Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
East News
Newsy

Paweł Wilczak ma nową partnerkę? Aktor w końcu skomentował plotki!

Kim jest kobieta, z którą był na filmie "Kler"?

 

Paweł Wilczak do tej pory rzadko wzbudzał konsekwencje. Aktor rzadko pojawiał się na ściankach i czerwonym dywanie. Jednak od premiery filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego, wszystko się zmieniło. To wtedy Wilczak pojawił się po raz pierwszy publicznie z inną kobietą. Na pokazie filmu towarzyszyła mu urocza blondynka, a nie Joanna Brodzik. Sprowadziło to lawinę pytań, kim jest blondynka u boku Pawła Wilczaka i czy to koniec związku z Brodzik?

 

Paweł Wilczak ostro o "maseczkowej aferze" z Tomaszem Karolakiem: "To głupota!"

Wilczak ma nową partnerkę? Jest komentarz aktora!

Jeszcze przed weekendem w mediach pojawiły się informacje na temat towarzyszki aktora. Okazuje się, że ma na imię Ewa i pochodzi z Poznania. Czy jest nową partnerką aktorka? Tego nie wiadomo, ale o tym, że w jego związku z Brodzik nie dzieje się dobrze, mówiło się już od kilku miesięcy. Gwiazdor nie pojawił się na urodzinach swojej partnerki. Mówiło się, że aktor podobno miał dość zajmowania się domem samemu. 

 

Magazyn "Twoje Imperium" zapytał aktora o tajemniczą towarzyszkę. Jednak ten krótko i konkretnie skomentował całą sytuację:

Co to w ogóle za temat jest? Drodzy państwo, dajcie spokój, nie będę tego komentować. To jest  śmiech na sali. Nie będę się tłumaczył.

Komentarz aktora nie rozwiewa plotek. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń!

 

Zobacz: Paweł Wilczak w towarzystwie tajemniczej blondynki! Dlaczego u jego boku zabrakło Joanny Brodzik?

 

Paweł Wilczak ma nową partnerkę?

East News

Aktor nie chciał wypowiedzieć się na temat swojego życia prywatnego 

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak jednak są razem? Nowe ustalenia tygodnika

Od miesięcy media donosiły o rozstaniu popularnej pary  Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka . Aktorzy już od dłuższego czasu nie pojawiali się wspólnie na premierach czy czerwonym dywanie. Jak się okazuje informacje o kryzysie mogły być jednak przesadzone. „Dobry Tydzień” donosi, że gwiazdorska para stara się pogodzić dla dobra dzieci. Zobaczcie, czego dowiedział się tygodnik! Zobacz także :  Joanna Brodzik zagra Małgosię w "M jak miłość"? Jest decyzja aktorki!

Paweł Wilczak z tajemniczą blondynką, premiera filmu "Kler"
East News
Newsy
Kim jest tajemnicza blondynka, z którą Wilczak przyszedł na "Kler"? To KONIEC jego związku z Brodzik?!
Aktor ma nową partnerkę?

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nie są już razem? Taka informacja krąży w mediach, a wszystko za sprawą jednego zdjęcia. Na premierze filmu „Kler” aktor pojawił się z młodą blondynką. Zobacz: Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w serialu! Czy będzie hit na miarę kultowego „Kasi i Tomka”?   Paweł Wilczak ma nową partnerkę? Już od jakiegoś czasu było głośno o kryzysie w związku tej pary. Joanna i Paweł nigdy nie przepadali za imprezami i pozowaniem na ściankach, ale teraz ich wspólne wyjścia to rzadkość. Jak podaje se.pl gwiazdor nie pojawił się również na urodzinach swojej partnerki. Konflikt między parą ma dotyczyć również sfery zawodowej. Aktor podobno miał dość zajmowania się domem samemu, a do tego był zazdrosny o to, że Joanna cały czas jest aktywna zawodowo, a on nie dostaje propozycji. Pojawienie się na premierze filmowej z inną kobietą tylko podsyciło plotki na ich temat.   Zobacz:  Te gwiazdy nie marzą o weselnych sukniach i ze swoimi partnerami... żyją bez ślubów! GALERIA   Młoda blondynka, jak pisze se.pl jest poznanianką i ma na imię Ewa. Na razie pojawiają się domysły, co tak naprawdę łączy Pawła Wilczaka z uroczą blondynką. Czekamy na rozwój wydarzeń! Sądzicie, że plotki o kryzysie w związku Brodzik i Wilczaka są prawdziwe?   Paweł Wilczak z tajemniczą blondynką na premierze filmu "Kler" Joanna Brodzik i Paweł Wilczak - to koniec ich związku?

Newsy
To nie koniec kryzysu w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka? Te zdjęcia nie uciszą plotek!

O kryzysie w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka było głośno kilka miesięcy temu. Potem pojawiły się medialne doniesienia, że para nadal jest razem. Co prawda nie pokazywali się publicznie i nie dementowali tych informacji, ale temat kryzysu ucichł. Aż do teraz! Paweł Wilczak pojawił się sam na Festiwalu Filmowym w Gdyni, gdzie promował jeden z filmów. A co robiła w tym czasie Joanna Brodzik ? Paweł Wilczak sam na gdyńskim festiwalu! Paweł Wilczak był jedną z gwiazd na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Aktor promował tam film "Pan T.". W sobotę podczas uroczystej gali wręczenia nagród aktor pojawił się w towarzystwie ekipy filmu, w którym gra główną rolę, ale u jego boku zabrakło Joanny Brodzik. Już od jakiegoś czasu para nie pojawia się razem podczas publicznych wyjść, a to sprawia, że plotki o kryzysie w ich związku nie cichną. Rok temu aktor na premierę zabrał tajemniczą blondynkę , potem okazało się, że para zdecydowała się ratować związek na terapii. Jednak ani Joanna Brodzik, ani Paweł Wilczak konsekwentnie nie komentują swojego życia prywatnego. Teraz dawno niewidziana aktorka para pojawiła się publicznie tego samego dnia, ale na zupełnie innych wydarzeniach! Paweł Wilczak spędziła kilka dni na festiwali w Gdyni, a w sobotę wziął udział w uroczystej gali. Z kolei Joanna Brodzik odwiedziła warszawskie studio TVP, gdzie pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie", opowiadając o przyjaźniach z czasów studenckich.  Czy to oznacza, że kryzys nadal trwa  mimo prób ratowania związku? A może para nadal jest razem, ale nie zamierza pokazywać się wspólnie? Oby tak było!  Jedno jest pewne - te zdjęcia nie uciszą plotek! Joanna Brodzik tego samego dnia gościła w "Pytaniu na śniadanie".    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner