impreza Flesza
ONS

Plejada największych gwiazd na imprezie "Flesza"!

impreza Flesza
ONS

Impreza magazynu "Flesz" okazała się najbardziej prestiżowym i największym modowym wydarzeniem roku. Zorganizowana w magicznej rezydencji w warszawskim Wilanowie zachwyciła rozmachem i perfekcyjną organizacją. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć największych polskich gwiazd. Pojawiła się Doda, Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek, Agata Młynarska, Agnieszka Szulim, Karolina Malinowska, Olivier Janiak i wiele innych.

Gwiazdy podjeżdżały na imprezę w wielkim stylu - luksusowymi samochodami marki BMW. W samej rezydencji czekały na gości niezwykłe atrakcje. Oprócz barów z wybornymi alkoholami Bailey's, Johnnie Walker i Smirnoff, czekały wysmienite potrawy przygotowane przez kucharzy Villa Foksal. Poza tym goście mogli spróbować jak smakuje woda, której smak pokochała Monica Bellucci, czyli Cisowianka Perlage. W rezydencji "Flesza" czekały pokoje, w których można było zrelaksować się i odpocząć na wygodnych i pięknych meblach dostarczonych przez BoConcept.

Każdy z gości mógł również wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania był nowoczesny tablet Samsung Galaxy Tab 2. Na końcu imprezy pojawił się wielki (i przepyszny) tort przygotowany przez cukiernię Sweet Home. Całość uświetnił pokaz 10 najlepszych polskich projektantów. (zobacz)

Więcej na temat czerwony dywan magazyn flesz
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27