gigi_hadid_podpaski_bella
East News

Widok gwiazd z wielkimi walizkami na lotniskach powoli odchodzi do lamusa! Sławy zaczęły stawiać na minimalizm i mądre pakowanie się, ponieważ jak same twierdzą szkoda im czasu i nerwów na zabieranie ze sobą tony niepotrzebnych rzeczy. W końcu, mniej znaczy więcej ! Jakie mają sposoby? Sprawdziliśmy!  


Pakuj tylko kilka kolorów ubrań

Rosie_Hunigton_Whitely_podpaski_bella
East News

Jessica Biel jest ogromną fanką podróży oraz organizacji. Kiedyś usłyszała radę, by pakować ubrania tylko w korespondujących ze sobą kolorach i zaczęła się jej trzymać. Od tego czasu w jej walizce znajdziemy rzeczy tylko w kilku odcieniach. Dzięki temu nieważne co założy, wszystko do siebie pasuje! Rosie Hunigton-Whitely jest również miłośniczką tej metody. 


Zbyt wiele razy pakowałam dużo rzeczy, których potem w ogóle nie nosiłam. Postanowiłam, że muszę być bardziej zorganizowana! W podróże zabieram ze sobą ubrania, dodatki i buty tylko w czterech kolorach: granatowym, białym, szarym i czarnym” – mówi Rosie. 

 

Zapomnij o dużym bagażu 

gigi_hadid_podpaski_bella
East News

Gwyneth Paltrow od jakiegoś czasu pakuje się tylko w dużą torbę, którą bierze ze sobą na pokład samolotu. Jak sama twierdzi: „Najważniejsze jest, żeby przemyśleć sobie przed samą podróżą co chcemy zabrać, spakować tylko niezbędne rzeczy i nie bać się prania ubrań w hotelu.” Ten sam trik stosuje Gigi Hadid, która za wszelką cenę próbuje zmieścić się tylko w sporą torbę, żeby uniknąć oczekiwania na lotnisku na odbiór rejestrowanego bagażu. 


Zawsze staram się podróżować tylko z bagażem podręcznym. Spędzam połowę mojego życia na lotnisku, więc nadawanie bagażu to dla mnie dodatkowa strata czasu” – mówi modelka.


Niezbędne produkty w walizce gwiazd

ashley_grahan_bella_podpaski
East News

A co znajdziemy w samej walizce gwiazd? Courtney Cox kupuje wszystkie swoje kosmetyki w wersji travel size, natomiast Ashley Graham nie rozstaje się z wodą różaną. 


Przelewam ją do małego atomizera. Woda różana utrwala makijaż, nawilża cery i jest idealna do użycia w samolocie. Dzięki niej twoja skóra będzie piękna i pełna blasku!”- mówi gwiazda.


Jest jeszcze jedna rzecz, którą każda kobieta musi mieć przy sobie, zarówno na co dzień, jak i w podróży. O czym mowa? O podpaskach. Oczywiście, żadna gwiazda nie przyzna się wprost, że jest to również jej niezbędnik. Łatwo zapomnieć, że sławne kobiety też są po prostu ludźmi, jednak fizjologii nie da się oszukać. Jakie podpaski będą najlepsze? My stawiamy na Bella Ideale StaySofti. Jest to ultracienka i niezwykle delikatna podpaska stworzona, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo w trakcie okresu. Podpaska Bella Ideale StaySofti została pokryta innowacyjną strukturą StaySofti™, która zapewnia wyjątkowe uczucie miękkości i naturalności. Dzięki technologii Microcapsules gwarantuje większą chłonność, niż standardowa ultracienka podpaska. System AIR zapewnia oddychalność i minimalizuje ryzyko podrażnień, a kompleks Flexi-Fit odpowiedzialny jest za elastyczność podpaski i sprawia, że jest ona niewyczuwalna, sprawiając wrażenie integralnej części bielizny. Dostępna również w rozmiarze na noc.

podpaski_bella
Mat. prasowe

 

Materiał powstał we współpracy z marką Bella