP
Instagram
Więcej na temat Doda