Paulina Młynarska pokazała nagranie z pogrzebu ojca
Newsy

Paulina Młynarska po pogrzebie Wojciecha Młynarskiego: "Wiele osób przychodziło do nas na cmentarzu, mówiąc..."

To były trudne, ale i wzruszające chwile...

Paulina Młynarska udostępniła nagranie z pogrzebu swojego taty i zdradziła, dlaczego na koniec uroczystości pożegnalnych zaśpiewano "Krywaniu". Kilka godzin wcześniej na swoim profilu na Facebooku wideo z ceremonii pożegnania Wojciecha Młynarskiego, który po długiej chorobie zmarł 15 marca, pokazała Agata Młynarska. Teraz nagranie skomentowała druga córka artysty. 

 

Zobacz także: Wzruszające słowa syna Jana na pogrzebie Wojciecha Młynarskiego: "Wiem, że on jest szczęśliwy..."

"Odszedł Mój Mistrz" - gwiazdy żegnają Wojciecha Młynarskiego! Zobacz ich wzruszające wpisy!

Na pogrzebie Wojciecha Młynarskiego zaśpiewano "Krywaniu"

Dziennikarka zamieściła krótki wpis, w którym przyznała, że podczas pogrzebu zaśpiewano "Krywaniu"- wiersz  Kazimierza Przerwy-Tetmajera w połączeniu z ulubioną góralską muzyką Wojciecha Młynarskiego. 

Muzycy Jazzowi, prowadzeni przez mojego brata Jaśka Młynarskiego i góralscy, pod wodzą Jaśka Karpiela-Bułecki żegnają Tatę z nami, z tłumami Warszawiaków i nie tylko. Wiele osób podchodziło do nas na cmentarzu, mówiąc, że przyjechały z drugiego końca Polski, by towarzyszyć Ojcu w ostatniej drodze. Na koniec ceremonii zaśpiewaliśmy mu wspólnie " Krywaniu", jedną z jego ukochanych góralskich "nut" do słów Kazimierza Przerwy- Tetmajera:
Hej Krywaniu, Krywaniu 
wysoki!
Płyną, lecą spod ciebie 
potoki! - 
Tak się leją moje łzy, 
jak one,
hej łzy moje, łzy niezapłacone...
Hej Krywaniu, Krywaniu 
wysoki!
Płyną, lecą nad tobą 
obłoki - 
Tak się toczy moja myśl, 
jak one,
hej te myśli, te myśli stracone...
Hej Krywaniu, Krywaniu 
wysoki!
Idzie od cię szum lasów 
głęboki,
a mojemu idzie żal kochaniu - - 
hej Krywaniu, Krywaniu, Krywaniu!...- napisała Paulina Młynarska.

Zobacz także: "Trzymałem go za rękę" - syn Wojciecha Młynarskiego, Jan, był przy nim do samego końca. Kim jest?

 

Paulina Młynarska pokazała nagranie z pogrzebu swojego taty.

 

Dziennikarka zdradziła, jaką piosenkę zaśpiewano na zakończenie uroczystości pogrzebowych Wojciecha Młynarskiego.

Pogrzeb Wojciecha Młynarskiego - zdjęcia rodziny

Agata Młynarska dziękuje za wsparcie po stracie ojca
Newsy
Agata Młynarska pokazała wzruszające NAGRANIE z pogrzebu ojca: "Jego duch był z nami. I pozostanie na zawsze"
Młynarska udostępniła film z pożegnania jej ojca.

Agata Młynarska pokazała wzruszające nagranie z pogrzebu swojego ojca. W piątek, 24 marca, na warszawskich Powązkach  pochowano Wojciecha Młynarskiego. Słynnego artystę pożegnała rodzina, przyjaciele, gwiazdy, politycy i tysiące fanów jego twórczości. Wzruszającą przemowę wygłosił syn Wojciecha Młynarskiego, który po zakończonej uroczystości podziękował za tak liczne przybycie na pogrzeb jego ojca.   ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO:  Tłumy żegnają Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan   Zobacz:  Wzruszające słowa syna Jana na pogrzebie Wojciecha Młynarskiego: "Wiem, że on jest szczęśliwy..." Agata Młynarska pożegnała swojego tatę Wzruszające słowa po pogrzebie zamieściła w sieci Agata Młynarska. Dziennikarka podziękowała za wsparcie w tak trudnych dla niej chwilach i pokazała wzruszające nagranie z uroczystości pogrzebowych. Dziękuję za wszystkie ciepłe, serdeczne, mądre, dobre słowa, które otrzymaliśmy w ostatnich dniach. Wczoraj odprowadzajac Tatę mieliśmy poczucie, że Jego duch był z nami. I pozostanie na zawsze... - Agata Młynarska  napisała pod nagraniem. Zobaczcie, jak wyglądało pożegnanie Wojciecha Młynarskiego.   Zobacz:  "Trzymałem go za rękę" - syn Wojciecha Młynarskiego, Jan, był przy nim do samego końca. Kim jest?   Zobacz także:  Najsmutniejsze urodziny Agaty Młynarskiej. Przypominamy rozmowę córki z ukochanym ojcem z VIVY!   Pożegnanie Wojciecha Młynarskiego.   Agata Młynarska pokazała wzruszające nagranie.

Agata Młynarska w okularach
Newsy
Paulina Młynarska napisała wiersz dla zmarłego taty, bardzo intymny i poruszający... "Łzy płyną same"
Agata wzruszona twórczością siostry

Paulina Młynarska napisała wiersz dla swojego taty, Wojciecha Młynarskiego! Dziennikarka opublikowała go na swoim profilu na Facebooku, a pod wpisem pojawiło się wiele życzliwych komentarzy od fanów. Agata Młynarska   również   jest poruszona twórczością siostry i sama udostępniła wiersz. Co napisała? Dziś w nocy moja siostra przesłała mi wiersz, który napisała w porywie serca, a mówi wszystko to, co ja też czuję.Rozczula mnie i wzrusza każdy wers.Więcej nie trzeba mówić…a łzy płyną same…Dziękuję Paulina... Paulina Młynarska napisała wiersz dla Wojciecha Młynarskiego Paulina, Agata i Jan Młynarscy w piątek, 24 marca, pożegnali swojego tatę, wybitnego artystę, Wojciecha Młynarskiego. Jako pierwsza smutną wiadomość przekazała Paulina Młynarska. Paulina i Agata wciąż bardzo przeżywają stratę. Jedna z sióstr postanowiła przelać swoje uczucia na papier i napisała wiersz zatytułowany "Nie bój się zawracać": Dolinek ciche przestrzenie, trawy w szarych chustach, górskie złote łańcuchy Mazur zielone lustra. Burzliwe rzeki, potoki ziemne rozpadliny, wygrzane i pachnące poszyciem wykroty, drogi stare i nowe po których błądzimy, z plecakiem pełnym wspomnień i pełnym tęsknoty. Ogrody ciche, podlane ręką kochającą i jabłonka półdzika zgubiona wśród lasu. Przy niej kilka kamieni przegląda się w słońcu, kontur domu spisany na tabliczce czasu. Ostrewki na naszym brzyzku gdy kończy się lato ozimina w słońcu marcowym zielona Kasprowy Wierch gdzieśmy razem szusowali Tato, Twoja kurtka narciarska z fasonem noszona. Wszystko cośmy kochali i co mi zostało zapisane przez Ciebie w cichym testamencie powiada mi, że czasu mieliśmy za mało choć byłeś przy mnie na każdym ostrzejszym zakręcie. Kiedy już się pozbieram, wyruszę w zachwycie mocno trzymając kompas, by...

Agata Młynarska w golfie
Newsy
Agata Młynarska zdradziła, jakie z rodzeństwem mają plany po śmierci ojca: "Choroba taty nas zjednoczyła"
Agata Młynarska zdradziła, jakie z rodzeństwem mają plany po śmierci ojca: "Choroba taty nas zjednoczyła"

Agata Młynarska zabrała głos pierwszy raz po śmierci Wojciecha Młynarskiego! Okazuje się, że rodzeństwo Młynarskich dość szybko po śmierci taty postanowiło zacząć działać w tym, aby ludzie pamiętali o artyście. W związku z tym Agata Młynarska  zdradziła w "Show", jakie ma plany wraz z rodzeństwem.   ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO:  Tłumy pożegnały Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan Rozkręcamy fundację - działamy we troje z Pauliną i Jasiem, angażują się też nasze dzieci. Ta praca bardzo nas konsoliduje, scala. Choroba taty na pewno nas zjednoczyła. Dotychczas każde wędrowało swoją drogą. Jako rodzeństwo bardzo się kochamy, ale nie wchodziliśmy sobie w drogę. Fundacja jest naszym zobowiązaniem wobec taty i jego twórczości. Naszym ważnym zadaniem na życie.  Zobacz:  Agata Młynarska i Sylwia Mor - Mów do mnie mamo Agata Młynarska pierwszy raz zabrała głos po śmierci Wojciecha Młynarskiego Choć nie było tajemnicą, że Wojciech Młynarski chorował bardzo długo to informacja o jego śmierci i tak była sporym szokiem. Wszyscy znają jego kultowe piosenki i twórczość kabaretową. Jako pierwsza o śmierci ojca poinformowała Paulina Młynarska. Chwilę potem głos zabrało rodzeństwo - Agata i Jan. W poniedziałek poznaliśmy również testament Wojciecha Młynarskiego. My trzymamy kciuki za fundację, którą Agata, Paulina i Jan  chcą dalej prowadzić.    Zobacz:  Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Wojciecha Młynarskiego?   Agata Młynarska zdradziła, jakie ma plany po śmierci ojca   Dziennikarka wraz z rodzeństwem będzie rozkręcała fundację upamiętniającą twórczość Wojciech Młynarskiego

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner