Piotr Stramowski w masce ochronnej i przyłbicy

Piotr Stramowski pokazał wielkie serce i... nową fryzurę! Wygląda jak Baron

Piotr Stramowski w masce ochronnej i przyłbicy

Ale matamorfoza! Piotr Stramowski zafundował sobie nową, zaskakującą fryzurę. Czyżby inspirował się Baronem z "Afromental"? Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia aktora!

W związku z epidemią koronawirusa i niepokojącymi informacjami o braku maseczek i odzieży ochronnej w szpitalach Piotr Stramowski postanowił wesprzeć medyków i pojawił się ostatnio pod jednym z warszawskich szpitali, gdzie przekazał lekarzom kilka kartonów maseczek ochronnych! Piekny gest Piotra Stramowskiego! Zobaczcie sami!

Piotr Stramowski zmienił fryzurę

Piotr Stramowski osobiście przekazał medykom maseczki ochronne. Aktor przywiózł je do jednego ze szpitali w Warszawie. Gwiazdor pokazał, że ma naprawdę wielkie serce, a postawy Piotra Stramowskiego można tylko pogratulować!

Patrząc na najnowsze zdjęcia aktora zwróciliśmy również uwagę na jego nową fryzurę. Zaledwie kilka tygodni temu, na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter" Piotr Stramowski zaprezentował się w klasycznej fryzurze, teraz jednak postanowił nieco zaszaleć! 

Spójrzcie na nową fryzurę Piotra Stramowskiego! Na najnowszych zdjęciach wygląda niczyć Baron z "Afromental"! Podoba się Wam nowy look aktora?

Zobacz także: Piotr Stramowski pochwalił się zdjęciem Kasi Warnke przy śniadaniu. Internauci: "Taki mąż to prawdziwy skarb"

Piotr Stramowski przekazał medykom maseczki ochronne.

Piotr Stramowski w masce ochronnej i przyłbicy

Podoba się Wam nowa fryzura aktora?

Piotr Stramowski w masce ochronnej i przyłbicy

Aktor inspirowal się fryzurą Barona?

Blanka Lipińska przygotowała dla Barona szarlotkę w brytfance w kształcie serca.
Instagram

 

Więcej na temat Piotr Stramowski
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13