Paulina Krupińska Paulina Krupińska Paulina Krupińska Paulina Krupińska Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
1/6
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka świętowali drugie urodziny swojej córeczki Antoniny! To radosny moment w życiu całej rodziny, więc nie mogło zabraknąć urodzinowego przyjęcia z prawdziwego zdarzenia! Paulina Krupińska pokazała urocze zdjęcia swojej córeczki! Zobacz je na kolejnych stronach!

 

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała nosidełko dla synka. Cena? To równowartość niejednego wózka dziecięcego!

2/6
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Chętnie chwali się ich zdjęciami na Instagramie, ale jeszcze nigdy nie pokazała ich twarzy! Czy w związku z urodzinami córeczki zrobiła wyjątek? Zobaczcie na następnej stronie!

 

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała drugi wózek swojego synka! Jego cena? Zwala z nóg! ZDJĘCIA

3/6
Paulina Krupińska

Antonina jest prawdziwym skarbem Pauliny Krupińskiej. Dziewczynka ma zaledwie 2 lata, a już odnajduje swoje pasje - uwielbia rysować! Zobacz więcej zdjęć na kolejnych stronach!

4/6
Paulina Krupińska

Teraz córeczka Pauliny Krupińskiej skończyła 2 lata i miała świetne przyjęcie urodzinowe! Nie zabrakło pysznego jedzenia, balonów i tortu! Ten ostatni był wyjątkowy, bo przygotowany przez babcię! Zobacz więcej zdjęć na kolejnych stronach.

5/6
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska chroni prywatność swoich pociech, więc i tym razem zakryła twarz córeczki. Dobry pomysł? Zobaczcie więcej zdjęć z urodzin Antoniny!

6/6
Paulina Krupińska

Mała Antonina świętowała urodziny w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wszyscy świetnie się bawili. :) A my życzymy 100 lat!

 

Zobacz: Paulina Krupińska świętuje swoje urodziny. Ciężko uwierzyć ile lat skończyła piękna modelka! ZDJĘCIA