ONS

Mariah Carey od kilku lat nie ma wielu powodów do radości. Jej kolejne albumy sprzedają się kiepsko, dlatego gwiazda postawiała wszystko na jedną kartę i pod koniec ubiegłego roku wydała krążek z kolędami Merry Christmas II you.

Pierwszy krążek gwiazdy z kolędami ukazał się w 1994 roku i do dziś uchodzi za jedną z najlepiej sprzedających się płyt z piosenkami świątecznymi w Ameryce. Nic dziwnego, że głodna sukcesu Mariah chciała powtórzyć sukces sprzed lat. Niestety, mimo wielkiej promocji najnowszy album się nie sprzedał.

Amerykańska prasa już od dłuższego czasu rozpisywała się o końcu kariery Carey. Czy Mariah tym razem posłucha specjalistów i po prostu zniknie z estrady? To całkiem możliwe. Przynajmniej na pewien czas Mariah planuje przerwę związaną z narodzinami bliźniaków. Dzieci gwiazdy mają przyjść na świat już na wiosnę. Być może macierzyństwo okaże się panaceum na niepowodzenia w karierze. Tym bardziej, że gwiazda od wielu lat wspominała, że marzy o założeniu prawdziwej rodziny. Teraz to marzenie się spełni.