Zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Top Model", Paulina Papierska, raz na jakiś czas pojawia się na publicznych wydarzeniach. Ostatnie miesiące były dla niej nie czasem imprez, ale intensywnej pracy. Modelka została ambasadorką marki kosmetycznej oraz wystąpiła w kampanii reklamowej popularnej marki odzieżowej. Zobacz: "Denerwuje mnie ciągłe nawiązywanie do programu"

Reklama

W niedawnym wywiadzie dla AfterParty.pl Papierska zdradziła, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo udane:

Wystąpiłam w katalogu marki Chaos. Współpracowała z salonem kosmetycznym Eclair, gdzie zostałam twarzą najnowszych produktów, które wprowadzili. Zrobiłam sesję do magazynu Hiro. Została twarzą marki Denimbox i zrobiłam lookbook dla marki Janbor - wylicza modelka. - powiedziała nam Top Model.

Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie klubu nocnego w Poznaniu, na którym pojawiło się kilka gorących nazwisk, m.in. Joanna Krupa oraz Natalia Siwiec. Oprócz Pauliny Papierskiej, dla kontrastu zaproszono także dwie inne nieco zapomniane gwiazdy telewizji - Manuelę Michalak z "Big Brothera" i Justynę Pawlicką z ostatniej edycji "Top Model". Dziewczyny wspólnie bawiły się do białego rana.

Pamiętacie je jeszcze?

Zobacz także
Reklama

Pozostałe gwiazdy na imprezie:

Reklama
Reklama
Reklama