Party Stories
Pierwszy dzień Sopot Top of the Top Festival
Newsy

Tak będzie wyglądał koncert "Life Is Life [WIDEO]

Kogo zobaczymy podczas pierwszego dnia Sopot Top of the Top Festival?

23 sierpnia startuje Sopot Top of the Top Festival. Piątkowy wieczór rozpocznie się koncertem pod tytułem: „Live is Life – przełomowe lata ‘80”, a wystąpią w nim m. in.: Rick Astley, Belinda Carlisle (wykonawczyni ponadczasowego utworu „La Luna”), zespół OPUS oraz Helena Vondráčkowa. W koncercie zobaczymy również polskich wykonawców m.in. Budkę Suflera.

Na czyj występ czekacie najbardziej?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zuzanna Kołodziejczyk
Newsy
Zuzanna Kołodziejczyk na 1. urodzinach Aloha From Deer
Top Model, wygląda jak top modelka?

Zuzanna Kołodziejczyk , zwyciężczyni 3. edycji Top Model: Zostań Modelką pojawiła się na wczorajszej imprezie w "Temacie Rzeka". Aspirująca modelka świętowała z innymi celebrytami i gwiazdami 1. urodziny polskiej marki odzieżowej Aloha From Deer . A świętowała tę okazję w dość zwyczajnej stylizacji. Przeczytaj więcej o Top Model: Zostań Modelką Zuzanna Kołodziejczyk miała na sobie dżinsowe spodnie i biały top. Narzuconą na ramiona bluzę Aloha From Deer i rock-glamourowe dodatki. Motocyklowe buty i kopertówkę z ćwiekami. Z tej stylizacji wynika, że Top Model nie za bardzo wie jak wyglądać jak gwiazda. Pozując na ściance powinna przynajmniej założyć bluzę świętującej swoje urodziny marki. Widać, że ma stylu i w żaden sposób nie wyróżnia się z tłumu. Czekamy zatem na metamorfozę w prawdziwą gwiazdę! Zobaczcie więcej zdjęć z 1. urodzin Aloha From Deer:

Artur Andrus artystą Top Festiwalu Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Bednarek, Peszek, Hey... Kto sprzedał najwięcej płyt?
Oto oficjalna lista koncertu "TOP" Top Trendy

Właśnie zakończył się koncert "Top" w ramach Festiwalu Top Trendy 2013 . Na scenie Opery Leśnej w Sopocie prezentuje się 10 wykonawców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy sprzedali najwięcej płyt. Na miejscu 10 odliczanki znalazła się grupa Hey za płytę "Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan". Miejsce 9 zdobył zespół Coma za płytę "Czerwony album". Na pozycji 8 znalazła się Ania Dąbrowska za płytę "Bawię się świetnie" Na miejscu 7 znalazł się Donatan za płytę "Równonoc" Miejsce 6 zdobyli Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski za płytę "Zimowe piosenki" Na pozycji 5 znalazł się zespół Kazik Na Żywo z płytą "Bar La Curva / Plamy na słońcu" Na 4 miejscu znalazła się Maria Peszek z albumem "Jezus Maria Peszek" Na miejscu 3 znalazł się Bednarek z płytą "Jestem" Na pozycji 2 znalazł się Andrzej Piaseczny z krążkiem "To co dobre" Zwycięzcą konkursu "Top" został Artur Andrus i jego album "Myśliwiecka" Koncert poprowadzili Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock . Gwiazdy pierwszego dnia festiwalu Top Trendy 2013 podczas konferencji prasowej:  

Newsy
Michalina Manios w kampanii reklamowej!
Zobacz finalistkę Top Model w wiosennych ubraniach Top Secret

Tegoroczne finalistki programu " Top Model. Zostań Modelką " chwyciły wiatr w żagle. Każda z dziewczyn, która znalazła się w finale bierze udział w pokazach lub sesjach zdjęciowych. Jedna z nich Michalina Manios została właśnie twarzą wiosenno-letniej kampanii Top Secret . Finalistka Top Model pozuje w ubraniach marki obok rudowłosej Marzeny Pokrzywińskiej - doświadczonej polskiej modelki i dziewczyny Łukasza Garlickiego z  Projektu Warszawiak . Zdjęcia są dosyć odważne, ale jak widać Michalina nie wstydzi się swojego ciała i pokazuje nagie piersi! Jak oceniacie jej najnowsze dokonanie w polskim świecie mody? kjm

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner