Piotr Kraśko z żoną podczas imprezy Raffaello
East News

Piotr Kraśko pokazał swojego 13-letniego syna i pęka z dumy! To cały tata

Piotr Kraśko z żoną podczas imprezy Raffaello
East News

Piotr Kraśko dosłownie musi pękać z dumy. Jak się okazuje jego najstarszy syn Konstanty właśnie osiągnął prawdziwy sukces, na który, jak podkreślił jego słynny tata, sam długo pracował. Kiedy dziennikarz zamieścił w swoich mediach społecznościowych, fani oraz gwiazdy nie kryły wzruszenia i natychmiast posypały się liczne gratulacje. Nam jednak w oczy rzucił się pewien szczegół - nastolatek to prawdziwa kopia Piotra Kraśki. Gdybym miał mieć znowu 13 lat - to chciałbym być Tobą - podsumował dumny tata.

Zobacz także: Piotr Kraśko pochwalił się zdjęciem ze spotkania ze swoją byłą! Mistrzowski komentarz żony dziennikarza

Piotr Kraśko pokazał syna! Identyczni? 

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko pasjonują się końmi i jeździectwem. Jak się okazuje, w ślady swojej mamy, która ma na swoim koncie sportowe sukcesy, idzie 13-letni Konstanty! Chłopiec właśnie został powołany przez Polski Związek Jeździectwa do Narodowej Kadry Młodzieżowej, a dumni rodzice nie byli w stanie kryć się ze swoim szczęściem i postanowili publicznie pogratulować synkowi. 

Gdyby nie to, że sam na to ciężko zapracowałeś latami treningów - to powiedziałbym, ze to najwspanialszy prezent na święta. Synku - wielkie gratulacje za powołanie do jeździeckiej kadry młodzieżowej Polski. Gdybym miał mieć znowu 13 lat - to chciałbym być Tobą - napisał Piotr Kraśko.

Jak się okazuje, Konstanty jest bardzo skromny i chyba najwyraźniej nie lubi być na świeczniku. Jednak przy takim osiągnięciu jest to nieuniknione! Do gratulacji dumnej mamy dołączyła między innymi Kinga Rusin

Nie będzie zachwycony, że się chwalę jego sukcesami, ale to dla nas całe życie, ogromna pasja i to już zaczynając od Pradziadka Ludwika Ferensteina - dodała w obszernym wpisie na Instagramie Karolina Ferenstein-Kraśko.

Do gratulacji dumnej mamy dołączyła między innymi Kinga Rusin, prywatnie bliska przyjaciółka rodziny. 

Ciocia Kinga też jest bardzo z Ciebie dumna i ogłasza to publicznie u Twojej mamy na insta!

Oczywiście przy tym wszystkim rodzice nie mogli nie zamieścić zdjęć swojej utalentowanej pociechy. 13-latek, przed którym teraz pół roku ciężkich przygotowań jest identyczny jak tata, co zresztą nie umknęło uwadze jak zawsze czujnych internautów. Same zobaczcie!

Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające!

Piotr Kraśko z synem
East News/

 

Więcej na temat Piotr Kraśko
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48