Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Paulina Młynarska o Wojciechu Fibaku
Akpa/ONS
Newsy

Młynarska ostro o aferze Fibaka: Mentalność dziwkarzy

Dziennikarka nie przebiera w słowach

Chociaż Wojciech Fibak to legendarny polski tenisista, milioner i właściciel galerii sztuki to w show-biznesie zaistniał na nowo z nieco innej strony. Po głośnej publikacji tygodnika "Wprost" na temat "pomagania miłym dziewczynom w poznawaniu miłych panów" przyszyto mu budzącą kontrowersje metkę.

W tej sprawie głos zabrało kilka postaci z show-biznesu i opinie są tradycyjnie podzielone. Niektórzy stają w obronie słynnego milionera i nie szczędzą słów krytyki pod adresem redaktora naczelnego tygodnika i autorki artykułu, inni zaś nie zostawiają na Fibaku suchej nitki. Do tego drugiego grona należy Paulina Młynarska. Poproszona o komentarz w sprawie broniących Fibaka, dziennikarka nie ma złudzeń:
 

Niektórzy mężczyźni zaciekle bronią Fibaka i to nie znaczy, że oni uczestniczą w tym procederze. To znaczy, że poczuli się zagrożeni. Wielu panów uważa, że fajnie jest, gdy takie młode dziewczyny lecą na pieniądze, handlując własnym ciałem. To się nazywa mentalność dziwkarzy - podsumowała ostro w "Show".


Przypomnijmy, że jedną z bohaterek afery jest Kate Rozz. Według Joanny Przetakiewicz, była "żona" Adamczyka zasługuje teraz na "wielkie wsparcie".Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Majątek Wojciecha Fibaka
ONS
Newsy
Fibak dzieli milionowy majątek. Co może stracić?
Dom w Nowym Jorku, apartament w Monako...

11 czerwca odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa Wojciecha Fibaka i jego o 26 lat młodszej żony Olgi , która na co dzień jest dziennikarką TVP Kultura. O legendzie tenisa ostatnio zrobiło się głośno za sprawą artykułu tygodnika "Wprost", w którym został przedstawiony w bardzo negatywnym świetle. Nic w tym dziwnego, że kolorowa prasa postanowiła bliżej przyjrzeć się postaci sportowca. "Grazia" w najnowszym numerze wyliczyła majątek Fibaka i próbowała ustalić ile po rozwodzie dostanie jego była żona . - Małżonkowie porozumieli się już w sprawie rozwodu, ma przebiec za porozumieniem stron. Olga ma zamieszkać z ich córką Niną i dostać od Fibaka sumę, która zapewni im dostatnie życie - donosi dwutygodnik. Dziennikarze pisma oszacowali, że majątek Fibaka wart jest około 160 mln złotych. W jego skład wchodzą m.in.: dom w Nowym Jorku, kolekcja dzieł sztuki, dom w Paryżu, apartament w Monako oraz prywatny śmigłowiec . Ciekawe ile z tego dostanie była żona tenisisty? "Grazia" dowiedziała się również, że po całej sprawie Olga zamierza wieść spokojne życie z dala od fotoreporterów i show-biznesu. Myślicie, że rozwód Fibaka przebiegnie bez prania brudów w mediach?

Wojciech Fibak Wprost Kate Rozz
Wprost/ONS
Newsy
Kate Rozz odpowiada: Przyjaźnimy sie z Fibakami
Mamy oświadczenie w sprawie afery z "Wprost"

Wczoraj media i serwisy internetowe żyły wyznaniami Wojciecha Fibaka , który w najnowszym numerze "Wprost" oznajmił, że to on zeswatał Kate Rozz z jej pierwszym mężem Jeanem Manuelem Rozenem . Tekst z tygodnika wywołał falę różnych spekulacji na temat życia prywatnego tenisisty, jak i byłej żony Piotra Adamczyka. Zobacz:  Tak wygląda były mąż Kate Rozz Rozz w tej sprawie postanowiła wydać oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczyła wszystkim dziennikarskim pomówieniom i manipulacjom. Kate w piśmie, które wysłała do naszej redakcji wyjaśniła, że związek z pierwszym mężem oparty był na prawdziwej miłości, a z rodziną Fibak "przyjaźni się od wielu lat". Całą sprawą poruszony jest również sam Wojciech Fibak, który szykuje już pozew sądowy. Zobacz: Tak kiedyś wyglądała Kate Rozz Paryskie życie Kate Rozz:

Jan Kulczyk afera podsłuchowa
ons
Newsy
"Afera Podsłuchowa" dotknęła także Jana Kulczyka. Najbogatszy Polak może mieć problemy
Kolejna afera w Polsce

Odkąd tygodnik "Wprost" opublikował szokujące nagrania prywatnych rozmów jakie prowadzili między sobą Marek Belka i minister Bartłomiej Sienkiewicz , a także Sławomir Nowak z Andrzejem Parafianowiczem , świat polityki mówi tylko o tym. Komentatorzy nie mają wątpliwości, że jest to upadek nie tylko Platformy Obywatelskiej, ale także rządu Donalda Tuska. Premier do tej pory nie zabrał głosu w sprawie. Na taśmach według tygodnika są jeszcze rozmowy Jana Kulczyka z prezesem NIK, Krzysztofem Kwiatkowskim .  Rozmowa panów nie ujrzała jeszcze światła dziennego, ale już mówi się o niej coraz więcej. NIK nie czekając na rozwój sytuacji, już wydał specjalne oświadczenie w którym tłumaczy udział najbogatszego Polaka w całej aferze.   Prezes NIK spotyka się z wieloma osobami, które chcą mu przekazać informacje o różnego rodzaju nieprawidłowościach. W czasie rozmowy z Janem Kulczykiem, szef NIK poinformował go, że ze swoimi problemami przedsiębiorca powinien zgłosić się do innych organów państwa. Przypominam, że NIK nie kontroluje prywatnych podmiotów. - czytamy w oświadczeniu przesłanym do mediów przez Najwyższą Izbę Kontroli   Na jutro premier zwołał specjalne posiedzenie na którym po raz pierwszy zabierze głos w sprawie. Zobacz: Przetakiewicz pierwszy raz o rozstaniu z Kulczykiem   Tak się bawią milionerzy:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner