Paweł Królikowski skomentował infomacje o swoim stanie zdrowia
ONS

Paweł Królikowski po raz pierwszy o swoim stanie zdrowia. Jak czuje się aktor?

Paweł Królikowski skomentował infomacje o swoim stanie zdrowia
ONS

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się niepokojąca informacja o stanie zdrowia Pawła Królikowskiego. Prasa donosiła wówczas, że gwiazdor serialu "Ranczo" trafił do szpitala. Informacje o problemach zdrowotnych potwierdził wpis Piotra Gąsowskiego na Facebooku. Kolega ze sceny poinformował jego fanów, że spektakl z jego udziałem został odwołany. Zobacz: Paweł Królikowski trafił do szpitala! Odwołano spektakle z jego udziałem

Rozpoczęły się spekulacje, czy przemęczony Królikowski pojawi się w ostatniej serii "Rancza" oraz czy zobaczymy go w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor do tej pory nie komentował prasowych doniesień, jednak w rozmowie z "Twoim Imperium" uspokaja widzów, że nie zamierza rezygnować z pracy.

- Ludzie, dajcie spokój, nic mi nie jest. Czuję się znakomicie. Nie potrzebuję wypoczynku- zdradził Paweł Królikowski. Informacja, że muszę leżeć i dochodzić do siebie, jest wyssana z palca.

Słowa aktora potwierdziła również jego żona, Małgorzata Ostrowska- Królikowska, która również była zaskoczona zamieszaniem wokół aktora.

Zobacz na Polki.pl: Paweł i Antek Królikowscy: Genetyczne obciążenia


Paweł Królikowski na gali TeleKamery 2015 

Więcej na temat Paweł Królikowski
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00