Piotr Adamczyk kręci film w Meksyku

Piotr Adamczyk znów zagra świętego. Wygryzł amerykańskiego aktora z tej roli!!!

Piotr Adamczyk kręci film w Meksyku

Piotr Adamczyk długo nie rozpaczał po rozstaniu z Weroniką Rosati. Kilka dni po tym jak wyszło na jaw, że ich związek zakończył się na profilu na Facebooku aktora pojawiły się zdjęcia z nową kobietą u boku. Zobacz: Piotr Adamczyk nie rozpacza po rozstaniu z Weroniką Rosati! Aktor ma nową dziewczynę?

Jak się okazuje gwiazdor nie narzeka także na brak propozycji filmowych. Adamczyk pracuje bowiem w Meksyku przy nowym filmie animowanym o Maksymilianie Kolbe - "Max and me", w którym jest głosem ojca Maksymiliana. Na początku dla Polaka przygotowany był tylko epizod, ale w pracy wypadł tak dobrze, że producenci postanowili podziękować Nealowi McDonough’u i obsadzili w głównej roli Piotra Adamczyka. Nowe wyzwanie aktora wzbudza wiele emocji, a o roli gwiazdor wypowiedział się także dla brytyjskiej agencji prasowej Reuters:

Życie Maksymiliana Kolbego było jak testament ludzkości. W najbardziej beznadziejnych miejscach udowodnił, że zawsze jest miejsce w naszych sercach, w naszych duszach na bezgraniczną miłość.

Polakowi na planie będą partnerować takie gwiazdy jak Ashley Greene (znana ze "Zmierzchu") i Hector Elizondo (zagrał w filmie "Pretty Woman", "Uciekająca Panna Młoda"). Premiera filmu odbędzie się 16 lipca 2016 roku zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz: Bartek Kasprzykowski odrzucił główną rolę w komedii romantycznej! A teraz żałuje

 

               

 

Więcej na temat Piotr Adamczyk
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41